stamboomgids

Familienamen » M

Websites 361 - 370 van 736:

Stambomen Meijer, Frank, Van Coevorden en Vieyra - www.genealogieonline.nl/stambomen-meijer-frank

Een publicatie door Michel Meijer met gegevens over oa. de families Vieyra, Cohen, Van Coevorden, Frank, Meijer, Zilverberg, Voorzanger, Van Coeverden, De Vries en De Levie.


Screenshot van website

Stambomen Mottier en Houtschild - www.genealogieonline.nl/stambomen-mottier-en-houtschild

Een publicatie door Sandra Mottier met gegevens over oa. de families Waardeloo, Houtschild, Mottier, Burgerhof, De Moet, Van Stokkum, Van Dijk, Glasbergen, Kouwehoven en De Munt.


Screenshot van website

Stambomen Van der Maat en Bargsma - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-der-maat-en-bargsma

Een publicatie door Ron van der Maat met gegevens over oa. de families Hilhorst, Brouwer, Zeedijk, Klooster, van 't, Bargsma, Beer, de, Keulen, van, Schouten en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Ter Maat - www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-maat

Een publicatie door F. ter Maat met gegevens over oa. de families Ter Maat, Bongaarts, Put, Wessels (Wissels), Fukkink, Wissels, Van Zwam, Olthof en Olthof.


Screenshot van website

Stamboom (van) Muij(d)e(n) - www.genealogieonline.nl/stamboom-muijen

Een publicatie door Piet Muijen met gegevens over oa. de families Van Muijen, Muijen, Van Muijden, Muije, Muijden, Van Muiden, Van den Eijkel, Schouten, Blom en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Barry Muijs - Kwartierstaten Arnold Nachtegaal en Engelina Geertruida Anna - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-arnold-nachtegaal-en-engelina-g ...

Een publicatie door Barry Muijs met gegevens over oa. de families Wensink, Schrader, Römer, Nachtegaal, Beumer, Kamphuis, Nagtegaal, Ten Brink, Willemsen en Hagen.


Screenshot van website

Stamboom Barry Muijs - Kwartierstaten Gerrit Muijs en Antonia Reijgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-barry-muijs

Een publicatie door Barry Muijs met gegevens over oa. de families Muijs, Van Straaten, Reijgers, Denslagen, Philipson, Koning, Gangner, Potharst, Zijtregtop en Hardenberg.


Screenshot van website

Stamboom Bavo van der Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bavo-van-der-molen

Een publicatie door Bavo van der Molen met gegevens over oa. de families Algera, Schovers, Bangma, Wiarda, Ottema, Van der Molen, Wanschers, Schurer, Van Martena, Schelfhorst en Kramer.


Screenshot van website

Stamboom Bernardus Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernardus-mulder

Een publicatie door Gera met gegevens over oa. de families Mulder, Beute, Alberts, Bernardus (Bernardes), Dragt, Van Oosten, Jans, Hendriks, Vosseberg en Groenewegen.


Screenshot van website

Stamboom blog Mobron - www.mobron.nl

Op deze site staan extra gegevens die ik heb gevonden naar de zoektocht van mijn voor ouders.


Screenshot van website



Genealogie nieuws