stamboomgids

Familienamen » M

Websites 191 - 200 van 699:

Kwartierstaat Bert Meijs - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/kwartier/kwartier-frm3.htm

Oostelijke Langstraat

Screenshot van website

Kwartierstaat Dee Mooij - gw.geneanet.org/dmooij

Index op mijn kwartierstaat, mogelijkheid tot maken van schema's, foto's van personen, dit alles als hulp bij het vinden van de exaxte gegevens van de personen in mijn kwartierstaat

Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Middelkoop - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-middelkoop

Een publicatie door J. Middelkoop met gegevens over oa. de families -, Verhoeff, De Jong, Van der Beek, Van den Heuvel, Nederlof, Verheij, Stam, Bakker en Middelkoop.

Screenshot van website

Kwartierstaat Johan Willem Mulder - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johan-willem-mulder

Een publicatie door Irene Jolanda van der Meulen met gegevens over oa. de families Mulder, Van der Wal, De Wolf, Visser, Ruardi, Jans, Thiessens, Van der Sluis, Folkers en Pietersen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Marsman, Schonewelle, Hammer, Buiter, Bergkamp, Vollenhovius, Bosch, Kolk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marsman

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Marsman, Schonewille, Hammer, Schonewelle, Buter, Bergkamp, Oelen, Vollenhovius, Schoonwille en Buiter.

Screenshot van website

Kwartierstaat Matthijssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-matthijssen

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Matthijssen, Boeren, Donckers, Sagers, Schrauwen, Peters, Mathijssen, Mathijsen, Peeters en Meeuwessen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Meesters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_meesters

Gegevens over oa. de families Willems, Meesters, Hoevenberg, Rozenkamp, Pieters, Kapellert, Hendriks, Bel en Belle.

Screenshot van website

Kwartierstaat Mensink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mensink

Een publicatie door Henk Mensink met gegevens over oa. de families Mensink, Hoogewerf, Van Bilderbeek, Van der Erve, Limmen, Steggink, Stiphout, Hulshoff en Hulshoff.

Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Screenshot van website

Kwartierstaat Morel - Van Peperstraten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-morel-van-peperstraten

Een publicatie door Anton Morel met gegevens over oa. de families Van Peperstraten, Morel, Van Brakel, De Ruiter, Van der Valk, Mondriaan, Delwarel, Van Diest, De Ruijter en Van Duijn.

Screenshot van website



Genealogie nieuws