stamboomgids

Familienamen » M

Websites 201 - 210 van 739:

Kwartierstaat Johan Willem Mulder - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johan-willem-mulder

Een publicatie door Irene Jolanda van der Meulen met gegevens over oa. de families Mulder, Van der Wal, De Wolf, Visser, Ruardi, Jans, Thiessens, Van der Sluis, Folkers en Pietersen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marsman, Schonewelle, Hammer, Buiter, Bergkamp, Vollenhovius, Bosch, Kolk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marsman

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Marsman, Schonewille, Hammer, Schonewelle, Buter, Bergkamp, Oelen, Vollenhovius, Schoonwille en Buiter.


Screenshot van website

Kwartierstaat Matthijssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-matthijssen

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Matthijssen, Boeren, Donckers, Sagers, Schrauwen, Peters, Mathijssen, Mathijsen, Peeters en Meeuwessen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Meesters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_meesters

Gegevens over oa. de families Willems, Meesters, Hoevenberg, Rozenkamp, Pieters, Kapellert, Hendriks, Bel en Belle.


Screenshot van website

Kwartierstaat Mensink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mensink

Een publicatie door Henk Mensink met gegevens over oa. de families Mensink, Hoogewerf, Van Bilderbeek, Van der Erve, Limmen, Steggink, Stiphout, Hulshoff en Hulshoff.


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-meussen-verweij

Een genealogische publicatie door Hans Meeussen met gegevens over onder andere de families Janssen, Peters, Hendriks, Derks, Gerrits, Koenen, Willems, Jacobs en Leenders.


Screenshot van website

Kwartierstaat Morel - Van Peperstraten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-morel-van-peperstraten

Een publicatie door Anton Morel met gegevens over oa. de families Van Peperstraten, Morel, Van Brakel, De Ruiter, Van der Valk, Mondriaan, Delwarel, Van Diest, De Ruijter en Van Duijn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Mulders - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mulders

Een publicatie door J. Thien met gegevens over oa. de families Verbrugh, Van Eck, Van Hattem, Quint, Van Bekkum, Van Ommeren, Van Alphen, Kwint, Baauw en Van Asch.


Screenshot van website

Kwartierstaat Tristan Meurer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-tristan-meurer

Een genealogische publicatie door Christiaan Meurer met gegevens over onder andere de families Lagas, Verdegaal, Van Kessel, Heemskerk, Van der Hulst, Van der Zijden, Van den Bosch, Van Woerkens en Minnebo.


Screenshot van website



Genealogie nieuws