stamboomgids

Familienamen » M

Websites 511 - 520 van 746:

Stamboom Meijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijers

Een publicatie door Theo Meijers met gegevens over oa. de families Pieters, Bronckers, Meijers, Frohn, Freeth, Benau, Kuhnel, Wijntjens, Hendriks en Quadflieg.


Screenshot van website

Stamboom Meijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijs

Een publicatie door Jan Meys met gegevens over oa. de families Meijs, Hautvast, Oensels, Cox, Leunissen, Custers, Habets, à Campo, Cleuters en Knubben.


Screenshot van website

Stamboom Meijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijs

Een publicatie door Kees van der Ploeg met gegevens over oa. de families Meijs, Hoogeveen, Bakker, Smets, Teeuwisse, Waterreus, Hoosemans, Van Rijn, Buisman en Van der Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Meijs, Meis, Van der Meijs, Mees - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/meijs/meijs-frm3.htm

Fam Meijs, van oorsprong uit Nieuwkuijk, Later verder naar o.a. Vught, Boxtel, Tilburg, Maassluis, Rotterdam ondr diverse namen zoals Mees, Meis en van der Meijs/Meis.


Screenshot van website

Stamboom Meijvis - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijvis

Een publicatie door Hans Meijvis met gegevens over oa. de families Meijvis, Meyvisch, Meyvis(Ch), Van den Bossche, Meyvis, Meijvisch, Van Geele, Nuijten, De Koning en Van Engelen.


Screenshot van website

Stamboom Meiling - www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling

Een genealogische publicatie door Gert Meiling met gegevens over onder andere de families Meiling, Schaftenaar, Gerards, Lubberts, Meilink, Cornelissen, Aartsen, Groothans en Everts.


Screenshot van website

Stamboom Melchers - www.genealogieonline.nl/stamboom_melchers

Gegevens over o.a. de families Melgers, Melchers, Wissing, Elberts, Kersjes, Fluit, Dirksen, Nijmolen, Houtkamp en Hubers.


Screenshot van website

Stamboom Melgert - www.genealogieonline.nl/stamboom-melgert

Een publicatie door C . Melgert met gegevens over oa. de families Melgert, Melgert (Melchert), Nijzing, Ekhart, Pruim, Schonewille, Poelman, Hugen, Melgert (De) en Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Melis op Walcheren, met o.a. Meliskerke - www.genealogieonline.nl/stamboom-melis-op-walcheren

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Melis, Dekker, Meijers, De Bruijn, Riemens, Looise, Jacobse, Vader en Geldof.


Screenshot van website

Stamboom Mels - www.genealogieonline.nl/stamboom-mels

Een publicatie door Peter Mels met gegevens over oa. de families Mels, Sipkema, Claessen, Van den Boogaard, Van Vugt, Kuijpers, Van der Zanden, Nooren, Van Vught en Scholtz.


Screenshot van website



Genealogie nieuws