stamboomgids

Familienamen » M

Websites 101 - 110 van 739:

Genealogie Meerwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meerwijk

Een publicatie door Evert Meerwijk met gegevens over oa. de families Meerwijk, Stoops, Van Meerwijk, Legue, Van Meerwyck, Legué, Le Gué, Van Meerwijck, Vermeulen en Van Meerwijk (Meerwijck).


Screenshot van website

Genealogie Mees - www.genealogieonline.nl/genealogie-mees

Een publicatie door Hans Mees met gegevens over oa. de families Mees, Dorhout Mees, Van Stolk, Meeus, Kolff, Browne, Hudig, Themmen, Ledeboer en Van der Hoop.


Screenshot van website

Genealogie Meesters - www.genealogieonline.nl/genealogie-meesters

Een publicatie door Ad Stroop met gegevens over oa. de families Meesters, Van Unen, Kerstens, Kools, Van de Runstraat, Van den Boom, Lambrechts, De Bont, Jacobs en Van de Sanden.


Screenshot van website

Genealogie Meesters / Meijsters - www.genealogieonline.nl/genealogie-meesters-meijsters

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Doorn, Meesters, Van der Elst, Van der Put, Van Kappel, Kuiters, Meijsters, Bettinger en Bettinger.


Screenshot van website

Genealogie Meijboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijboom

Een publicatie door Carel Meijboom met gegevens over oa. de families Meijboom, Camphuijsen, Hoogeveen, Van der Pot, Akkerman, Van Galen, Jonas Camphuijsen, Israels, De Leeuw en Jantje Akkerman.


Screenshot van website

Genealogie Meijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer

Een publicatie door Elisabeth Meijer met gegevens over oa. de families Meijer, Van de Kamer, De Groen, Vet, Oostweegel, Van Ballegoij, Kleijbroek, Bes, De Gooijer en Oostweechel.


Screenshot van website

Genealogie Meijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijer

Een publicatie door Renee Meijer met gegevens over oa. de families Meijer, Mulder, Nordholt, IJmker, Lutke Schipholt, Rameau Winia, Boonstra, Lutje Spelberg, Breukers en De Wit.


Screenshot van website

Genealogie Meijer en Van Duivenboden - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-en-van-duivenboden

Een publicatie door Leendert Meijer met gegevens over oa. de families Vijlbrief, Van Krimpen, Grotenhuis, Alkemade, Van 't Veer, Meijer, Verkuil, Van Steenis, Van den Eijkel en Van Zijl.


Screenshot van website

Genealogie Meijer-Meyer, Prummel, Wormmeester-Wormeester en Schreurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-meyer

Een publicatie door iemand met gegevens over oa. de families Prummel, Schreurs, Halberstadt, Schelvis, Meijer, Schuurman, Meerdink, Vriezen, Sanders en Cohen.


Screenshot van website

Genealogie Mellendijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-mellendijk

Een genealogische publicatie door Jan Mellendijk met gegevens over onder andere de families Mellendijk, Stockmann, Heusinkveld, Radstake, Te Hennepe, Velthorst, Heesen, Wisselink en Schulte.


Screenshot van website



Genealogie nieuws