stamboomgids

Familienamen » M

Websites 621 - 630 van 731:

Stamboom Munnik Rijswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-munnik-rijswijk

Een genealogische publicatie door Maarten Munnik met gegevens over onder andere de families Groot, Rijswijk, Munnik, Vankan, Laan, Kramer, Aafje, Schillings en Pauw.


Screenshot van website

Stamboom Munnik Rijswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-munnik-rijswijk

Een genealogische publicatie door Maarten Munnik met gegevens over onder andere de families Groot, Rijswijk, Munnik, Vankan, Laan, Kramer, Aafje, Schillings en Pauw.


Screenshot van website

Stamboom Munniksma - www.munniksma.net

De enige stamboom van de familie Munniksma. Vraag een toegangscode aan via webmaster@munniksma.net


Screenshot van website

Stamboom Munster - www.genealogieonline.nl/stamboom-munster

Een publicatie door Erwin Munster met gegevens over oa. de families Munster, Dat, Berkvens, Janssen, Willems, Reinhard, Bremer, Kuijpers, De Kleijn en Van den Broek.


Screenshot van website

Stamboom Munten - www.genealogieonline.nl/stamboom-munten

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over oa. de families Munten, Rademakers en Schoefs.


Screenshot van website

Stamboom Muntjewerff - www.genealogieonline.nl/stamboom-muntjewerff

Een publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over oa. de families Muntjewerff, Muntjewerf, Van den Hul, Modder, Dragt, Van der Linde, Takkenberg, De Vries, Doijer en Prins.


Screenshot van website

Stamboom Muntz - www.genealogieonline.nl/stamboom-muntz

Een genealogische publicatie door Remco Muntz met gegevens over onder andere de families De Ridder, Van der Drift, Muntz, Biesboer, Van der Kroft, Dirksen, Westgeest, Munts en Leenart.


Screenshot van website

Stamboom Mur - www.genealogieonline.nl/stamboom-mur

Een publicatie door Theo Mur met gegevens over oa. de families Van Asselt, Mur, Griffioen, Van Dijk, Kaslander, De Groot, Van Waveren, Linnebank, Kuus en Van Ginkel.


Screenshot van website

Stamboom Murck - www.genealogieonline.nl/stamboom-murck

Een publicatie door Ad Murck met gegevens over oa. de families Murk, Mork, Murck, Van Vliet, Murks, Jansen, Tommel, Van Eijk, Van den Bergh en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Murck - www.genealogieonline.nl/stamboom-murck

Een publicatie door Ad Murck met gegevens over oa. de families Murk, Mork, Murck, Van Vliet, Murks, Jansen, Tommel, Van Eijk, Van den Bergh en Van Leeuwen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws