stamboomgids

Familienamen » M

Websites 111 - 120 van 710:

Genealogie Meuter - www.genealogieonline.nl/genealogie-meuter

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Meuter, Muiter, Janssen, Jansen, Heldens, Heijnen, Geurts, Timmermans, Rutten en Smeets.


Screenshot van website

Genealogie MIchorius - www.genealogieonline.nl/genealogie-michorius

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Michorius, Morsink, Hofstede, Slot, Bouwmeester, Warners, Heeckeren Van, Koenderink, Huls en Leferink.


Screenshot van website

Genealogie Midavaine - www.genealogieonline.nl/genealogie-midavaine

Een publicatie door Jan Midavaine.


Screenshot van website

Genealogie Middeljans - Uitvlugt - www.genealogieonline.nl/genealogie-middeljans-uitvlugt

Een publicatie door Jan Middeljans met gegevens over oa. de families Middeljans, Uitvlugt, Van der Laan, Ritskes, Popken, De Vries, Bos, Sandercock, Blaak en Westerhof.


Screenshot van website

Genealogie Mimpen - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/mimpen/mimpen-frm3.htm

Stamboom Mimpen


Screenshot van website

Genealogie Mobach - www.genealogieonline.nl/genealogie-mobach

Een publicatie door N. Tuco met gegevens over oa. de families Mobach, Visser, Comello, Malmberg, Schoonderwoert, Jongeboer, Stremler, Van Dijk, De Vries en Stenekes.


Screenshot van website

Genealogie Modderman - www.genealogieonline.nl/genealogie-modderman

Een publicatie door Jaap Modderman met gegevens over oa. de families Modderman, Duivenkate, Modder(Man), Moddermann, Elseloo, Prins, Den Hertog, Kooi, Hoekzema en Van Kampen.


Screenshot van website

Genealogie Moelker - www.genealogieonline.nl/genealogie-moelker

Een publicatie door T. Moelker met gegevens over oa. de families Moeliker, Goedegebuure, Moelker, De Jonge, Heijboer, Fase, Den Engelsman, Rijnberg, Geluk en Krijgsman.


Screenshot van website

Genealogie Moen - www.genealogieonline.nl/moen-genealogie

Een publicatie door Anneke Moen met gegevens over oa. de families Moen, Bergsma, Bargsma, Wesseling, Roy.


Screenshot van website

Genealogie Moen-Moen - www.genealogieonline.nl/genealogie-moen-moen

Een publicatie door Anneke Moen met gegevens over oa. de families Moen, Bergsma, Bargsma, Wesseling, Roy.


Screenshot van website



Genealogie nieuws