stamboomgids

Familienamen » R

Websites 101 - 110 van 552:

Genealogie Rubingh, Ruibing, Rubinga, Rubenga - www.rubingh.com

Genealogie van de Groningse families Rubingh, Rubing, Ruibing, Ruibingh, Rubinga en Rubenga.


Screenshot van website

Genealogie Rustenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-rustenhoven

Een publicatie door C.C. Rustenhoven met gegevens over oa. de families Rustenhoven, Rusthoven, Gruben, Bangma, Uittien, Bolt, Vermeer, Onink, Van de Scheur en Van Burik.


Screenshot van website

Genealogie Rutte(n) / Ridderhof uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutte

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Rutten, Ridderhof, Rutte, Van Raamt, Van Raam, Ruts, Barendrecht, Bozua, Logger en Brandt.


Screenshot van website

Genealogie Rutteman - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutteman

Een publicatie door Rutteman.


Screenshot van website

Genealogie Rutten en Bullens - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutten-bullens

Een publicatie door P.H.A.M. Rutten met gegevens over oa. de families Bullens, Rutten, Van de Ven, Van den Heuvel, Den Otter, Van Griensvenne, Maas, Essens, Van Hal en Groenendaal.


Screenshot van website

Genealogie Rypkema - www.genealogieonline.nl/genealogie-rypkema

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Rypkema, Nijholt, Witteveen, Bosma, Groenendal, De Vries, Van Asma, Bouwhuis, Kuipers en Potma.


Screenshot van website

Genealogie van Daniƫl Rolandus (1749-1803) - www.genealogieonline.nl/genealogie-daniel-rolandus

Een publicatie door Cor Rolandus met gegevens over oa. de families Rolandus, Heins, Pas, Kappers, De Geus, Alderkerk, Offerman, Van Hooren, Buurmeester en Hartman.


Screenshot van website

Genealogie van de familie Renfurm - familie.renfurm.com

Welkom op family.renfurm.com, de genealogie site van de familie Renfurm. Om de privacy van de familieleden te respecteren zijn alle levende personen afgeschermd voor het publiek. Toegang tot familie.renfurm.com en deze stamboom wordt alleen toevertrouwd a


Screenshot van website

Genealogie Van de Ridder - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-ridder

Een genealogische publicatie door Anna van de Ridder met gegevens over onder andere de families Norder, Hartman, Feiken, Van der Laan, Prins, Huizingh, Strootman, Boelkes en Beijes.


Screenshot van website

Genealogie Van der Ree / Van de Rhee - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-ree

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families REE, van der, WULP, van der, KRUITHOF, FORTUIN, BURGGRAAF, REE, van de, ZEEUW, de, KRANENDONK en KRANENDONK.


Screenshot van website



Genealogie nieuws