stamboomgids

Familienamen » N

Websites 31 - 40 van 274:

Genealogie Nieboer (Oost-Groningen) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieboer

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Nieboer, Vlaskamp, Potjewijt, Wiersinga, Duiven, Koning, Bos, Karsijns, Stavast en Huizing.

Screenshot van website

Genealogie Niehoff (Niehof) - www.xs4all.nl/~karelk/genealogie.htm

Genealogie Niehoff (Niehof) uit Noordbroek en omgeving

Screenshot van website

Genealogie Niehoff (Niehof) - www.xs4all.nl/~karelk/genealogie.htm

Genealogie Niehoff (Niehof) uit Noordbroek en omgeving

Screenshot van website

Genealogie Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwenhuis

Een publicatie door S.T. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Dijkstra, Van Kammen, Postma, Boonstra, Van der Weide, Symons, Van der Weg, Zijlstra en Zetstra.

Screenshot van website

Genealogie Nieuwenhuizen - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwenhuizen

Een publicatie door Anton Nieuwenhuizen met gegevens over oa. de families Nieuwenhuizen, Donker, Van Gelder, Nieuwenhuize, Nieuwenhuyse, Van Nieuwenhuyse, Nieuwenhuis, Nieuwenhuyzen, Dirkse en De Vries.

Screenshot van website

Genealogie Nieuwhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwhof

Een publicatie door Ben Nieuwhof met gegevens over oa. de families Handstede, Nieuwhof, Nijhof, Hanstede, Sluiter, Hanstee, Snellenberg, Hendriks, Van Dragt en Knippers.

Screenshot van website

Genealogie Nieuwpoort in de Alblasserwaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwpoort

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Nieuwpoort, Boer, Vlot, De Jong, Visser, Pijl, De Wit, Van der Graaf, Den Toom en Gelderblom.

Screenshot van website

Genealogie Nijborg - www.famvandevelde.nl/nijborg

Genealogie Nijborg van een van de twee bekende families. Deze familie is voornamelijk te vinden in de Groningen en Drenthe.

Screenshot van website

Genealogie Nijeboer-Hofsink - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijeboer-hofsink

Een publicatie door Joyce Nijeboer met gegevens over oa. de families .

Screenshot van website

Genealogie Nijentap of Nieuwentap - www.bonmama.nl/nijentap.html

Deze fragment genealogie betreft twee verschillende families Nijentap of Nieuwentap uit Overijssel.

Screenshot van website



Genealogie nieuws