stamboomgids

Familienamen » R

Websites 131 - 140 van 603:

Genealogie/Genealogy Reijerkerk/Rijerkerk - www.rijerkerk.net/genrij.htm

Genealogie van een familie Reijerkerk/Rijerkerk


Screenshot van website

Genealogie├źn vanuit de Antwerpse Rupelstreek - www.genealogieonline.nl/genealogieen-vanuit-de-antwerpse-rupelstreek

Een publicatie door Luc Van Camp met gegevens over oa. de families Publiek, Van Camp, Struyf, Van Reeth, De Bruyn, Peeters, Van Campen, Somers, Mertens en Mampaey.


Screenshot van website

Genealogiehomepage van Nico en Hennie Bontekoe - home.hccnet.nl/n.h.bontekoe

Stamboom van de familie Raij(y)mans.


Screenshot van website

Genealogische website Monica de Ridder - home.kpn.nl/mosica62

Genealogische website van de families;de Ridder, Cornelis, Swarts, Holwerda, Baron,Boon, Sekema, de Ruijter, Spier.


Screenshot van website

Genealogy Nelson, Whyte, Van Rij - www.genealogieonline.nl/genealogy-nelson-whyte-van-rij

A genealogical publication by Grant Nelson with information about, among others, the families Van Rij, Van Loon, Nelson, Stevens, Poorter, Whyte, Silver, Patrick and Lourens.


Screenshot van website

Genealogy Nelson, Whyte, Van Rij - www.genealogieonline.nl/genealogy-nelson-whyte-van-rij

A genealogical publication by Grant Nelson with information about, among others, the families Van Rij, Van Loon, Nelson, Stevens, Poorter, Whyte, Silver, Patrick and Lourens.


Screenshot van website

Genealogy Rolink - www.genealogieonline.nl/genealogy-rolink

Een publicatie door Rolink met gegevens over oa. de families Rolink, Jeckering, Brink, L.


Screenshot van website

Genealogy Toby Raymond - www.genealogieonline.nl/genealogy-toby-raymond

A genealogical publication by Toby Raymond with information about, among others, the families Stebbins, Ett, Einbinder, Bartlett, Warren, Davis, Whiting, Johnson and Bishop.


Screenshot van website

Geneaologie Raap - www.genealogieonline.nl/geneaologie-raap

Een publicatie door R. Raap met gegevens over oa. de families Raap, Kleefstra, Stappers, De Vries, De Jong, Van der Meij, De Vos, Visser, Hoekstra en Dantuma.


Screenshot van website

harry`s homepage, de familie Paul tot nog toe - www.onzefamiliepaultotnogtoe.nl

op deze site vind u ook de familie rotmensen


Screenshot van website



Genealogie nieuws