stamboomgids

Familienamen » M

Websites 191 - 200 van 774:

Genealogische Databank Maassluis - www.genealogieonline.nl/genealogische-databank-maassluis

Een genealogische publicatie door Petra S. met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Visser, Van der Meer, De Jong, Van den Berg, Van Leeuwen, Van Vliet, Van der Hoeven en De Vos.


Screenshot van website

Genealogische en historische website familie Matthee - www.matthee.info

Vernieuwd - van heden - en bevat veel informatie over genealogisch en historisch onderzoek naar de familie Matthee...


Screenshot van website

Genealogische onderzoek door Stan Maas - www.stanmaas.nl

Aarts, Broeders, Dumonceau, van Haperen, van der Linden, van Loon, Maas, van Nispen, van der Rijen, Swaans, verheyen


Screenshot van website

Genealogy from Mensen to Mense and Mens - genealogy.family-mens.nl/home.html

Deze website beschrijft de families mens, mense en mensen uit Nederland


Screenshot van website

Genealogy Homepage of Peter van Markus - www.vanmarkus.org

Parenteel (1717 -1900) Pieter van Markus, tr. Asch 1717 met Catharina van Wijck


Screenshot van website

Genealogy Maira Lins - www.genealogieonline.nl/genealogy-maira-lins

A genealogical publication by Carlos Fernando Barreto de Meira Lins with information about, among others, the families Barreto, Da Silva, Lins, Silva, D'Amorim, Soares, De Albuquerque, Rego and Lima.


Screenshot van website

Genealogy Martin-Colleu - www.genealogieonline.nl/genealogy-martin-colleu

A genealogical publication by Martin-Colleu with information about, among others, the families Rivoal, Martin, Noan, Jambrin, Colleu, Blaise, Moreau, Caro and Bablé.


Screenshot van website

Genealogy Menard, Mainor, Maynard - www.genealogieonline.nl/genealogy-menard-mainor-maynard

A genealogical publication by Debbie Treadway with information about, among others, the families Lawson, Burrow, Maynard, Taylor, Cates, Choate, Johnson, Brewer and Story.


Screenshot van website

Gerrit van Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/gerrit-van-middelkoop-parenteel

Door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Middelkoop, Kolders, Van Middelkoop, De Bruin, Van der Vlies, Van der Starre, De Jager, Van Dongen, Leijen en Brouwer. Zie ook kwartierstaten van Jan Middelkoop, Kooijman en Wor.


Screenshot van website

Gisbert Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/gisbert-middelkoop-parenteel

Een publicatie door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Van Middelkoop, Middelkoop, Poot, Wammes, Vermeulen, Van de Griend, Peelen, Hildebrand, Uphof en Desselier.


Screenshot van website



Genealogie nieuws