stamboomgids

Familienamen » N

Websites 41 - 50 van 296:

Genealogie Nieuwpoort in de Alblasserwaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-nieuwpoort

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Nieuwpoort, Boer, Vlot, De Jong, Visser, Pijl, De Wit, Van der Graaf, Den Toom en Gelderblom.


Screenshot van website

Genealogie Nijborg - www.famvandevelde.nl/nijborg

Genealogie Nijborg van een van de twee bekende families. Deze familie is voornamelijk te vinden in de Groningen en Drenthe.


Screenshot van website

Genealogie Nijeboer-Hofsink - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijeboer-hofsink

Een publicatie door Joyce Nijeboer met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Nijentap of Nieuwentap - www.bonmama.nl/nijentap.html

Deze fragment genealogie betreft twee verschillende families Nijentap of Nieuwentap uit Overijssel.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis

Een publicatie door Alwin Nijhuis met gegevens over oa. de families Nijhuis, Oldenampsen, Koenders, Leppink, Wever (Weber), Geerdink, Wever(S), Witbreuk, Van der Meij en Nijland.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis (voornamelijk Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis-achterhoek

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhuis, Geerdink, Ter Braak, B?rkink, Zeverinck, Nijhof, Stortelder, Bouwmeesters, Geelink en Holleweg.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis - Winkels - genealogie.nijhuisen.nl

Stamboomgegevens van fam. Nijhuis en Winkels Lonneker/Enschede.


Screenshot van website

Genealogie Nolden - www.genealogieonline.nl/genealogie-nolden

Een publicatie door Wil Nolden met gegevens over oa. de families Bodewes, Nolden, Bulder, Steenhuis, Splinter, Untied, Brandts, Steffens, Wilmink en Smit.


Screenshot van website

Genealogie Nolf - www.genealogieonline.nl/genealogie-nolf

Een publicatie door Sjoerd H Nolf met gegevens over oa. de families Nolf, Koperberg, Wind, Sindram, Gazan, Mulder, Lescrauwaet, Koperenberg, Stijger en Naaraat.


Screenshot van website

Genealogie Noordhoorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-noordhoorn

Een publicatie door Edwin van Heuven van Staereling met gegevens over oa. de families Noordhoorn, Harte, Struby, Van Leuven, Salomons, Van Oosterzee, De Vrede, Sparenberg en Sparenberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws