stamboomgids

Familienamen » M

Websites 91 - 100 van 738:

Genealogie Marleen - www.genealogieonline.nl/genealogie-marleen

Een genealogische publicatie door marleen met gegevens over onder andere de families D, S, J, C en B.


Screenshot van website

Genealogie Martens - www.genealogieonline.nl/genealogie-martens

Een publicatie door Rene A.M. Martens met gegevens over oa. de families Kusters, Martens, Wilstra, Wolbeer, Kanters, Gort, Van Vuren, , en .


Screenshot van website

Genealogie Martin - www.genealogieonline.nl/genealogie-martin

Een publicatie door Rob Martin met gegevens over oa. de families Martin, Stappers, Van Asselen, Holling, Tolsma, De Vries, Wigcherink, Janssen, Croonen en Van Vliet.


Screenshot van website

Genealogie Masselis - www.genealogieonline.nl/genealogie-masselis

Een publicatie door Bernard Masselis met gegevens over oa. de families De Jonghe, Dejonghe, Vangheluwe, Deklerck, Masselis, Demuydt, De Klerck, Vanderschelden, Casier en Werbrouck.


Screenshot van website

Généalogie Maton - Bernard - Henrion - Anciau - www.genealogieonline.nl/genealogie-maton-bernard-henrion-anciau

A genealogical publication by Alain Maton with information about, among others, the families Maton, Bernard, Beaufaux, Bertrand, Urbain, Ansiaux, Anciau, Fonson and Minet.


Screenshot van website

Genealogie Matthijsse - www.genealogieonline.nl/genealogie-matthijsse

Een publicatie door J. van der Veld.


Screenshot van website

Genealogie Matthijssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-matthijssen

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Mathijssen, Matthijssen, Mattijssen, Mathijsen, Matthijsen, Matijsen, Van den Broek, Voeten, Roovers en Schrauwen.


Screenshot van website

Genealogie Meedendorp - www.vijverborg.nl

Genealogie Meedendorp (De wortels van de voorouders liggen in het dorp Meeden)


Screenshot van website

Genealogie Meeldijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meeldijk

Een publicatie door J. Meeldijk met gegevens over oa. de families Meeldijk, Jans, Post, Troost, Schelling, Kruithof, Van Driel, Van Prooijen, Visser en Hendriks.


Screenshot van website

Genealogie Meerstadt - www.huiberts.info

Via huiberts.info wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Hendrika Aalberta Catrijn Meerstadt (* 27-12-1919 ? 20-12-2003).


Screenshot van website



Genealogie nieuws