stamboomgids

Familienamen » M

Websites 511 - 520 van 750:

Stamboom Meijer-Weltings Bergh - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijer-weltings-bergh

Een genealogische publicatie door Ton Meijer met gegevens over onder andere de families Meijer, Toonen, Wessel, Pollman, Waarbroek, Weltings, Arendsen, Bodde en Böhmer.


Screenshot van website

Stamboom Meijerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijerink

Een publicatie door G. Meijerink met gegevens over oa. de families Meijerink, Meijerinck, Menkveld, Te Harckel, Van Werven, Veerman, Baarschers, Tho Harckel, Mokkelenkate en Mokkelencate.


Screenshot van website

Stamboom Meijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijers

Een publicatie door Lidwien Meijers met gegevens over oa. de families Meijers, Wolf, Ten Ham, Jansen, De Ruig, Van den Bol, De Graaf, Van Bommel, Dorr en Nagtegaal.


Screenshot van website

Stamboom Meijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijers

Een publicatie door Theo Meijers met gegevens over oa. de families Pieters, Bronckers, Meijers, Frohn, Freeth, Benau, Kuhnel, Wijntjens, Hendriks en Quadflieg.


Screenshot van website

Stamboom Meijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijs

Een publicatie door Jan Meys met gegevens over oa. de families Meijs, Hautvast, Oensels, Cox, Leunissen, Custers, Habets, à Campo, Cleuters en Knubben.


Screenshot van website

Stamboom Meijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-meijs

Een publicatie door Kees van der Ploeg met gegevens over oa. de families Meijs, Hoogeveen, Bakker, Smets, Teeuwisse, Waterreus, Hoosemans, Van Rijn, Buisman en Van der Heijden.


Screenshot van website

Stamboom Meijs, Meis, Van der Meijs, Mees - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/meijs/meijs-frm3.htm

Fam Meijs, van oorsprong uit Nieuwkuijk, Later verder naar o.a. Vught, Boxtel, Tilburg, Maassluis, Rotterdam ondr diverse namen zoals Mees, Meis en van der Meijs/Meis.


Screenshot van website

Stamboom Meijvis - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijvis

Een publicatie door Hans Meijvis met gegevens over oa. de families Meijvis, Meyvisch, Meyvis(Ch), Van den Bossche, Meyvis, Meijvisch, Van Geele, Nuijten, De Koning en Van Engelen.


Screenshot van website

Stamboom Meiling - www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling

Een genealogische publicatie door Gert Meiling met gegevens over onder andere de families Meiling, Schaftenaar, Gerards, Lubberts, Meilink, Cornelissen, Aartsen, Groothans en Everts.


Screenshot van website

Stamboom Melchers - www.genealogieonline.nl/stamboom_melchers

Gegevens over o.a. de families Melgers, Melchers, Wissing, Elberts, Kersjes, Fluit, Dirksen, Nijmolen, Houtkamp en Hubers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws