stamboomgids

Familienamen » S

Websites 91 - 100 van 1276:

Genealogie pagina van J. Vos - www.jakobvos.nl

Genealogie pagina van J. Vos met de parenteel Seubring


Screenshot van website

Généalogie Patrick StDenis - www.genealogieonline.nl/genealogie-patrick-stdenis

A genealogical publication by Patrick StDenis with information about, among others, the families Kavanagh, Beauregard, Rouleau, Beaudin, Denis, St Denis, Letourneau, Bleau and Robert.


Screenshot van website

Genealogie Saaman - www.genealogieonline.nl/genealogie-saaman

Een publicatie door Silco Saaman met gegevens over oa. de families Saaman, Saman, Hoogstrate, IJzerman, Hermans, Keukelaar, Flipse, De Kraker, Van den Berge en De Jonge.


Screenshot van website

Généalogie Sadaune - www.genealogieonline.nl/genealogie-sadaune

A genealogical publication by S. Morin with information about, among others, the families Morin, Sadaune, Cambier, Bonneau, David, Goislard, Vardon, Sadones Ou Sadonis and Nicolas.


Screenshot van website

Genealogie Sanen - www.genealogieonline.nl/genealogie-sanen

Een publicatie door Erwin Sanen met gegevens over oa. de families Saenen, Dupagne, Van Roy, Doupagne, Schroven, Steurs, Didden, Exelmans, Sanen en Laenen.


Screenshot van website

Genealogie Sarelse / Het Jonk - www.genealogieonline.nl/genealogie-sarelse-het-jonk

Een publicatie door Hans Sarelse met gegevens over oa. de families Van der Linde, Sarelse, Visser, Van Duin, Gonggrijp, Het Jonk, De Vries, Visbeen en Visbeen.


Screenshot van website

Genealogie Sas - www.genealogieonline.nl/genealogie-sas

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Sas, Van der Krans, Den Hoedt, Valkenier, Den Hoed, Verkade, Don, Jongste, Droppert en Dijkshoorn.


Screenshot van website

Genealogie Sassen-Hölscher - www.genealogieonline.nl/genealogie-sassen-holscher

Een publicatie door Dita Sassen-de Haan met gegevens over oa. de families Sassen, Sasse, Vork, Van Haastrecht, Gotink, Sasse(n), Van Graas, Raben, Alferdinck en Hoes.


Screenshot van website

Genealogie Schaapsmeerders - www.genealogieonline.nl/genealogie-schaapsmeerders

Een publicatie door Roel Ketelaars met gegevens over oa. de families Ketelaars, Van Doormalen, Schaepsmeerders, Ketelaers, Schaapsmeerders, Cornelissen, Koolen, Smeulders, Timmermans en Zwekars.


Screenshot van website

Genealogie Schaasberg - genealogie.correlje.com/families/schaasberg

Genealogie van de familie Schaasberg (West-Nederland) met fotos


Screenshot van website



Genealogie nieuws