stamboomgids

Familienamen » M

Websites 91 - 100 van 710:

Genealogie Matthijsse - www.genealogieonline.nl/genealogie-matthijsse

Een publicatie door J. van der Veld.


Screenshot van website

Genealogie Matthijssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-matthijssen

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Mathijssen, Matthijssen, Mattijssen, Mathijsen, Matthijsen, Matijsen, Van den Broek, Voeten, Roovers en Schrauwen.


Screenshot van website

Genealogie Meedendorp - www.vijverborg.nl

Genealogie Meedendorp (De wortels van de voorouders liggen in het dorp Meeden)


Screenshot van website

Genealogie Meeldijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meeldijk

Een publicatie door J. Meeldijk met gegevens over oa. de families Meeldijk, Jans, Post, Troost, Schelling, Kruithof, Van Driel, Van Prooijen, Visser en Hendriks.


Screenshot van website

Genealogie Meerstadt - www.huiberts.info

Via huiberts.info wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Hendrika Aalberta Catrijn Meerstadt (* 27-12-1919 ? 20-12-2003).


Screenshot van website

Genealogie Meerwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meerwijk

Een publicatie door Evert Meerwijk met gegevens over oa. de families Meerwijk, Stoops, Van Meerwijk, Legue, Van Meerwyck, Legué, Le Gué, Van Meerwijck, Vermeulen en Van Meerwijk (Meerwijck).


Screenshot van website

Genealogie Mees - www.genealogieonline.nl/genealogie-mees

Een publicatie door Hans Mees met gegevens over oa. de families Mees, Dorhout Mees, Van Stolk, Meeus, Kolff, Browne, Hudig, Themmen, Ledeboer en Van der Hoop.


Screenshot van website

Genealogie Meesters - www.genealogieonline.nl/genealogie-meesters

Een publicatie door Ad Stroop met gegevens over oa. de families Meesters, Van Unen, Kerstens, Kools, Van de Runstraat, Van den Boom, Lambrechts, De Bont, Jacobs en Van de Sanden.


Screenshot van website

Genealogie Meesters / Meijsters - www.genealogieonline.nl/genealogie-meesters-meijsters

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Doorn, Meesters, Van der Elst, Van der Put, Van Kappel, Kuiters, Meijsters, Bettinger en Bettinger.


Screenshot van website

Genealogie Meijboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijboom

Een publicatie door Carel Meijboom met gegevens over oa. de families Meijboom, Camphuijsen, Hoogeveen, Van der Pot, Akkerman, Van Galen, Jonas Camphuijsen, Israels, De Leeuw en Jantje Akkerman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws