stamboomgids

Familienamen » M

Websites 381 - 390 van 778:

Parenteel Willem Mol - www.genealogieonline.nl/parenteel-willem-mol

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Mol, Spees, Spies, Mertens, Thijssen, Moest, Born, Wolf, Brauers en Buttinger.


Screenshot van website

Pastoor Simon Theodor Messing, publicist - www.berghapedia.nl/index.php/Messing%2C_Simon_Theodor

Simon Theodoor Messing heeft verschillende publicaties tussen 1836 en 1839 op zijn naam staan. Hij is in 1792 geboren in Doetinchem. Hij was priester in Busloo, Zieuwent, Ulft. Voorouders: Westerman, Liesting, Otters, Wissing, Melgers, Rabeling


Screenshot van website

Peters thuisblad - home.hccnet.nl/p.vander.lee

Genealogie familie Munnik


Screenshot van website

Somers website Genealogie en Historie - members.home.nl/gerke.somer

Genealogie van de familie Meeske


Screenshot van website

Somers website Genealogie en Historie - members.home.nl/gerke.somer

Familie Jan Dates Mollema Oldehove


Screenshot van website

Stamboek Melissen - www.genealogieonline.nl/stamboek-melissen

Een genealogische publicatie door Matthijs Melissen met gegevens over onder andere de families Melissen, Van Heijst, Van Edingen, Bromet, Lips, Visser, Godschalk, Van Luxemburg en Ten Broek.


Screenshot van website

Stambom Molenkamp - www.genealogieonline.nl/stambom-molenkamp

Een publicatie door H. ter Horst met gegevens over oa. de families Molenkamp, Sappe, Gelmers, Mulder, Stobbe, De Bruin, Vonk, Krikke, Wind en Machielsen.


Screenshot van website

Stambomen Maurer en Janssen - www.genealogieonline.nl/stambomen-maurer-en-janssen

Een publicatie door Wil Maurer met gegevens over oa. de families Maurer, Janssen, Hermkens, Notermans, Pluis, Persoon, Cadier, Peeters, Schults en Kaldenhoven.


Screenshot van website

Stambomen Meijer, Frank, Van Coevorden en Vieyra - www.genealogieonline.nl/stambomen-meijer-frank

Een publicatie door Michel Meijer met gegevens over oa. de families Vieyra, Cohen, Van Coevorden, Frank, Meijer, Zilverberg, Voorzanger, Van Coeverden, De Vries en De Levie.


Screenshot van website

Stambomen Mottier en Houtschild - www.genealogieonline.nl/stambomen-mottier-en-houtschild

Een publicatie door Sandra Mottier met gegevens over oa. de families Waardeloo, Houtschild, Mottier, Burgerhof, De Moet, Van Stokkum, Van Dijk, Glasbergen, Kouwehoven en De Munt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws