stamboomgids

Familienamen » M

Websites 581 - 590 van 781:

Stamboom Michielse - www.genealogieonline.nl/stamboom-michielse

Een genealogische publicatie door Jan Michielse met gegevens over onder andere de families De Jong, Michielse, Hofland, Groenendijk, Pors, Janssen, Van Houwelingen, Van Beers en Schoor, van Der.


Screenshot van website

Stamboom Michielsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-michielsen

Een publicatie door paula met gegevens over oa. de families Michielsen, Baarle, van, Pelt, van, Verhoeven, Kort, de, Riel, van, Scheffer, Lambertmont en Lambertmont.


Screenshot van website

Stamboom Michon - www.genealogieonline.nl/stamboom-michon

Een publicatie door Silvie Franssen met gegevens over oa. de families Michon, Adriaens, Morren, Smeets, Duijts, Van der Meulen, Mays, Bourdon, Servais en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Middag - www.genealogieonline.nl/stamboom-middag

Gegevens over oa. de families De Kreij, Middag, Middagh, Van Renswoude, Middaugh, Van Renswou, Van Ewijk, Nederlof, Van der Veer en Van den Broek.


Screenshot van website

Stamboom Middel - www.genealogieonline.nl/stamboom-middel

Een publicatie door H. Giebels met gegevens over oa. de families Middel, Boetz, Wever, Giebels, Hindriks, Meijer, Koerts, Dik, Aeltjen Claessen en Ockes.


Screenshot van website

Stamboom Middelbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-middelbosch

Een genealogische publicatie door Erik Middelbosch met gegevens over onder andere de families Tuinstra, Middelbosch, Schipper, Middelbos, Troost, D Velde, Gall, Ritskes en Postma.


Screenshot van website

Stamboom Middelraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-middelraad

Een publicatie door A. Middelraad met gegevens over oa. de families Middelraad, Seinstra, Lindenburg, Osseman, Braarda, Riebeek, Munnik, Zeinstra, Van Langelaar en Oosterbroek.


Screenshot van website

Stamboom Middendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-middendorp

Een publicatie door Simon Middendorp met gegevens over oa. de families Buma, Douma, Middendorp, Buma Douma, Buma Brugts, Walma Croles, Walma, Buma Walma, Buma Sytses en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Middendorp Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-middendorp-groningen

Een publicatie door Henk Middendorp met gegevens over oa. de families Middendorp, Bos, Otten, Lammerts, Huizenga, Scholte, Jansen, Zonder, Rouppé en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Mielekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-mielekamp

Een publicatie door Evelien Mielekamp met gegevens over oa. de families Mielekamp, Milekamp, Dallmer, Bathelor, Miele(n)kamp, Ermers, Böhmer, Mielekan, Bongers en Mielenkamp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws