stamboomgids

Familienamen » M

Websites 551 - 560 van 729:

Stamboom Mink gemaakt R.M.Mink - www.genealogieonline.nl/stamboom-mink

Een genealogische publicatie door Robert Mink met gegevens over onder andere de families Mink, Norder, De Jong, Nijland, Orsel, Pomp, Koster, De Vries en Trip.


Screenshot van website

Stamboom Minnegal - www.genealogieonline.nl/stamboom-minnegal

Een publicatie door Sandra van den Tol met gegevens over oa. de families Minnegal, Wientjes, Kerkhof, Boshoff, Grietjes, Venterink, Kaspers, Willebrand, Akersloot en Helthuis.


Screenshot van website

Stamboom Mittemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-mittemeijer

Een publicatie door Johannes Hendricus Nino Mittemeijer met gegevens over oa. de families Mittemeijer, De Cocq van Delwijnen, Broek, , , .


Screenshot van website

Stamboom Mobach/de Waij - www.genealogieonline.nl/stamboom-mobach-de-waij

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Mobach, De Waij, Rijpsma, De Waaij, Bredze, De Boer, Comello, Bartstra, Van der Zande en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Mobron - www.genealogieonline.nl/stamboom-mobron

Een publicatie door Hans Mobron met gegevens over oa. de families Mobron, Boddeke, Heijman, Van Troost, Stom, Greuter, Fleijsman, Smit, Van Gemert en Huisman.


Screenshot van website

Stamboom Moedt - www.genealogieonline.nl/stamboom-moedt

Een publicatie door B. Moedt met gegevens over oa. de families Moedt, Mossel, Poort, Jansema, Moet, Burema, Woldinga, Mulder, Bosma en Doornbos.


Screenshot van website

Stamboom Moelker - members.home.nl/thmoelker

Genealogie Moellker, Moeliker, Moeleker, Moelijker, maar ook Zanders, Sanders, Breemen, en Vrancken.


Screenshot van website

Stamboom Moens - www.genealogieonline.nl/stamboom-moens

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Moens, Jaspers, Janssens, Louckx, Behets, Saelens, Carleer, Van Heffen, Ackermans en Vander Mueren.


Screenshot van website

Stamboom Moerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-moerman

Een publicatie door S. Vermeer met gegevens over oa. de families Vermeer, Moerman, Klapwijk, Van der Kooij, Van der Lugt, Van Veen, Koornneef, Verwaal, Korpershoek en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Moesker - www.genealogieonline.nl/stamboom-moesker

Een publicatie door J. de Winter met gegevens over oa. de families Moesker, Alberts, Jans, Tonnis, Barelds, Dercks, Bus, Timmer, De Bie en Muller.


Screenshot van website



Genealogie nieuws