stamboomgids

Familienamen » S

Websites 111 - 120 van 1267:

Genealogie Scholten - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholten

Een genealogische publicatie door Jakob Scholten met gegevens over onder andere de families Scholten, Scholte, Bijker, Van der Meer, Tienstra, Steenbergen, Van Wisch, Cahais en Jagersma.


Screenshot van website

Genealogie Scholtens en Meijns - www.genealogieonline.nl/genealogie_scholtens_meijns

Gegevens over oa. de families Scholtens, Meijns, Veken, Bakker, Zeeb, Bruijn, Boot, Hartog, Roos en Punt.


Screenshot van website

Genealogie Scholtes - Meurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholtes-meurs

Een publicatie door J.L.G. Scholtes met gegevens over oa. de families Meurs, Engels, Schepers, Scholtes, Bahnen, Heering, Wolfs, Tilmans, Crijns en Weerts.


Screenshot van website

Genealogie Schonewille en Lunenborg - www.genealogieonline.nl/genealogie-schonewille-en-lunenborg

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Lunenborg, Schonewille, Botter, Groen, Geerts, Jans, Smit, Ruiter, Stoter en Blokzijl.


Screenshot van website

Genealogie Schoormans - www.genealogieonline.nl/genealogie-schoormans

Een publicatie door L. Schoormans met gegevens over oa. de families Schoormans, Loonen, Rickersfeld, Engelman, Ackermans, Van Loon, Havermans, Fastermann, Jansen en Pullmann.


Screenshot van website

Genealogie Schoots - www.genealogieonline.nl/genealogie-schoots

Een publicatie door Corry Schoots met gegevens over oa. de families Schoots, Gremmen, Van Wolferen, Van Malsen, Tweeboom, Biekens, Olislagers, Hamers, Van Ewijk en Bijl.


Screenshot van website

genealogie Schot en Touw - www.genevo.nl

Een parenteel van de families Schot en Touw uit bergen op Zoom, met veel historische aantekeningen en illustraties.


Screenshot van website

Genealogie Schotel / Schuttel - www.genealogieonline.nl/genealogie-schotel-schutte

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Schotel, Schuttel, Van der Elst, Van Es, Scheepbouwer, Brandt, Van Nispen, Van Delft en Van Delft.


Screenshot van website

Genealogie Schotman / Krief / Sauvo - www.genealogieonline.nl/genealogie-schotman-krief-sauvo

A genealogical publication by Blaque with information about, among others, the families Croguennec, Proville, Yssembourg, Rolland, Pouliquen, Blaque, Asselin, Le Guillou and Larible.


Screenshot van website

Genealogie Schrader - www.genealogieonline.nl/genealogie-schrader

Een publicatie door H(enk) J.M. Schrader met gegevens over oa. de families Schrader, De Bruin, Van Santen, Lelieveld, Driessen, Van der Meer, Van Rijn, Zandbergen, Van den Bosch en Van Marwijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws