stamboomgids

Familienamen » R

Websites 141 - 150 van 555:

Kwartierstaat Clara van Rijckevorsel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-clara-van-rijckevorsel

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families Kruijt, Van Rijckevorsel, Van Balveren, Krijgsman, Verdoes, Van Vollenhoven, Van Duijn, Van Herlaer en Van Hemert.


Screenshot van website

Kwartierstaat de Rijke - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-rijkeNieuw!

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Van der Stel, De Rijke, Bergers, Flikweert, Van Houdt, Bevelander, De Jonge, Heijboer en Boers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Elske Rinsma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-elske-rinsma

Een publicatie door Matthijs Vonder met gegevens over oa. de families Rinsma, De Jong, Pool, Jans, Van Kammen, Compaan, Van Zandvoort, Ringer, Bosma en Noteboom.


Screenshot van website

Kwartierstaat G.A. van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-g-a-van-rijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Rijn, van, Leeuwen, van, Geest, van der, Helm, van der, Haastrecht, van, Franken, der, Holland, van, Zijl, van en Zijl, van.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerard van het Reve - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerard-van-het-reve

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Effting, Doornbusch, Van het Reve, Robers, Bosman, Karp, Pazij, Roebers, Roode en Sauerwald.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerardina A. van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerardina-van-rijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Snoeren, Van Rijn, Van der Plas, Romeijn, Clemens, Verbeek, Van Leeuwen, Winkels, .


Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Maria Romeijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-maria-romeijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Romeijn, Der Franken, De Heij, Van Holland, Van Rome, Berkelaar, Van Rijn, Smulders, Vleut en Der Merovingers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Josephina Maria Rennings - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rennings

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families Hammer, Rennings, Van Els, Van Ophuizen, Peters, Van Ophuijsen, Kramp, Van Holt, Van Elten en Drosten.


Screenshot van website

Kwartierstaat Koos van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-koos-van-rijn

Een publicatie door Jacobus Johannes van Rijn met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Perzi.


Screenshot van website

Kwartierstaat Rave - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rave

Een publicatie door Ronald Rave met gegevens over oa. de families Rave, Nunes Nabarro, Dettmer, Engelander, Abcouwer, Mendes, Wessling, Haak, Penha en Voren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws