stamboomgids

Familienamen » M

Websites 81 - 90 van 738:

Genealogie Jan Meeussen van Maren - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-meeussen-van-maren

Een publicatie door P.W. van Maaren (Het Van Ma(a)ren Genootschap) met gegevens over oa. de families Van Maren, Van Maaren, Senders, Vrouw, Van Maeren, Van Mol, Van Duijsel, Egelmeers, Van Elderen en Deckers.


Screenshot van website

Genealogie La Maitre - www.genealogieonline.nl/genealogie-la-maitre

Een publicatie door R.G.H. La Maitre met gegevens over oa. de families La Maitre, De Ridder, Maigret, Schaap, Gijsen, De Meester, Rietveldt, Gommeren, De Blauw en Bijzij.


Screenshot van website

Genealogie Maat (Vlaardingen/Rotterdam) - www.genealogieonline.nl/genealogie-maat

Een publicatie door Arie van den Bos met gegevens over oa. de families Maat, Eijgenraam, Zuidgeest, Groen, Vermeulen, Brons, Versteeve, Van Vliet, Alsemgeest en De Bruijn.


Screenshot van website

Genealogie Maathuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-maathuis

Een publicatie door Hans Kruse met gegevens over oa. de families Maathuis, Koopmans, Fiselier, Mastebroek, Ophof, Landewé, Broekhuis en Vennegoor.


Screenshot van website

Genealogie Machiel - www.abenneker.nl

Genealogie van de Familie Machiel.


Screenshot van website

Genealogie Mackay - www.genealogieonline.nl/genealogie-mackay

Een genealogische publicatie door Bartholomeus Robert Meihuizen met gegevens over onder andere de families Mackay, Van der Puijl, Vander Puyl, Sutton, Mackaij, Kolenbrander, Mackaij (Mackay), Pedersen en Schootman.


Screenshot van website

Genealogie Maljers - www.genealogieonline.nl/genealogie-maljers

Een publicatie door P.A. Maljers met gegevens over oa. de families Maljers, De Waal, Weverling, De Gilde, De Boer, Akkerman, De Raat, Van der Stolk, Storm en Wolfers.


Screenshot van website

Genealogie Mandemaker - www.genealogieonline.nl/genealogie-mandemaker

Een publicatie door J. Mandemaker met gegevens over oa. de families Kleistra, Hoogendijk, Mandemaker, Vries De, Jochems Mandemaker, Klaver, Sjoerds Hofstee, Martens, Jans Kleistra en Beun.


Screenshot van website

Genealogie Manuel - www.genealogieonline.nl/genealogie_manuel

Gegevens over de families Biddulph, Manuel, Rudolph, Neville, Plantagenet, De Braose, Seijmonsbergen, De Beauchamp en Stonor/


Screenshot van website

Genealogie Markus - www.genealogieonline.nl/genealogie-markus

Een publicatie door Willem Markus met gegevens over oa. de families Markus, Anbeek, De Jong, Jans, Van Leeuwen, Rodenburg, Cornelisdr, Van Dijk en Van Dijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws