stamboomgids

Familienamen » S

Websites 141 - 150 van 1262:

Genealogie site van Corry Schoots - www.schoots.info

Deze site wordt niet meer onderhouden. Informatie vervangen door een link naar de stamboomgegevens en bidprentjes verzameling op Genealogie Online.


Screenshot van website

Genealogie Slagboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-slagboom

Een publicatie door Ronald Slagboom met gegevens over oa. de families Slagboom, Grevenstuk, Van Leeuwen, Bakker, Visser, Van der Wiel, Van Essen, De Waard, De Rijke en Van Wijngaarden.


Screenshot van website

Genealogie Slagers - www.genealogieonline.nl/genealogie-slagers

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Slag, Slagers, Haeke, Slagh, Smit, Wensink, Grooten, Mulder, Otten en Schrooten.


Screenshot van website

Genealogie Sleeckx - www.genealogieonline.nl/genealogie-sleeckx

Een publicatie door Jozef Sleeckx met gegevens over oa. de families Kennis, Sleeckx, Schrauwen, Rombouts, 's Grauwen, Peelman, Van den Kyeboom, Smits, Minne en Sebrechts.


Screenshot van website

Genealogie Slinkman - www.genealogieonline.nl/genealogie-slinkman

Een genealogische publicatie door Mark Slinkman met gegevens over onder andere de families Slinkman, Peters, Dietz, Slinckman, Vermeulen, Willenborg, Jansen, Northeimer en Meijer.


Screenshot van website

Genealogie Sloots - www.genealogieonline.nl/genealogie-sloots

Een genealogische publicatie door Roel Sloots met gegevens over onder andere de families Pol, Duinkerken, Koster, Van der Weide, Vos, Giethoorn, Hartman, Somer en Sloots.


Screenshot van website

Genealogie Slot - www.genealogieonline.nl/genealogie-slot

Een publicatie door Fake Slot met gegevens over oa. de families Slot, Padding, Booij, Schonewille, Blokzijl, Marissen, Boer, Groote, Kleine en Kamman.


Screenshot van website

Genealogie Sluijtman - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluijtman

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Sluijtman, Sluitman, Sluijteman, Drost, Janssen, Holthuijsen, Middelman, Spaan, Voster en Walraven.


Screenshot van website

Genealogie Sluiter (Gouda), Richter (Amsterdam), van de Peppel (Geldermalsen), Kusters (Tricht) - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluiter

Een genealogische publicatie door Marjan Sluiter met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Sluiter, Van de Peppel, Kusters, Ross, Richter, Van der Snoek, Griepink (Grijpink) en Vermeij.


Screenshot van website

Genealogie Smak / Smak Gregoor - www.genealogieonline.nl/genealogie-smak

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Smak, Van Strij, Smak Gregoor, Smack, Carlebur, Roodakker, Van der Koogh, Van Dalen, Giltaij en De Haan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws