stamboomgids

Familienamen » N

Websites 31 - 40 van 295:

Genealogie Nauta - www.genealogieonline.nl/genealogie-nauta

Een genealogische publicatie door Nauta met gegevens over onder andere de families Proost, Aertssen, Van Nispen, Nauta, Paanen, De Jong, Van Tilborg, Zwaan en Jongmans.


Screenshot van website

Genealogie Nederlof - www.genealogieonline.nl/genealogie-nederlof

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Nederlof, Van Wijngaarden, Goedhart, Guijs, Stuij, Van den Berg, Veth, De Leeuw, De Jong en Visser.


Screenshot van website

Genealogie Neecke - www.neecke.info

Genealogie van de familie Neecke.


Screenshot van website

Genealogie Neuteboom-Visser - www.genealogieonline.nl/genealogie-neuteboom-visser

Een publicatie door Erik Neuteboom met gegevens over oa. de families Neuteboom, Visser, Wolford, IJsenbout, Haas, de, Oliemans, Bakker, Broek, van der en Broek, van der.


Screenshot van website

Genealogie Nieboer (Oost-Groningen) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieboer

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Nieboer, Vlaskamp, Potjewijt, Wiersinga, Duiven, Koning, Bos, Karsijns, Stavast en Huizing.


Screenshot van website

Genealogie Niehoff (Niehof) - www.xs4all.nl/~karelk/genealogie.htm

Genealogie Niehoff (Niehof) uit Noordbroek en omgeving


Screenshot van website

Genealogie Niehoff (Niehof) - www.xs4all.nl/~karelk/genealogie.htm

Genealogie Niehoff (Niehof) uit Noordbroek en omgeving


Screenshot van website

Genealogie Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwenhuis

Een publicatie door S.T. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Dijkstra, Van Kammen, Postma, Boonstra, Van der Weide, Symons, Van der Weg, Zijlstra en Zetstra.


Screenshot van website

Genealogie Nieuwenhuizen - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwenhuizen

Een publicatie door Anton Nieuwenhuizen met gegevens over oa. de families Nieuwenhuizen, Donker, Van Gelder, Nieuwenhuize, Nieuwenhuyse, Van Nieuwenhuyse, Nieuwenhuis, Nieuwenhuyzen, Dirkse en De Vries.


Screenshot van website

Genealogie Nieuwhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwhof

Een publicatie door Ben Nieuwhof met gegevens over oa. de families Handstede, Nieuwhof, Nijhof, Hanstede, Sluiter, Hanstee, Snellenberg, Hendriks, Van Dragt en Knippers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws