stamboomgids

Familienamen » S

Websites 151 - 160 van 1240:

Genealogie Snikkers en Van het Hof - www.genealogieonline.nl/genealogie-snikkers-en-van-het-hof

Een publicatie door Pem Kalshoven met gegevens over oa. de families Snikkers, Van 't Hof, De Wit, Boele, Halff, Van Hoorn, Van het Hof, Van Loenen, Kleer en Boelee.

Screenshot van website

Genealogie Snippert (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-snippert-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Snippert, Uit het Broek, Nijhuis, Gervink, Monninkhof, Olde Hengel, Ter Huurne, Kuipers en Kuipers.

Screenshot van website

Genealogie Snoek/Meijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-snoek-meijer

Een publicatie door Frank Winston met gegevens over oa. de families Meijer, Campbell, Snoek, Oudkerk, De Jong, Van den Brom, De Jongh, Huijsman, Drijfhout en Sawford.

Screenshot van website

Genealogie Sohet - www.genealogieonline.nl/genealogie-sohet

Een genealogische publicatie door A.M. Hutchison-Kleijweg en A.M. Hutchison met gegevens over onder andere de families Sohet, Pelle, Van der Gijp, Koster, Van de Meeberg, Kokke, Melissant, Van der Spoel en Van Son.

Screenshot van website

Genealogie Sommeling - members.chello.nl/~j.sommeling

Stamboom van de familie Sommeling vanaf 1595

Screenshot van website

Genealogie Sommeling - members.chello.nl/~j.sommeling

Genealogie Sommeling van 1598 tot heden

Screenshot van website

Genealogie Soubry-Demeyer-Aneca - www.genealogieonline.nl/genealogie-soubry-demeyer-aneca

Een publicatie door Myriam Soubry met gegevens over oa. de families Soubry, Sobry, Vanraes, Aneca, Vanryckeghem, Tuytten, Vuylsteke, Degrieck, Demeyer en Tyteca.

Screenshot van website

Genealogie Spaak - www.genealogieonline.nl/genealogie-spaak

Een publicatie door Wim Spaak met gegevens over oa. de families Spaak, Falconer, Ozinga, Keiser, Vonk, Enter, Quintus, Van Iddekinge, Kramer en Sichterman.

Screenshot van website

Genealogie Spaan - www.roeling-lint.nl

Genealogie Spaan

Screenshot van website

Genealogie Spaan - www.genealogieonline.nl/genealogie-spaan

Een publicatie door Ria Spaan met gegevens over oa. de families Reij, Coorengel, De Mooij, Spaan, De Kreij, Neeskens, Momber, Groen, De Jong en Rietveld.

Screenshot van website



Genealogie nieuws