stamboomgids

Familienamen » M

Websites 511 - 520 van 700:

Stamboom Meuwese - www.genealogieonline.nl/stamboom-meuwese

Een publicatie door Chris Meuwese met gegevens over oa. de families Meuwese, Schimmel, Meussen, Van Hasselt, Meuwese(Meijs), Van Heeswijk, Kuijpers, Van Os, Voets en Moonen.

Screenshot van website

Stamboom Mevensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-mevensen

Een publicatie door Jos Mevensen met gegevens over oa. de families Mevensen, De Meulder, Gaeremynck, Mevissen, Huysmans, Arnou, Franck, Ceulemans, Mevissen (Meussen) en Moens.

Screenshot van website

Stamboom Mexsenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-mexsenaar

Een publicatie door Marco Meijboom met gegevens over oa. de families Mexsenaar, Maixner, Meijboom, Mecksenaar, Maeixner, Jorg, Bergman, Dozeman en Dozeman.

Screenshot van website

Stamboom Meyvisch - www.genealogieonline.nl/stamboom-meyvisch

Een publicatie door J. Meyvisch met gegevens over oa. de families Van Gastel, Vennekens, Meyvis, Mertens, Nuyts, Janssens, Meyvisch, Gijsels, Peeters en De Vos.

Screenshot van website

Stamboom Michiels - www.genealogieonline.nl/stamboom-michiels

Een publicatie door C. Michiels met gegevens over oa. de families Vandenbussche, Blontrock, Michiels, Taelman, Vande Walle, Luyckx, Van Thuyne, Vanquickenborne, Luycx en Vandewalle.

Screenshot van website

Stamboom Michielsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-michielsen

Een publicatie door paula met gegevens over oa. de families Michielsen, Baarle, van, Pelt, van, Verhoeven, Kort, de, Riel, van, Scheffer, Lambertmont en Lambertmont.

Screenshot van website

Stamboom Michon - www.genealogieonline.nl/stamboom-michon

Een publicatie door Silvie Franssen met gegevens over oa. de families Michon, Adriaens, Morren, Smeets, Duijts, Van der Meulen, Mays, Bourdon, Servais en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Middag - www.genealogieonline.nl/stamboom-middag

Gegevens over oa. de families De Kreij, Middag, Middagh, Van Renswoude, Middaugh, Van Renswou, Van Ewijk, Nederlof, Van der Veer en Van den Broek.

Screenshot van website

Stamboom Middel - www.genealogieonline.nl/stamboom-middel

Een publicatie door H. Giebels met gegevens over oa. de families Middel, Boetz, Wever, Giebels, Hindriks, Meijer, Koerts, Dik, Aeltjen Claessen en Ockes.

Screenshot van website

Stamboom Middelraad - www.genealogieonline.nl/stamboom-middelraad

Een publicatie door A. Middelraad met gegevens over oa. de families Middelraad, Seinstra, Lindenburg, Osseman, Braarda, Riebeek, Munnik, Zeinstra, Van Langelaar en Oosterbroek.

Screenshot van website



Genealogie nieuws