stamboomgids

Familienamen » S

Websites 171 - 180 van 1307:

Genealogie Speek o.m. de parenteel Spee(c)k, Speexcx en Speek. - www.genealogiespeek.nl

het zijn twee boekwerken. ,In boek 1 vindt u de parenteel onder Hoofdstuk 5.1


Screenshot van website

Genealogie Spier - www.genealogieonline.nl/genealogie-spier

Een publicatie door J. Vomberg met gegevens over oa. de families Spier, Cohen, Jacobs, Van Delft, Philips, Frankfort, De Vries, Schaap, Linnewiel en Veltman.


Screenshot van website

Genealogie Spierenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-spierenburg

Een publicatie door G. Spierenburg met gegevens over oa. de families Spierenburg, Van Dijk, Van der Ende, Van Leeuwen, Van den Berg, De Jong, De Groot, Van Dam, Van der Vliet en Mastenbroek.


Screenshot van website

Genealogie Spijkman - www.huiberts.info

Via huiberts.info wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Willem Spijkman (* 15-02-1915 ? 26-11-1974).


Screenshot van website

Genealogie Split(t)hof(f) - www.genealogieonline.nl/genealogie-splithof

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Splithof, Splitthoff, Splithoff, Splitthoff (Spliethof), Bruins, Smithuis, Arentzen, Roelofs, Massup en Struttmann.


Screenshot van website

Genealogie Sprengers - www.genealogieonline.nl/genealogie-sprengers

Een genealogische publicatie door Richard Sprengers met gegevens over onder andere de families Sprengers, Ober, Min, Admiraal, Vester, Rijke, Kievit, Stuijfbergen en Groot.


Screenshot van website

Genealogie Stap - www.genealogieonline.nl/genealogie-stap

Een genealogische publicatie door J. P. Stap met gegevens over onder andere de families Stap, Gerbens, Stepp, De Jong, Bokma, Dijkstra, Van der Ploeg, Van Dijk en Andringa.


Screenshot van website

Genealogie Ste(e)vers - www.genealogieonline.nl/genealogie-stevers

Een publicatie door P.Stevers met gegevens over oa. de families Steevers, Stevers, Vingerhoets, Oudejans, Donders, Spil, Grooteman, De Beer, De Leeuw en Bakker.


Screenshot van website

Genealogie Steen - www.georgesteen.nl

Kwartierstaten en Parentelen


Screenshot van website

Genealogie Steenbrink en Van Bronckhorst - www.genealogieonline.nl/genealogie-steenbrink-en-van-bronckhorst

Een genealogische publicatie door Adrie Steenbrink met gegevens over onder andere de families Van Bronckhorst, Steenbrink, Th?rig, Braat, Rietveld, Rotteveel, Velings, Ruggenberg en Rozier.


Screenshot van website



Genealogie nieuws