stamboomgids

Familienamen » S

Websites 151 - 160 van 1277:

Genealogie Sluiter (Gouda), Richter (Amsterdam), van de Peppel (Geldermalsen), Kusters (Tricht) - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluiter

Een genealogische publicatie door Marjan Sluiter met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Sluiter, Van de Peppel, Kusters, Ross, Richter, Van der Snoek, Griepink (Grijpink) en Vermeij.


Screenshot van website

Genealogie Smak / Smak Gregoor - www.genealogieonline.nl/genealogie-smak

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Smak, Van Strij, Smak Gregoor, Smack, Carlebur, Roodakker, Van der Koogh, Van Dalen, Giltaij en De Haan.


Screenshot van website

Genealogie Smeets - www.genealogieonline.nl/genealogie-smeets

Een publicatie door J.P. Smeets met gegevens over oa. de families Dohmen, Smeets, Vroomen, Theunissen, Bisschops, Knubben, Cox, Joosten, Gebben en Velraeds.


Screenshot van website

Genealogie Smit - www.genealogieonline.nl/genealogie-smit

Een genealogische publicatie door Jan Beekman met gegevens over onder andere de families Smit, Stoppels, Noorman, Bos, Jans, Buitenwerf, Dijksterhuis, Jacobs en Scheltens.


Screenshot van website

Genealogie Smits revisited - www.genealogieonline.nl/genealogie-smits-revisited

Een publicatie door J.W.Smits met gegevens over oa. de families Smits, Rooijen, van, Bogers, Anemaet, Oerlemans, Stam, Verhagen, Heisterkamp en Heisterkamp.


Screenshot van website

Genealogie Snikkers en Van het Hof - www.genealogieonline.nl/genealogie-snikkers-en-van-het-hof

Een publicatie door Pem Kalshoven met gegevens over oa. de families Snikkers, Van 't Hof, De Wit, Boele, Halff, Van Hoorn, Van het Hof, Van Loenen, Kleer en Boelee.


Screenshot van website

Genealogie Snippert (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-snippert-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Snippert, Uit het Broek, Nijhuis, Gervink, Monninkhof, Olde Hengel, Ter Huurne, Kuipers en Kuipers.


Screenshot van website

Genealogie Snoek/Meijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-snoek-meijer

Een publicatie door Frank Winston met gegevens over oa. de families Meijer, Campbell, Snoek, Oudkerk, De Jong, Van den Brom, De Jongh, Huijsman, Drijfhout en Sawford.


Screenshot van website

Genealogie Sommeling - members.chello.nl/~j.sommeling

Stamboom van de familie Sommeling vanaf 1595


Screenshot van website

Genealogie Sommeling - members.chello.nl/~j.sommeling

Genealogie Sommeling van 1598 tot heden


Screenshot van website



Genealogie nieuws