stamboomgids

Familienamen » M

Websites 711 - 720 van 739:

Stamboom Van Munster - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-munster

Een genealogische publicatie door Willem van den Eshof met gegevens over onder andere de families Van Munster, Van den Eshof, Hol, Van de Wakker, Van Loo, Wels, Grebel, Schmitt en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom van Truus Merkelbach - gw5.geneanet.org/index.php3?b=tmerkelbach

De oudste, mij bekende stamvader, is in 1690 gedoopt te Heerlen. Behalve de familie Merkelbach komt ook de naam Dassen en Douven veel voor in deze stamboom.


Screenshot van website

Stamboom Zwaantje van der Meer-Mellema - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaantje-mellema-van-der-meer

Een publicatie door Henk van der Meer met gegevens over oa. de families Mellema, Kruisinga, Van Dijk, Kruizinga, Datema, Adolfs, Schilt, Jans, Eppes en Piel.


Screenshot van website

STAMBOOMPAGINA van Peter Meijer en Lieneke Jabaai - www.meijerp.nl

Stambomen van de families: Meijer, van der Veen, Diepeveen, Jabaaij en Hartman.


Screenshot van website

Stamboompagina van Peter Meijer en Lieneke Jabaaij - www.meijerp.nl

Genealogische gegevens van de families Meijer, van der Veen, Diepeveen, Jabaaij en Hartman.


Screenshot van website

Stamboomsite over Manuel (oorsprong Belgie) - www.manuelstamboom.nl

Informatie over Manuel, Rudolph (Ned. Indie), Boogert, van Vliet en de Biddulph tak uit Engeland. De Engelse kant is erg uitgebreid.


Screenshot van website

Stammbaum Familie Macke - www.genealogieonline.nl/stammbaum-familie-macke

A genealogical publication by Heiko Macke with information about, among others, the families Macke, Johannink, Robijn, Liening, Schomakers, Fix, Spiekermann, Hartmann and Schnieders.


Screenshot van website

Stamreeks van Thomas Gerardus Theodorus Meeuwsen - members.chello.nl/th.meeuwsen

Meeuwsen


Screenshot van website

Stichting Familie Mur - www.familie-mur.nl

De website van de Stichting Familie Mur geeft inzage in de familiegeschiedenis- en relaties. De namenindex bevat ruim 6600 personen.


Screenshot van website

Stsmboom Van der Meijs - www.genealogieonline.nl/stsmboom-van-der-meijs

Een publicatie door J van der Meijs met gegevens over oa. de families Van der Meijs, Van den Broek, Van den Veen, Vester, Zuiderwijk, Droog, Van Schie, Van den Bosch, Van der Knaap.


Screenshot van website



Genealogie nieuws