stamboomgids

Familienamen » M

Websites 521 - 530 van 749:

Stamboom Melis op Walcheren, met o.a. Meliskerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-melis-op-walcheren

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Melis, Dekker, Meijers, De Bruijn, Riemens, Looise, Jacobse, Vader en Geldof.


Screenshot van website

Stamboom Mels - www.genealogieonline.nl/stamboom-mels

Een publicatie door Peter Mels met gegevens over oa. de families Mels, Sipkema, Claessen, Van den Boogaard, Van Vugt, Kuijpers, Van der Zanden, Nooren, Van Vught en Scholtz.


Screenshot van website

Stamboom Menkehorst,Langezaal - www.genealogienet.nl

Stamboom overzicht van de families Menkehorst en Langezaal


Screenshot van website

Stamboom Mennema - www.genealogieonline.nl/stamboom-mennema

Een publicatie door Paul Mennema met gegevens over oa. de families Minnema, Brandel, Vlasma, De Bruijn, Riemersma, Mennema, Heijblom, Nagel, Kuipers en Landstra.


Screenshot van website

Stamboom Mennen - www.genealogieonline.nl/stamboom-mennen

Een publicatie door J. Keeris met gegevens over oa. de families Mennen, Verstappen, Swinkels, Van de Beek, Haans en De Wit.


Screenshot van website

Stamboom Mennink/Bults - www.genealogieonline.nl/stamboom-mennink-bults

Een publicatie door Alie van Luijk met gegevens over oa. de families Mennink, Schonewille, Bults, Klinkien, Jans, Weggemans, Hendriks, Alberts, Blokzijl en Eenkhoorn.


Screenshot van website

Stamboom Mensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-mensink

Een publicatie door Peter Mensink met gegevens over oa. de families Mensink, Jacobs, Pater, Brinkhuis, Vervest, Godijn, Heek, Wools, Veel en Ten Dijke.


Screenshot van website

Stamboom Mensink - www.genealogieonline.nl/mensink-stamboom

Een publicatie door Manon Mensink met gegevens over oa. de families Kraaij, Donker, Verhaar, Mensink, Van Bohemen, Van Noort, Jongbloed, Van Loenen, Smit en Van Swieten.


Screenshot van website

Stamboom Mensink-Kuijper - www.genealogieonline.nl/stamboom-mensink-kuijper

Een publicatie door Manon Mensink met gegevens over oa. de families Launspach, Verhaar, Kraaij, Donker, Van Bohemen, Van Noort, Mensink, Soutendijk, Zoutendijk en Jongbloed.


Screenshot van website

Stamboom Menting - www.genealogieonline.nl/stamboom-menting

Een publicatie door Peter Menting met gegevens over oa. de families Menting, Janssen, Flintrop, Hesseling, Peters, Derksen, Claassen, Jansen, Roskam en J├Ârissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws