stamboomgids

Familienamen » R

Websites 161 - 170 van 611:

Kwartierstaat G.A. van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-g-a-van-rijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Rijn, van, Leeuwen, van, Geest, van der, Helm, van der, Haastrecht, van, Franken, der, Holland, van, Zijl, van en Zijl, van.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerard van het Reve - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerard-van-het-reve

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Effting, Doornbusch, Van het Reve, Robers, Bosman, Karp, Pazij, Roebers, Roode en Sauerwald.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerardina A. van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerardina-van-rijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Snoeren, Van Rijn, Van der Plas, Romeijn, Clemens, Verbeek, Van Leeuwen, Winkels, .


Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Maria Romeijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-maria-romeijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Romeijn, Der Franken, De Heij, Van Holland, Van Rome, Berkelaar, Van Rijn, Smulders, Vleut en Der Merovingers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Josephina Maria Rennings - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rennings

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families Hammer, Rennings, Van Els, Van Ophuizen, Peters, Van Ophuijsen, Kramp, Van Holt, Van Elten en Drosten.


Screenshot van website

Kwartierstaat Koos van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-koos-van-rijn

Een publicatie door Jacobus Johannes van Rijn met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Perzi.


Screenshot van website

Kwartierstaat Rave - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rave

Een publicatie door Ronald Rave met gegevens over oa. de families Rave, Nunes Nabarro, Dettmer, Engelander, Abcouwer, Mendes, Wessling, Haak, Penha en Voren.


Screenshot van website

Kwartierstaat Reitsema - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-reitsema

Een publicatie door H. Reitsema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Ribbens-Ruyssers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ribbens-ruyssers

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Ribbens, Van Tichelt, Mous, Greefs, Maes, Kerstens, Van den Bempt, Der Franken, Hens en Van Velthoven.


Screenshot van website

Kwartierstaat Roelvink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-roelvink

Een genealogische publicatie door Frans Roelvink met gegevens over onder andere de families Nefkens, Roelvink, Gerris, Van Berkel, Van Dijk, Van der Wiel, Kuiper, Van Rooij en Jansen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws