stamboomgids

Familienamen » M

Websites 111 - 120 van 750:

Genealogie Meijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijer

Een publicatie door Renee Meijer met gegevens over oa. de families Meijer, Mulder, Nordholt, IJmker, Lutke Schipholt, Rameau Winia, Boonstra, Lutje Spelberg, Breukers en De Wit.


Screenshot van website

Genealogie Meijer en Van Duivenboden - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-en-van-duivenboden

Een publicatie door Leendert Meijer met gegevens over oa. de families Vijlbrief, Van Krimpen, Grotenhuis, Alkemade, Van 't Veer, Meijer, Verkuil, Van Steenis, Van den Eijkel en Van Zijl.


Screenshot van website

Genealogie Meijer-Meyer, Prummel, Wormmeester-Wormeester en Schreurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-meyer

Een publicatie door iemand met gegevens over oa. de families Prummel, Schreurs, Halberstadt, Schelvis, Meijer, Schuurman, Meerdink, Vriezen, Sanders en Cohen.


Screenshot van website

Genealogie Mellendijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-mellendijk

Een genealogische publicatie door Jan Mellendijk met gegevens over onder andere de families Mellendijk, Stockmann, Heusinkveld, Radstake, Te Hennepe, Velthorst, Heesen, Wisselink en Schulte.


Screenshot van website

Genealogie Mellendijk - www.mellendijk.eu

Genealogie Mellendijk


Screenshot van website

Genealogie Menso - Menso - www.genealogieonline.nl/genealogie-menso-menso

Een publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Menzo, Menso, Van Deventer, Metz, Brouwer, Bouwensch, Van Wijck, Van Lent en Van Lent.


Screenshot van website

Genealogie Mes - www.genealogieonline.nl/genealogie-mes

Een publicatie door John van Woerkom met gegevens over oa. de families Mes, Zwaal, Pietersz, Zevenbergen, Bot, Pieterse, Andriesdr, Twigt, Stout en De Lely.


Screenshot van website

Genealogie Meulendijk / Molendijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meulendijk-molendijk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Heeren, In 't Veld, Molendijk, Brand, Vermeij, De Zeeuw, Van der Linden, Van de Merwe, De Bruijn en Van Tol.


Screenshot van website

Genealogie Meulman - www.genealogieonline.nl/genealogie-meulman

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Meulman, Meuleman, Ridderikhoff, Slaghuis, Aaftink, Mueleman, Boor, Goris (Goorhuis), Zweers en Van Munster.


Screenshot van website

Genealogie Meuter - www.genealogieonline.nl/genealogie-meuter

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Meuter, Muiter, Janssen, Jansen, Heldens, Heijnen, Geurts, Timmermans, Rutten en Smeets.


Screenshot van website



Genealogie nieuws