stamboomgids

Familienamen » S

Websites 111 - 120 van 1341:

Genealogie Scheffer - www.genealogieonline.nl/genealogie-scheffer

Een publicatie door Steven Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Van Loo, De Hond, Mens, Fohr, Scheffers, Rollman, Henderson, Middelaer en Schaefer.


Screenshot van website

Genealogie Scheij - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/scheij/scheij-frm3.htm

Genealogie fam Scheij van oorsprong Vlijmen


Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.paschaschenk.nl

Een publicatie door C.P. Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, De Man, Minnesma, Kramer, Langedijk, Windsma (Wynsma), Bruinsma, Theunisz, De Vries en Post.


Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.paschaschenk.nl

Genealogie van Johan Coenraad Schenk


Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.genealogieonline.nl/genealogie-schenk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Schenk, Brand, Barendrecht, Groeneveld, De Bruijn, Van Heeren, De Jongh, In 't Veld, Bothof en Molendijk.


Screenshot van website

Genealogie Schiepers Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-schiepers-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Vrijens, Schiepers, Daemen, Nicolaes, Fias, Hennus, Bettonville, Gilson en Gilson.


Screenshot van website

Genealogie Schimmel - www.genealogieonline.nl/genealogie-schimmel

Een genealogische publicatie door Teus Schimmel met gegevens over onder andere de families Taal, Blok, Schimmel, Bal, Vrolijk, Van Overeem, Harteveld, Pronk en Berg.


Screenshot van website

Genealogie Schipper - www.genealogieonline.nl/genealogie-schipper

Een genealogische publicatie door C. A. Wolters met gegevens over onder andere de families Saaman, Bak, Bellekom, Zandvliet, Ruijgrok, Schipper, Mulders, De Witte en Kloosterman.


Screenshot van website

Genealogie Schipper - www.genealogieonline.nl/genealogie_schipper

Een genealogische publicatie door Arie van de Wetering met gegevens over onder andere de families Van de Wetering, Schipper, Kazen, De Koning, Leonhart, Fuchs, Walraven, Dedel en Dankers.


Screenshot van website

Genealogie Schmidt - www.genealogieonline.nl/genealogie-schmidt

Gegevens over oa. de families Schmidt, Middag, Boven, Temming, Boxma, Middagh, De Kreij, Mertz, Middach en Wernert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws