stamboomgids

Familienamen » R

Websites 161 - 170 van 552:

Nakomelingen Gerrit Reurink - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-gerrit-reurink

Een publicatie door Karla Reurink met gegevens over oa. de families Reurink, Klein, Pouwels, Buren, Meijer, Hendriks, Zomer, Bakker, Dijk en Altena.


Screenshot van website

Nakomelingen Robijn Lucas Herrenauw Hes Lorenzo - roluhehelo.hyves.nl

Nakomelingen Robijn Lucas Herrenauw Hes Lorenzo


Screenshot van website

Nazaten Jan Roosenschoon - www.genealogieonline.nl/nazaten-jan-roosenschoon

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families Roosenschoon, Van Niedek, Lindhout, Den Hoed, Verhoeks, De Werk, Simdorn, Faasen, Schoenmeijer en Dekker.


Screenshot van website

Parenteel Arie de Ruijter - www.genealogieonline.nl/stamboom-arie-de-ruijter

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, Punt, Van der Beek, De Ruijter, Altena, Van Esch, Van Os, Oosthoek, Polak en Van de Nieuwegiessen.


Screenshot van website

Parenteel Coert Axel Rosenquist - www.genealogieonline.nl/parenteel-coert-axel-rosenquist

Een publicatie door R. G. de Neve.


Screenshot van website

Parenteel Heijndrick van Rijn - www.genealogieonline.nl/parenteel-heijndrick-van-rijn

Een publicatie door H. Verbeek .


Screenshot van website

Parenteel Peter van Rossenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-peter-van-rossenberg

Een publicatie door J.Post met gegevens over oa. de families Van Rossenberg, Konst, Provoost, Zon, Keizer, Bakker, Van Moorselaar, Straver, Zijerveld en Hoveling.


Screenshot van website

Parenteel Pieter van der Reijden - www.genealogieonline.nl/parenteel-pieter-van-der-reijden

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Van der Reijden, Krijgsman, Pols, Kouwenoord, Ribbe, Genneken, De Boo, Bout en Schrooten.


Screenshot van website

Parenteel Reijers - www.speldenbrink.net

Katholieke tak Reijers te Arnhem.


Screenshot van website

Parenteel Rhemrev - www.genealogieonline.nl/parenteeel_rhemrev

Gegevens over oa. de families Rhemrev, Vermeer, Vermehr, Bloemhard, De Chauvigny De Blot, Blussé, Wollrabe, Cock, Brasser en Von Ranzow.


Screenshot van website



Genealogie nieuws