stamboomgids

Familienamen » S

Websites 111 - 120 van 1240:

Genealogie Schonewille en Lunenborg - www.genealogieonline.nl/genealogie-schonewille-en-lunenborg

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Lunenborg, Schonewille, Botter, Groen, Geerts, Jans, Smit, Ruiter, Stoter en Blokzijl.

Screenshot van website

Genealogie Schoormans - www.genealogieonline.nl/genealogie-schoormans

Een publicatie door L. Schoormans met gegevens over oa. de families Schoormans, Loonen, Rickersfeld, Engelman, Ackermans, Van Loon, Havermans, Fastermann, Jansen en Pullmann.

Screenshot van website

Genealogie Schoots - www.genealogieonline.nl/genealogie-schoots

Een publicatie door Corry Schoots met gegevens over oa. de families Schoots, Gremmen, Van Wolferen, Van Malsen, Tweeboom, Biekens, Olislagers, Hamers, Van Ewijk en Bijl.

Screenshot van website

genealogie Schot en Touw - www.genevo.nl

Een parenteel van de families Schot en Touw uit bergen op Zoom, met veel historische aantekeningen en illustraties.

Screenshot van website

Genealogie Schotel / Schuttel - www.genealogieonline.nl/genealogie-schotel-schutte

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Schotel, Schuttel, Van der Elst, Van Es, Scheepbouwer, Brandt, Van Nispen, Van Delft en Van Delft.

Screenshot van website

Genealogie Schrader - www.genealogieonline.nl/genealogie-schrader

Een publicatie door H(enk) J.M. Schrader met gegevens over oa. de families Schrader, De Bruin, Van Santen, Lelieveld, Driessen, Van der Meer, Van Rijn, Zandbergen, Van den Bosch en Van Marwijk.

Screenshot van website

Genealogie Schram uit de Alblasserwaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-schram

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Schram, 't Jong, Van Dulst, Van Driel, Van Rees, Visscher, Hemelaar, De Gelder, Greeve en Schram Visser.

Screenshot van website

Genealogie Schrans - www.vanbr8.nl/schrans/index.htm

Genealogie familie Schrans in Nederland

Screenshot van website

Genealogie Schransmans - www.vanbr8.nl/schransmans/index.htm

Genealogie familie Schransmans uit Noord-Brabant en Belgiƫ

Screenshot van website

Genealogie Schrijver - www.genealogieonline.nl/genealogie-schrijver

Een publicatie door Ron Schrijver met gegevens over oa. de families Van der Ham, Van (Der ) Ham, Schrijver, Massarczijk, Lohmann, Koot, Ruivenkamp, Hooijmans, Rikkers en Raaphorst.

Screenshot van website



Genealogie nieuws