stamboomgids

Familienamen » M

Websites 201 - 210 van 699:

Kwartierstaat Mulders - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mulders

Een publicatie door J. Thien met gegevens over oa. de families Verbrugh, Van Eck, Van Hattem, Quint, Van Bekkum, Van Ommeren, Van Alphen, Kwint, Baauw en Van Asch.

Screenshot van website

Kwartierstaat Shira Maat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-shira-maat

Een publicatie door Shira Maat met gegevens over oa. de families Swaving, Brabänder, Maat, Van Altenburg, Petiet, Oldeboom, De Zwart, Timmermans en Timmermans.

Screenshot van website

Kwartierstaat Tristan Meurer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-tristan-meurer

Een genealogische publicatie door Christiaan Meurer met gegevens over onder andere de families Lagas, Verdegaal, Van Kessel, Heemskerk, Van der Hulst, Van der Zijden, Van den Bosch, Van Woerkens en Minnebo.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Cornelis Monster - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cornelis-monster

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Monster, Van Holland, Van Namen, Van Henegouwen, Van Alblas, Van der Wulp, Van Luxemburg, Van Parijs, Van Strijen en Barendregt.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Meulen - www.genealogieonline.nl/vwartierstaat-van-der-meulen

Een publicatie door Hein Arjen van der Meulen met gegevens over oa. de families Gorter, De Vries, Heersma, Van der Meulen, Rijpstra, Van der Veen, De Haan, Van der Ley, Klaver en Van Nimwegen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Most - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-most

Een publicatie door Willy van der Most met gegevens over oa. de families Padberg, Van der Most, Van Vlaanderen, Jonker, Van Bourgondi√ę, Zevenbergen, Van Frankrijk, Van Engeland, Van Saksen en Van Holland.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Matthijssen ea. - home.planet.nl/~matth054

Kwartierstaat van: Matthijssen-Heesen Petiet-Stedry De Haas-Froger

Screenshot van website

Kwartierstaat van Rogier Bertrand Mars - nmars.home.xs4all.nl/mars-frm3.htm

Door Nicolaas Mars

Screenshot van website

Kwartierstaat van To Matthijssen - genealogie.krabbendam.eu/Kwst/Matthijssen/kwartierstaat.htm

Matthijssen, Boeren, Peeters, Meeuwessen, Boudewijns, Van Aken, Monden, Adriaansen afkomstig uit West-Brabant

Screenshot van website

Kwartierstaat Yolanda Meijer - www.yolandameijer.nl

Meijer (Rotterdam) en vele andere familienamen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws