stamboomgids

Familienamen » M

Websites 81 - 90 van 701:

Genealogie Machiel - www.abenneker.nl

Genealogie van de Familie Machiel.

Screenshot van website

Genealogie Mackay - www.genealogieonline.nl/genealogie-mackay

Een genealogische publicatie door Bartholomeus Robert Meihuizen met gegevens over onder andere de families Mackay, Van der Puijl, Vander Puyl, Sutton, Mackaij, Kolenbrander, Mackaij (Mackay), Pedersen en Schootman.

Screenshot van website

Genealogie Maljers - www.genealogieonline.nl/genealogie-maljers

Een publicatie door P.A. Maljers met gegevens over oa. de families Maljers, De Waal, Weverling, De Gilde, De Boer, Akkerman, De Raat, Van der Stolk, Storm en Wolfers.

Screenshot van website

Genealogie Mandemaker - www.genealogieonline.nl/genealogie-mandemaker

Een publicatie door J. Mandemaker met gegevens over oa. de families Kleistra, Hoogendijk, Mandemaker, Vries De, Jochems Mandemaker, Klaver, Sjoerds Hofstee, Martens, Jans Kleistra en Beun.

Screenshot van website

Genealogie Manuel - www.genealogieonline.nl/genealogie_manuel

Gegevens over de families Biddulph, Manuel, Rudolph, Neville, Plantagenet, De Braose, Seijmonsbergen, De Beauchamp en Stonor/

Screenshot van website

Genealogie Markus - www.genealogieonline.nl/genealogie-markus

Een publicatie door Willem Markus met gegevens over oa. de families Markus, Anbeek, De Jong, Jans, Van Leeuwen, Rodenburg, Cornelisdr, Van Dijk en Van Dijk.

Screenshot van website

Genealogie Martens - www.genealogieonline.nl/genealogie-martens

Een publicatie door Rene A.M. Martens met gegevens over oa. de families Kusters, Martens, Wilstra, Wolbeer, Kanters, Gort, Van Vuren, , en .

Screenshot van website

Genealogie Martin - www.genealogieonline.nl/genealogie-martin

Een publicatie door Rob Martin met gegevens over oa. de families Martin, Stappers, Van Asselen, Holling, Tolsma, De Vries, Wigcherink, Janssen, Croonen en Van Vliet.

Screenshot van website

Genealogie Masselis - www.genealogieonline.nl/genealogie-masselis

Een publicatie door Bernard Masselis met gegevens over oa. de families De Jonghe, Dejonghe, Vangheluwe, Deklerck, Masselis, Demuydt, De Klerck, Vanderschelden, Casier en Werbrouck.

Screenshot van website

Genealogie Matthijsse - www.genealogieonline.nl/genealogie-matthijsse

Een publicatie door J. van der Veld.

Screenshot van website



Genealogie nieuws