stamboomgids

Familienamen » L

Websites 101 - 110 van 661:

Genealogie Lotsij Lotsy - www.genealogieonline.nl/genealogie-lotsij-lotsy

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lotsij, Aberson, Lotsy, Kluit, Lotzij, Lebret, Lotzee, Brack, De Court Onderwater en De Visser.


Screenshot van website

Genealogie Louw - www.genealogieonline.nl/genealogie-louw

Een publicatie door J. Louw-de Vries met gegevens over oa. de families Louw, Biesbroek, Kwadijk, Gerritsen, Valstar, Reinooij, Linkels, Vermeulen, Lauch en Low.


Screenshot van website

Genealogie Lubking - www.genealogieonline.nl/genealogie-lubking

Een publicatie door Jack Lubking met gegevens over oa. de families Lübking, Jong De, Knijf, Spronsen Van, Lubking, Baarlen Van, Knijff, Baarle Van, Piekaar en Offeren Van.


Screenshot van website

Généalogie Ludinant-Van Steenberghe et famille - www.genealogieonline.nl/genealogie-ludinant-van-steenberghe

A genealogical publication by Ludinant with information about, among others, the families Van Steenberghe, Ludinant, Lamarque, Quain, Verleyen, D'Hooge, Fran?ois, Lesire and Duez.


Screenshot van website

Genealogie Lughthart / Lugthart - www.genealogieonline.nl/genealogie-lugthart

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lugthart, Lugthard, Van der Vliet, Bogerman, Kalle, Kleijn, Van Weenen, De Grijze, De Leeuw van Weenen en Hoekman.


Screenshot van website

Genealogie Luik - www.genealogieonline.nl/genealogie-luik

Een publicatie door Onno Luik met gegevens over oa. de families Luik, Dam, Zwart, Kloot, Kabel, Dam Dejonge, Michchels, Kamst, Cloo en Visser.


Screenshot van website

Genealogie Lukaart, fragment Lockaart - www.genealogieonline.nl/genealogie-lukaart-fragment-lockaart

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Lockaart, Schoondonck, Kister, Prommel, Abrahamse (Lockaart), Gerloo, Stoel, Van Stalen, Fonteine en IJserman.


Screenshot van website

Genealogie Lukaart, fragment Luikaart - www.genealogieonline.nl/genealogie-lukaart-fragment-luikaart

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Lukaart, Luikaart, Lu(I)kaart, Van Graafeiland, Van Almenkerk, Hilleman, De Rooij, Montfoort, Van Donge en Van der Have.


Screenshot van website

Genealogie Lägers - www.genealogieonline.nl/genealogie-laegers

Een publicatie door H. Lägers met gegevens over oa. de families Reinink, Lägers, Van Huis, Altena, Leeger, Hinnegies, Van Geuns, Ballast, Van Zwolle en Westerman.


Screenshot van website

Genealogie Lägers - www.genealogieonline.nl/genealogie-lagers

Een publicatie door H.L.F. Lagers met gegevens over oa. de families Reinink, Altena, Lägers, Grimmerink, Van Huis, Leeger, Westerman, Slingenberg, Veneman en Slatman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws