stamboomgids

Familienamen » R

Websites 111 - 120 van 616:

Genealogie Romeijnders - www.genealogieonline.nl/genealogie-romeijnders

Een publicatie door Arnold Romeijnders met gegevens over oa. de families Van Lotharingen, Van Bourgondië, Der Franken, Van Lith, Van Friesland, Clingh, Van Kessel, Van Wessex, Van Vlaanderen en De Bijl.


Screenshot van website

Genealogie Ron Roddenhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-ron-roddenhof

Een genealogische publicatie door Ron Roddenhof-Dijkslag met gegevens over onder andere de families Zie andere tak, Van Rome, Van Brederode, Dijkslag, Eikelboom, Roddenhof, Of Rome, Burema en Vlooswijk.


Screenshot van website

Genealogie Rongen - www.genealogieonline.nl/genealogie-rongen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Rongen, Janssen, Gerrits, Smits, Jacobs, Poels, Hendriks, Arts, Evers en Verschuren.


Screenshot van website

Genealogie Ronteltap - www.genealogieonline.nl/genealogie-ronteltap

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Rondeltap, Ronteltap, Rundeltappe, Runteltap, Runteltappe, Van de Water, Ghijben, Van Leeuwen, Robbers en Bernöster.


Screenshot van website

Genealogie Roording/Willemsen - www.genealogieonline.nl/genealogie-roording-willemsen

Een genealogische publicatie door Marco Roording met gegevens over onder andere de families Roording, Smits, Willemsen, Hendriksen, Stokvis, Jansen, Zwijnenburg, Wiegman en Adams.


Screenshot van website

Genealogie Roos (Goedereede) - www.genealogieonline.nl/genealogie-roos-goedereede

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Roos, Van Heest, Bakelaar, Van der Klooster, Van der Wende, Tanis, Van Splunder, Perrius, Jongste en Bolier.


Screenshot van website

Genealogie Ross Dundee, Arbroath, Alblasserdam - www.genealogieonline.nl/genealogie-ross

Een publicatie door George en Wil Ross met gegevens over oa. de families Ross, Cant, Abbot, Spalding, Smith, Milne, Kidd, Balfour, Knight en Mackie.


Screenshot van website

Genealogie Rouendaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-rouendaal

Een genealogische publicatie door Ellen Rouendaal met gegevens over onder andere de families Meurs, Heijlond, Rouendaal, Snijders, Van Rouendaal, Van der Woude, Van Hees, Hendrikse en Van Duijkeren.


Screenshot van website

Genealogie Rozeman en Arkes - home.kpn.nl/wu4es4/index.html

Amateur website


Screenshot van website

Genealogie Rubingh, Ruibing, Rubinga, Rubenga - www.rubingh.com

Genealogie van de Groningse families Rubingh, Rubing, Ruibing, Ruibingh, Rubinga en Rubenga.


Screenshot van website



Genealogie nieuws