stamboomgids

Familienamen » M

Websites 541 - 550 van 721:

Stamboom Mienstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-mienstra

Een publicatie door Robert Mienstra met gegevens over oa. de families Mienstra, Peerenboom, Hoekstra, De Groot, De Jong, Heida, Von Bose, De Haan, Buurman en Westra.


Screenshot van website

Stamboom Mijderwijk-Lammertse - www.genealogieonline.nl/stamboom-mijderwijk-lammertse

Een publicatie door Luus van de Kamp met gegevens over oa. de families Mijderwijk, Oskam, Oskamp, De Graaf, Zijl, Lammertse, Hartog, Poort, Van der Neut en Van Egdom.


Screenshot van website

Stamboom Mijwaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-mijwaard

Een publicatie door Petra Veltstra met gegevens over oa. de families Meijwaard, Mijwaard, Meijwaart, Meijwaard Vrolick, Schaap, Den Boon, De Bruin, Oosterbroek, Vermeulen en Van Asperen.


Screenshot van website

Stamboom Millecam - www.genealogieonline.nl/stamboom-millecam

Een publicatie door Ton Millecam met gegevens over oa. de families Van Waesberghe, Verwoert, Van Alphen, Van Arkel, Viergever, Jansen, Van Druten, Janssen, Van Alfen en Arends.


Screenshot van website

Stamboom Mink gemaakt R.M.Mink - www.genealogieonline.nl/stamboom-mink

Een genealogische publicatie door Robert Mink met gegevens over onder andere de families Mink, Norder, De Jong, Nijland, Orsel, Pomp, Koster, De Vries en Trip.


Screenshot van website

Stamboom Minnegal - www.genealogieonline.nl/stamboom-minnegal

Een publicatie door Sandra van den Tol met gegevens over oa. de families Minnegal, Wientjes, Kerkhof, Boshoff, Grietjes, Venterink, Kaspers, Willebrand, Akersloot en Helthuis.


Screenshot van website

Stamboom Mittemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-mittemeijer

Een publicatie door Johannes Hendricus Nino Mittemeijer met gegevens over oa. de families Mittemeijer, De Cocq van Delwijnen, Broek, , , .


Screenshot van website

Stamboom Mobach/de Waij - www.genealogieonline.nl/stamboom-mobach-de-waij

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Mobach, De Waij, Rijpsma, De Waaij, Bredze, De Boer, Comello, Bartstra, Van der Zande en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Mobron - www.genealogieonline.nl/stamboom-mobron

Een publicatie door Hans Mobron met gegevens over oa. de families Mobron, Boddeke, Heijman, Van Troost, Stom, Greuter, Fleijsman, Smit, Van Gemert en Huisman.


Screenshot van website

Stamboom Moedt - www.genealogieonline.nl/stamboom-moedt

Een publicatie door B. Moedt met gegevens over oa. de families Moedt, Mossel, Poort, Jansema, Moet, Burema, Woldinga, Mulder, Bosma en Doornbos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws