stamboomgids

Familienamen » M

Websites 521 - 530 van 705:

Stamboom Michon - www.genealogieonline.nl/stamboom-michon

Een publicatie door Silvie Franssen met gegevens over oa. de families Michon, Adriaens, Morren, Smeets, Duijts, Van der Meulen, Mays, Bourdon, Servais en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Middag - www.genealogieonline.nl/stamboom-middag

Gegevens over oa. de families De Kreij, Middag, Middagh, Van Renswoude, Middaugh, Van Renswou, Van Ewijk, Nederlof, Van der Veer en Van den Broek.


Screenshot van website

Stamboom Middel - www.genealogieonline.nl/stamboom-middel

Een publicatie door H. Giebels met gegevens over oa. de families Middel, Boetz, Wever, Giebels, Hindriks, Meijer, Koerts, Dik, Aeltjen Claessen en Ockes.


Screenshot van website

Stamboom Middelraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-middelraad

Een publicatie door A. Middelraad met gegevens over oa. de families Middelraad, Seinstra, Lindenburg, Osseman, Braarda, Riebeek, Munnik, Zeinstra, Van Langelaar en Oosterbroek.


Screenshot van website

Stamboom Middendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-middendorp

Een publicatie door Simon Middendorp met gegevens over oa. de families Buma, Douma, Middendorp, Buma Douma, Buma Brugts, Walma Croles, Walma, Buma Walma, Buma Sytses en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Middendorp Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-middendorp-groningen

Een publicatie door Henk Middendorp met gegevens over oa. de families Middendorp, Bos, Otten, Lammerts, Huizenga, Scholte, Jansen, Zonder, Rouppé en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Mielekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-mielekamp

Een publicatie door Evelien Mielekamp met gegevens over oa. de families Mielekamp, Milekamp, Dallmer, Bathelor, Miele(n)kamp, Ermers, Böhmer, Mielekan, Bongers en Mielenkamp.


Screenshot van website

Stamboom Mienstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-mienstra

Een publicatie door Robert Mienstra met gegevens over oa. de families Mienstra, Peerenboom, Hoekstra, De Groot, De Jong, Heida, Von Bose, De Haan, Buurman en Westra.


Screenshot van website

Stamboom Mijderwijk-Lammertse - www.genealogieonline.nl/stamboom-mijderwijk-lammertse

Een publicatie door Luus van de Kamp met gegevens over oa. de families Mijderwijk, Oskam, Oskamp, De Graaf, Zijl, Lammertse, Hartog, Poort, Van der Neut en Van Egdom.


Screenshot van website

Stamboom Mijwaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-mijwaard

Een publicatie door Petra Veltstra met gegevens over oa. de families Meijwaard, Mijwaard, Meijwaart, Meijwaard Vrolick, Schaap, Den Boon, De Bruin, Oosterbroek, Vermeulen en Van Asperen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws