stamboomgids

Familienamen » S

Websites 151 - 160 van 1307:

Genealogie Sleeckx - www.genealogieonline.nl/genealogie-sleeckx

Een publicatie door Jozef Sleeckx met gegevens over oa. de families Kennis, Sleeckx, Schrauwen, Rombouts, 's Grauwen, Peelman, Van den Kyeboom, Smits, Minne en Sebrechts.


Screenshot van website

Genealogie Slinkman - www.genealogieonline.nl/genealogie-slinkman

Een genealogische publicatie door Mark Slinkman met gegevens over onder andere de families Slinkman, Peters, Dietz, Slinckman, Vermeulen, Willenborg, Jansen, Northeimer en Meijer.


Screenshot van website

Genealogie Sloots - www.genealogieonline.nl/genealogie-sloots

Een genealogische publicatie door Roel Sloots met gegevens over onder andere de families Pol, Duinkerken, Koster, Van der Weide, Vos, Giethoorn, Hartman, Somer en Sloots.


Screenshot van website

Genealogie Slot - www.genealogieonline.nl/genealogie-slot

Een publicatie door Fake Slot met gegevens over oa. de families Slot, Padding, Booij, Schonewille, Blokzijl, Marissen, Boer, Groote, Kleine en Kamman.


Screenshot van website

Genealogie Sluijtman - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluijtman

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Sluijtman, Sluitman, Sluijteman, Drost, Janssen, Holthuijsen, Middelman, Spaan, Voster en Walraven.


Screenshot van website

Genealogie Sluiter (Gouda), Richter (Amsterdam), van de Peppel (Geldermalsen), Kusters (Tricht) - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluiter

Een genealogische publicatie door Marjan Sluiter met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Sluiter, Van de Peppel, Kusters, Ross, Richter, Van der Snoek, Griepink (Grijpink) en Vermeij.


Screenshot van website

Genealogie Smak / Smak Gregoor - www.genealogieonline.nl/genealogie-smak

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Smak, Van Strij, Smak Gregoor, Smack, Carlebur, Roodakker, Van der Koogh, Van Dalen, Giltaij en De Haan.


Screenshot van website

Genealogie Smeets - www.genealogieonline.nl/genealogie-smeets

Een publicatie door J.P. Smeets met gegevens over oa. de families Dohmen, Smeets, Vroomen, Theunissen, Bisschops, Knubben, Cox, Joosten, Gebben en Velraeds.


Screenshot van website

Genealogie Smit - www.genealogieonline.nl/genealogie-smit

Een genealogische publicatie door Jan Beekman met gegevens over onder andere de families Smit, Stoppels, Noorman, Bos, Jans, Buitenwerf, Dijksterhuis, Jacobs en Scheltens.


Screenshot van website

Genealogie Smits revisited - www.genealogieonline.nl/genealogie-smits-revisited

Een publicatie door J.W.Smits met gegevens over oa. de families Smits, Rooijen, van, Bogers, Anemaet, Oerlemans, Stam, Verhagen, Heisterkamp en Heisterkamp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws