stamboomgids

Familienamen » M

Websites 331 - 340 van 710:

Parenteel Joannes Mohnen - www.genealogieonline.nl/parenteel-joannes-mohnen

Een publicatie door F. Wijburg.


Screenshot van website

Parenteel Mezach - www.genealogieonline.nl/parenteel-mezach

Een publicatie door Henk Mezach met gegevens over oa. de families Mezach, Bentum, Deuring, Blok, Roelsma, Bekkering, Wiffers, Moesker, Noorman en Toren.


Screenshot van website

Parenteel Michmershuijsen - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Parenteel Michmershuijsen / Michmershuizen


Screenshot van website

Parenteel Moes - www.genealogieonline.nl/parenteel-moes

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Moes, Post, Boers, Oost, Vos, Kuipers, Van Laar, Otten, Hommes en Hooiveld.


Screenshot van website

Parenteel Moorlag - www.genealogieonline.nl/parenteel-moorlag

De parenteel van Jan Moorlag is samengesteld door M. Jacobs.


Screenshot van website

Parenteel Moosdijck - www.genealogieonline.nl/parenteel-moosdijck

Een publicatie door K. Bovendeaard.


Screenshot van website

Parenteel van Cornelis van Mierlo - www.genealogieonline.nl/parenteel-cornelis-van-mierlo

Een publicatie door M. Jacobs.


Screenshot van website

Parenteel Van der Mije - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-der-mije

Een publicatie door D. van der Werff-van der Mije met gegevens over oa. de families Van der Mije, Van der Meij, Paap, Koning, Zwemmer, Koper, Keur, Draijer, Van Duivenboden en Molenaar.


Screenshot van website

Parenteel van Hanke Heijen Moolman - www.genealogieonline.nl/parenteel_meulman

Deze parenteel is opgesteld door W. Swijgman-Meulman.


Screenshot van website

Parenteel van Johannes Maathuis - www.joriskruse.nl/maathuis.htm

Johannes Maathuis is naar alle waarschijnlijkheid geboren op 08-11-1788 in Geesteren (Ov.). Johannes trouwde met Johanna Büscher (ook Rötgers). De Huwelijksakte is niet bekend. Johanna is geboren op 08-10-1795 in Tubbergen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws