stamboomgids

Familienamen » S

Websites 151 - 160 van 1353:

Genealogie Sijmensma/Siemensma - www.genealogieonline.nl/genealogie-sijmensma

Een publicatie door R.Annokkee met gegevens over oa. de families Siemensma, Sijmensma, Brouwer, Neerings, Schnatmeier, Siemonsma, Bouwhuis, Massop, Besselse.


Screenshot van website

Genealogie Sikkema (Friesland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-sikkema-friesland

Een genealogische publicatie door Dik Jager met gegevens over onder andere de families Sikkema, De Vries, Kooistra, Veenstra, Adank, Van der Hout, De Jong, Haima en Wadman.


Screenshot van website

Genealogie Simenon Herderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-simenon-herderen

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Simenon, Storken, Duch.


Screenshot van website

Genealogie Simonis - www.simonis-genealogie.nl

Kwartierstaat van Michaƫl, Gabriƫlle en Miriam Simonis


Screenshot van website

Genealogie site van Corry Schoots - www.schoots.info

Deze site wordt niet meer onderhouden. Informatie vervangen door een link naar de stamboomgegevens en bidprentjes verzameling op Genealogie Online.


Screenshot van website

Genealogie Slagboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-slagboom

Een publicatie door Ronald Slagboom met gegevens over oa. de families Slagboom, Grevenstuk, Van Leeuwen, Bakker, Visser, Van der Wiel, Van Essen, De Waard, De Rijke en Van Wijngaarden.


Screenshot van website

Genealogie Slagers - www.genealogieonline.nl/genealogie-slagers

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Slag, Slagers, Haeke, Slagh, Smit, Wensink, Grooten, Mulder, Otten en Schrooten.


Screenshot van website

Genealogie Sleeckx - www.genealogieonline.nl/genealogie-sleeckx

Een publicatie door Jozef Sleeckx met gegevens over oa. de families Kennis, Sleeckx, Schrauwen, Rombouts, 's Grauwen, Peelman, Van den Kyeboom, Smits, Minne en Sebrechts.


Screenshot van website

Genealogie Slinkman - www.genealogieonline.nl/genealogie-slinkman

Een genealogische publicatie door Mark Slinkman met gegevens over onder andere de families Slinkman, Peters, Dietz, Slinckman, Vermeulen, Willenborg, Jansen, Northeimer en Meijer.


Screenshot van website

Genealogie Sloots - www.genealogieonline.nl/genealogie-sloots

Een genealogische publicatie door Roel Sloots met gegevens over onder andere de families Pol, Duinkerken, Koster, Van der Weide, Vos, Giethoorn, Hartman, Somer en Sloots.


Screenshot van website