stamboomgids

Familienamen » S

Websites 141 - 150 van 1339:

Genealogie Schuring-Visch - www.genealogieonline.nl/genealogie-schuring-visch

Een publicatie door Gerdien Schuring-Visch met gegevens over oa. de families Van der Koogh, Van der Koog, Verweij, Schuuring, Visch, Groenhuijzen, Vis, Schuring, Groenhui(j)zen en Zaaijer.


Screenshot van website

Genealogie Schutijser - www.genealogieonline.nl/genealogie-schutijser

Een publicatie door H. Schutijser met gegevens over oa. de families Kuijs, Henkelman, Schutijser, Fock, Thomaes, Kelder, Knoet, Van Bokhoven, Serruys en Vervaet.


Screenshot van website

Genealogie Schuurman/van Baaren - www.genealogieonline.nl/genealogie-schuurman-van-baarenNieuw!

Een genealogische publicatie door Lotte Wever met gegevens over onder andere de families Plas, Van Baaren, Schuurman, Van Baren, Cohen, Schutmaat, Bussink, Egberts en Wever.


Screenshot van website

Genealogie Schuurmans - www.genealogieonline.nl/genealogie-schuurmans

Een publicatie door Lizette Wassenaar met gegevens over oa. de families Schuurmans, Posthoorn, Michels, Fresco, De Vrind, Theune, Van Us, Marks, Sanders en Sinot.


Screenshot van website

Genealogie Seijnen - www.seijnen.nl

Parenteel, kwartierstaten en uitgebreid fotoalbum. Over de familie Seijnen uit Amsterdam en uit Friesland o.a. de families Ferwerda, de Jong, Carst of Karst, Crook of Krook, Weiland en nog veel meer.


Screenshot van website

Genealogie Selhorst - Wallenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-selhorst-wallenburg

Een publicatie door Jack Krijthe met gegevens over oa. de families Selhorst, Kooij, De Groot, Regter, Wallenburg, Wijburg, De Neijs, Schaap, Bink en De Ruijter.


Screenshot van website

Genealogie Sels - Emous/Emaus - home.hccnet.nl/wim.sels


Screenshot van website

Genealogie Senden - Genealogie.HansSenden.nl

Genealogie.HansSenden.nl


Screenshot van website

Genealogie Sepers - www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers

Een genealogische publicatie door Matthijs Sepers met gegevens over onder andere de families Sepers, Van der Vliet, Bos, De Boer, Seepers, Balj?, De Jager, Van Meurs en Van den Berg.


Screenshot van website

Genealogie Sijmensma/Siemensma - www.genealogieonline.nl/genealogie-sijmensma

Een publicatie door R.Annokkee met gegevens over oa. de families Siemensma, Sijmensma, Brouwer, Neerings, Schnatmeier, Siemonsma, Bouwhuis, Massop, Besselse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws