stamboomgids

Familienamen » M

Websites 111 - 120 van 736:

Genealogie Menso - Menso - www.genealogieonline.nl/genealogie-menso-menso

Een publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Menzo, Menso, Van Deventer, Metz, Brouwer, Bouwensch, Van Wijck, Van Lent en Van Lent.


Screenshot van website

Genealogie Mes - www.genealogieonline.nl/genealogie-mes

Een publicatie door John van Woerkom met gegevens over oa. de families Mes, Zwaal, Pietersz, Zevenbergen, Bot, Pieterse, Andriesdr, Twigt, Stout en De Lely.


Screenshot van website

Genealogie Meulendijk / Molendijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meulendijk-molendijk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Heeren, In 't Veld, Molendijk, Brand, Vermeij, De Zeeuw, Van der Linden, Van de Merwe, De Bruijn en Van Tol.


Screenshot van website

Genealogie Meulman - www.genealogieonline.nl/genealogie-meulman

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Meulman, Meuleman, Ridderikhoff, Slaghuis, Aaftink, Mueleman, Boor, Goris (Goorhuis), Zweers en Van Munster.


Screenshot van website

Genealogie Meuter - www.genealogieonline.nl/genealogie-meuter

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Meuter, Muiter, Janssen, Jansen, Heldens, Heijnen, Geurts, Timmermans, Rutten en Smeets.


Screenshot van website

Genealogie MIchorius - www.genealogieonline.nl/genealogie-michorius

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Michorius, Morsink, Hofstede, Slot, Bouwmeester, Warners, Heeckeren Van, Koenderink, Huls en Leferink.


Screenshot van website

Genealogie Midavaine - www.genealogieonline.nl/genealogie-midavaine

Een publicatie door Jan Midavaine.


Screenshot van website

Genealogie Middeljans - Uitvlugt - www.genealogieonline.nl/genealogie-middeljans-uitvlugt

Een publicatie door Jan Middeljans met gegevens over oa. de families Middeljans, Uitvlugt, Van der Laan, Ritskes, Popken, De Vries, Bos, Sandercock, Blaak en Westerhof.


Screenshot van website

Genealogie Mimpen - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/mimpen/mimpen-frm3.htm

Stamboom Mimpen


Screenshot van website

Genealogie Mobach - www.genealogieonline.nl/genealogie-mobach

Een publicatie door N. Tuco met gegevens over oa. de families Mobach, Visser, Comello, Malmberg, Schoonderwoert, Jongeboer, Stremler, Van Dijk, De Vries en Stenekes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws