stamboomgids

Familienamen » N

Websites 41 - 50 van 275:

Genealogie Nijholt - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijholt

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Nijholt, Witteveen, Bonthuis, Bosma, Van Aalzum, De Jong, Kramer, Knoop, Nijeholt en Dijkstra.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis

Een publicatie door Alwin Nijhuis met gegevens over oa. de families Nijhuis, Oldenampsen, Koenders, Leppink, Wever (Weber), Geerdink, Wever(S), Witbreuk, Van der Meij en Nijland.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis (voornamelijk Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis-achterhoek

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhuis, Geerdink, Ter Braak, B?rkink, Zeverinck, Nijhof, Stortelder, Bouwmeesters, Geelink en Holleweg.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis - Winkels - genealogie.nijhuisen.nl

Stamboomgegevens van fam. Nijhuis en Winkels Lonneker/Enschede.


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis, Winkels en Spekman - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis-winkels-spekman

Een publicatie door F.W. Nijhuis met gegevens over oa. de families Spekman, Nijhuis, Winkels, Drost, Geerdinck, Speckman, Bevers, Kroese, Oude Groeniger en Aarnink.


Screenshot van website

Genealogie Nolden - www.genealogieonline.nl/genealogie-nolden

Een publicatie door Wil Nolden met gegevens over oa. de families Bodewes, Nolden, Bulder, Steenhuis, Splinter, Untied, Brandts, Steffens, Wilmink en Smit.


Screenshot van website

Genealogie Nolf - www.genealogieonline.nl/genealogie-nolf

Een publicatie door Sjoerd H Nolf met gegevens over oa. de families Nolf, Koperberg, Wind, Sindram, Gazan, Mulder, Lescrauwaet, Koperenberg, Stijger en Naaraat.


Screenshot van website

Genealogie Noordhoorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-noordhoorn

Een publicatie door Edwin van Heuven van Staereling met gegevens over oa. de families Noordhoorn, Harte, Struby, Van Leuven, Salomons, Van Oosterzee, De Vrede, Sparenberg en Sparenberg.


Screenshot van website

Genealogie Noppert - www.genealogieonline.nl/genealogie-noppert

Een publicatie door Klaas Rein Noppert met gegevens over oa. de families Noppert, Vallinga, Krotje, Otten, Postma, Krottje, Moed, Noppers, Van Hasinga en De Vries.


Screenshot van website

Genealogie Notermans Obbicht en Papenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-notermans-obbicht-en-papenhoven

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Notermans, Aendekerk, Demandt, Doumen, Savelkoul, Schurgers, Cuppens, Slenders en Slenders.


Screenshot van website



Genealogie nieuws