stamboomgids

Familienamen » S

Websites 91 - 100 van 1253:

Genealogie Sanen - www.genealogieonline.nl/genealogie-sanen

Een publicatie door Erwin Sanen met gegevens over oa. de families Saenen, Dupagne, Van Roy, Doupagne, Schroven, Steurs, Didden, Exelmans, Sanen en Laenen.


Screenshot van website

Genealogie Sarelse / Het Jonk - www.genealogieonline.nl/genealogie-sarelse-het-jonk

Een publicatie door Hans Sarelse met gegevens over oa. de families Van der Linde, Sarelse, Visser, Van Duin, Gonggrijp, Het Jonk, De Vries, Visbeen en Visbeen.


Screenshot van website

Genealogie Sas - www.genealogieonline.nl/genealogie-sas

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Sas, Van der Krans, Den Hoedt, Valkenier, Den Hoed, Verkade, Don, Jongste, Droppert en Dijkshoorn.


Screenshot van website

Genealogie Sassen-Hölscher - www.genealogieonline.nl/genealogie-sassen-holscher

Een publicatie door Dita Sassen-de Haan met gegevens over oa. de families Sassen, Sasse, Vork, Van Haastrecht, Gotink, Sasse(n), Van Graas, Raben, Alferdinck en Hoes.


Screenshot van website

Genealogie Schaafsma - www.schaafsma-genealogie.nl

De genealogie van de Schaafsma familie afkomstig uit Birdaard.


Screenshot van website

Genealogie Schaapsmeerders - www.genealogieonline.nl/genealogie-schaapsmeerders

Een publicatie door Roel Ketelaars met gegevens over oa. de families Ketelaars, Van Doormalen, Schaepsmeerders, Ketelaers, Schaapsmeerders, Cornelissen, Koolen, Smeulders, Timmermans en Zwekars.


Screenshot van website

Genealogie Schaasberg - genealogie.correlje.com/families/schaasberg

Genealogie van de familie Schaasberg (West-Nederland) met fotos


Screenshot van website

Genealogie Schapekoppen - www.genealogieonline.nl/genealogie-schapekoppen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Heer, Visser, Brand, Van Loon, De Jong, Van der Linden, Van Eck, Van der Elst, Heeren en De Bruijn.


Screenshot van website

Genealogie Schedeler - www.genealogieonline.nl/genealogie-schedeler

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Schedeler, Van Lier, Hoeksema, Doornbos, Ploegman, Baar, Gritter, Van der Zwaag, Oosterdijk en Dijksterhuis.


Screenshot van website

Genealogie Scheepbouwer - www.genealogieonline.nl/genealogie-scheepbouwer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Scheepbouwer, Van Gelder, Quispel, Brandt, Walter, Van Buul, De Jong, Van Geluk, Snijders en Van Halen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws