stamboomgids

Familienamen » M

Websites 141 - 150 van 739:

Genealogie Muiselaar - www.vankruijl.com/page42.php

Genealogie Muiselaar in allerlei spellingsvarianten


Screenshot van website

Genealogie Muiselaar Fragmenten - www.vankruijl.com/page35.php

Betreft vrouwelijke Muiselaar Takken


Screenshot van website

Genealogie Mulder - www.genealogieonline.nl/genealogie-mulder

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Mulder, Bos, Steenwijk, Doornbosch, Van der Molen, Dijkema, Maarhuis, Wildeman, Jans en Wieringa.


Screenshot van website

Genealogie Muller - Donker - www.genealogieonline.nl/genealogie-muller-donker

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Iwema, Muller, Jans, Pik, Vonck, Jacobs, Van Dijk, Siccama, Stuit en Pieters.


Screenshot van website

Genealogie Mundorff - www.genealogieonline.nl/genealogie-mundorff

Een publicatie door M. Mundorff met gegevens over oa. de families Hoste, Deblauwe, Van Coillie, Mundorff, De Baere, Caron, Dugardin, Louage, Beckx en Didden.


Screenshot van website

Genealogie Munter - www.genealogieonline.nl/genealogie-munter

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Brand, Vermeij, Munter, Van Gink, Van de Merwe, Dubbeldam, De Vogel, Kooij, Van Heeren en Naaktgeboren.


Screenshot van website

Genealogie Möhlmann Pieters - www.genealogieonline.nl/genealogie-mohlmann-pieters

Een publicatie door Brian Möhlmann met gegevens over oa. de families Brandt, Stoel, Pieters, Van Oostzaene, 't Hoen, Möhlmann, Heinis, Van Bijgaarden, Verheijde en Kater.


Screenshot van website

Genealogie N.P. Mantel - www.genealogieonline.nl/genealogie-mantel

Een publicatie door Martien Mantel met oorspronkelijk gegevens over de familie Mantel. Ondertussen uitgroeiend naar een stamboom met diverse families in West-Friesland, zoals de families Groot, Bakker, De Vries, Smit, Brouwer, De Boer, Visser en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Rijk Meijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-rijk-meijer

Een publicatie door Clemens Meijer met gegevens over oa. de families Meijer, Rotering, Hendriks, Vermorken, Der Nederlanden, Verkleij, Hesp, Van Rusland, Hoogerwaard en Baars.


Screenshot van website

Genealogie Schenkenberg van Mierop - www.genealogieonline.nl/genealogie-schenkenberg-van-mierop

Een publicatie door Schenkenberg van Mierop met gegevens over oa. de families Van Mierop, Verhaven, Vrijthoff, Nijgh, Graswinckel, Van den Mierop, Van der Muelen, Van der Goes, Van Vredenburch en Coolbrand.


Screenshot van website



Genealogie nieuws