stamboomgids

Familienamen » R

Websites 101 - 110 van 561:

Genealogie Roos (Goedereede) - www.genealogieonline.nl/genealogie-roos-goedereede

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Roos, Van Heest, Bakelaar, Van der Klooster, Van der Wende, Tanis, Van Splunder, Perrius, Jongste en Bolier.


Screenshot van website

Genealogie Ross Dundee, Arbroath, Alblasserdam - www.genealogieonline.nl/genealogie-ross

Een publicatie door George en Wil Ross met gegevens over oa. de families Ross, Cant, Abbot, Spalding, Smith, Milne, Kidd, Balfour, Knight en Mackie.


Screenshot van website

Genealogie Rouendaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-rouendaal

Een genealogische publicatie door Ellen Rouendaal met gegevens over onder andere de families Meurs, Heijlond, Rouendaal, Snijders, Van Rouendaal, Van der Woude, Van Hees, Hendrikse en Van Duijkeren.


Screenshot van website

Genealogie Rubingh, Ruibing, Rubinga, Rubenga - www.rubingh.com

Genealogie van de Groningse families Rubingh, Rubing, Ruibing, Ruibingh, Rubinga en Rubenga.


Screenshot van website

Genealogie Rustenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-rustenhoven

Een publicatie door C.C. Rustenhoven met gegevens over oa. de families Rustenhoven, Rusthoven, Gruben, Bangma, Uittien, Bolt, Vermeer, Onink, Van de Scheur en Van Burik.


Screenshot van website

Genealogie Rutte(n) / Ridderhof uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutte

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Rutten, Ridderhof, Rutte, Van Raamt, Van Raam, Ruts, Barendrecht, Bozua, Logger en Brandt.


Screenshot van website

Genealogie Rutteman - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutteman

Een publicatie door Rutteman.


Screenshot van website

Genealogie Rutten en Bullens - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutten-bullens

Een publicatie door P.H.A.M. Rutten met gegevens over oa. de families Bullens, Rutten, Van de Ven, Van den Heuvel, Den Otter, Van Griensvenne, Maas, Essens, Van Hal en Groenendaal.


Screenshot van website

Genealogie Rypkema - www.genealogieonline.nl/genealogie-rypkema

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Rypkema, Nijholt, Witteveen, Bosma, Groenendal, De Vries, Van Asma, Bouwhuis, Kuipers en Potma.


Screenshot van website

Genealogie van Daniƫl Rolandus (1749-1803) - www.genealogieonline.nl/genealogie-daniel-rolandus

Een publicatie door Cor Rolandus met gegevens over oa. de families Rolandus, Heins, Pas, Kappers, De Geus, Alderkerk, Offerman, Van Hooren, Buurmeester en Hartman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws