stamboomgids

Familienamen » M

Websites 201 - 210 van 710:

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-meussen-verweij

Een genealogische publicatie door Hans Meeussen met gegevens over onder andere de families Janssen, Peters, Hendriks, Derks, Gerrits, Koenen, Willems, Jacobs en Leenders.


Screenshot van website

Kwartierstaat Morel - Van Peperstraten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-morel-van-peperstraten

Een publicatie door Anton Morel met gegevens over oa. de families Van Peperstraten, Morel, Van Brakel, De Ruiter, Van der Valk, Mondriaan, Delwarel, Van Diest, De Ruijter en Van Duijn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Mulders - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mulders

Een publicatie door J. Thien met gegevens over oa. de families Verbrugh, Van Eck, Van Hattem, Quint, Van Bekkum, Van Ommeren, Van Alphen, Kwint, Baauw en Van Asch.


Screenshot van website

Kwartierstaat Shira Maat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-shira-maat

Een publicatie door Shira Maat met gegevens over oa. de families Swaving, Brabänder, Maat, Van Altenburg, Petiet, Oldeboom, De Zwart, Timmermans en Timmermans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Tristan Meurer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-tristan-meurer

Een genealogische publicatie door Christiaan Meurer met gegevens over onder andere de families Lagas, Verdegaal, Van Kessel, Heemskerk, Van der Hulst, Van der Zijden, Van den Bosch, Van Woerkens en Minnebo.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Cornelis Monster - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cornelis-monster

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Monster, Van Holland, Van Namen, Van Henegouwen, Van Alblas, Van der Wulp, Van Luxemburg, Van Parijs, Van Strijen en Barendregt.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Meulen - www.genealogieonline.nl/vwartierstaat-van-der-meulen

Een publicatie door Hein Arjen van der Meulen met gegevens over oa. de families Gorter, De Vries, Heersma, Van der Meulen, Rijpstra, Van der Veen, De Haan, Van der Ley, Klaver en Van Nimwegen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Most - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-most

Een publicatie door Willy van der Most met gegevens over oa. de families Padberg, Van der Most, Van Vlaanderen, Jonker, Van Bourgondi√ę, Zevenbergen, Van Frankrijk, Van Engeland, Van Saksen en Van Holland.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Matthijssen ea. - home.planet.nl/~matth054

Kwartierstaat van: Matthijssen-Heesen Petiet-Stedry De Haas-Froger


Screenshot van website



Genealogie nieuws