stamboomgids

Familienamen » L

Websites 101 - 110 van 716:

Genealogie Lit/Beekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-lit-beekman

Een publicatie door David G Smith met gegevens over oa. de families Partridge, Oxborrow, Barnett, Griggs, Lit, Cappeteyn, Gerring, Smith, Van Wijk en Hunter.


Screenshot van website

Genealogie Littel - www.familielittel.nl

Genealogie van de familie Littel en Van Drunen Littel


Screenshot van website

Genealogie Littooij en variaties op deze naam - www.genealogieonline.nl/genealogie-littooij

Een publicatie door Willem Littooij met gegevens over oa. de families Littooij, Littooy, Ploeg, Made, Knook, Vos, Geleijns, Rombout, Littooi en Groeneveld.


Screenshot van website

Genealogie Loenen-Randerath - www.genealogieonline.nl/genealogie-loenen-randerath

Een genealogische publicatie door Pedro van Loenen met gegevens over onder andere de families Van Loenen, Beckering van Loenen, Leunen, Luinen, Stel, Drijver, Francken, Van Luinen en Clercx.


Screenshot van website

Genealogie Lohman - www.genealogieonline.nl/genealogie-lohman

Een publicatie door lohman met gegevens over oa. de families Lohman, Alt, Kappenburg, Smits, Weijenbergh, Jong, Nieuwenburg, Klok, Buijtenhuijs en Van Dijk.


Screenshot van website

Genealogie Lonis - www.genealogieonline.nl/genealogie-lonis

Een publicatie door F. Lonis met gegevens over oa. de families Lonis, De Haan, Limpens, Durville, Nienhuis, Julicher, De Haas, Löcher, Remue en De Vreede.


Screenshot van website

Genealogie Lonnee - www.genealogieonline.nl/genealogie-lonnee

Een publicatie door Mike Lonnee met gegevens over oa. de families Lonnee, Visser, van Leeuwen, Dijkman


Screenshot van website

Genealogie Looise Zeeuws-Vlaanderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-looise-zeeuws-vlaanderen

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Looijsen, Van den Ameele, Bool, Louwerse, Kooman, Dierikx, Marecaux, De Ruiter en De Rade.


Screenshot van website

Genealogie Lotsij Lotsy - www.genealogieonline.nl/genealogie-lotsij-lotsy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lotsij, Aberson, Lotsy, Kluit, Lotzij, Lebret, Lotzee, Brack, De Court Onderwater en De Visser.


Screenshot van website

Genealogie Louw - www.genealogieonline.nl/genealogie-louw

Een publicatie door J. Louw-de Vries met gegevens over oa. de families Louw, Biesbroek, Kwadijk, Gerritsen, Valstar, Reinooij, Linkels, Vermeulen, Lauch en Low.


Screenshot van website