stamboomgids

Familienamen » M

Websites 351 - 360 van 718:

Stamboek Melissen - www.genealogieonline.nl/stamboek-melissen

Een genealogische publicatie door Matthijs Melissen met gegevens over onder andere de families Melissen, Van Heijst, Van Edingen, Bromet, Lips, Visser, Godschalk, Van Luxemburg en Ten Broek.


Screenshot van website

Stambom Molenkamp - www.genealogieonline.nl/stambom-molenkamp

Een publicatie door H. ter Horst met gegevens over oa. de families Molenkamp, Sappe, Gelmers, Mulder, Stobbe, De Bruin, Vonk, Krikke, Wind en Machielsen.


Screenshot van website

Stambomen Maurer en Janssen - www.genealogieonline.nl/stambomen-maurer-en-janssen

Een publicatie door Wil Maurer met gegevens over oa. de families Maurer, Janssen, Hermkens, Notermans, Pluis, Persoon, Cadier, Peeters, Schults en Kaldenhoven.


Screenshot van website

Stambomen Meijer, Frank, Van Coevorden en Vieyra - www.genealogieonline.nl/stambomen-meijer-frank

Een publicatie door Michel Meijer met gegevens over oa. de families Vieyra, Cohen, Van Coevorden, Frank, Meijer, Zilverberg, Voorzanger, Van Coeverden, De Vries en De Levie.


Screenshot van website

Stambomen Mottier en Houtschild - www.genealogieonline.nl/stambomen-mottier-en-houtschild

Een publicatie door Sandra Mottier met gegevens over oa. de families Waardeloo, Houtschild, Mottier, Burgerhof, De Moet, Van Stokkum, Van Dijk, Glasbergen, Kouwehoven en De Munt.


Screenshot van website

Stambomen Van der Maat en Bargsma - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-der-maat-en-bargsma

Een publicatie door Ron van der Maat met gegevens over oa. de families Hilhorst, Brouwer, Zeedijk, Klooster, van 't, Bargsma, Beer, de, Keulen, van, Schouten en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Ter Maat - www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-maat

Een publicatie door F. ter Maat met gegevens over oa. de families Ter Maat, Bongaarts, Put, Wessels (Wissels), Fukkink, Wissels, Van Zwam, Olthof en Olthof.


Screenshot van website

Stamboom (van) Muij(d)e(n) - www.genealogieonline.nl/stamboom-muijen

Een publicatie door Piet Muijen met gegevens over oa. de families Van Muijen, Muijen, Van Muijden, Muije, Muijden, Van Muiden, Van den Eijkel, Schouten, Blom en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Barry Muijs - Kwartierstaten Arnold Nachtegaal en Engelina Geertruida Anna - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-arnold-nachtegaal-en-engelina-g ...

Een publicatie door Barry Muijs met gegevens over oa. de families Wensink, Schrader, Römer, Nachtegaal, Beumer, Kamphuis, Nagtegaal, Ten Brink, Willemsen en Hagen.


Screenshot van website

Stamboom Barry Muijs - Kwartierstaten Gerrit Muijs en Antonia Reijgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-barry-muijs

Een publicatie door Barry Muijs met gegevens over oa. de families Muijs, Van Straaten, Reijgers, Denslagen, Philipson, Koning, Gangner, Potharst, Zijtregtop en Hardenberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws