stamboomgids

Familienamen » M

Websites 641 - 650 van 738:

Stamboom Thomas van Montfoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-thomas-van-montfoort

Een publicatie door Netty de Wit met gegevens over oa. de families Wit, Miltenburg, Haverhoek, Andriessen, Goes, Doorn, Leusden, Montfoort, Herman en Kraaijkamp.


Screenshot van website

Stamboom Trompert en Mondriaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-trompert-en-mondriaan

Een genealogische publicatie door Martien Jonker met gegevens over onder andere de families Mondriaan, Trompert, Van Brakel, Knippenburg, Brouwer, Verbruggen, Moons, Bouwman en Van Dockum.


Screenshot van website

Stamboom Van Barneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-barneveld

Een publicatie door J.P. van Barneveld met gegevens over oa. de families Van Middelkoop, Agema, Davids, Roest, Blom, Postuma, Vos, Kroon, Herkenrath en Huijgens.


Screenshot van website

Stamboom Van Beusekom, Genealogie Mels - www.genealogieonline.nl/genealogie-mels

Een publicatie door M.F. van beusekom met gegevens over oa. de families Van Beusekom, Van Gessel, De Vries, Van den Broek, De Gram, Wielders, De Heus, Rijndt, Verkuil en Krijgh.


Screenshot van website

Stamboom van Carel Maaren Leiden, Utrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-carel-maaren

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Maaren, Maare, Goossens, Van Dam, De Wijs, Smit, Saurenet, Bedorf, Larive en De Kruif.


Screenshot van website

Stamboom van Claes Willems [van Maren] - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-claes-willems-van-maren

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Van Maaren, Van Maren, Dijkman, Schouten, Van den Berg, Vrouw, Van de Hoef, Van 't Klooster, Hagen en Voskuilen.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Maasen - gw.geneanet.org/2963maasen

Stamboom gegevens van de familie Maasen, Wulterkens, Knaken.


Screenshot van website

Stamboom van de Familie Meijer uit Bielefeld - meijer.hfoada.nl

Deze website bevat de stamboom van de familie Meijer uit Bielefeld.


Screenshot van website

Stamboom van de Familie Mels - members.home.nl/pmels/mels.htm

De stamboom van de familie Mels. Van Flensburg (Duitsland) in 1680 tot heden in Nederland.


Screenshot van website

Stamboom van de families Meerman, Van der Torren en Pracht - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-torren

Een publicatie door Monique van der Torren-Pracht met gegevens over oa. de families Meerman, Pracht, Van der Torre(N), Van der Torren, Van Wijk, Slager, Van den Bogaard, Lindhout, Pache en Verhagen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws