stamboomgids

Familienamen » S

Websites 181 - 190 van 1286:

Genealogie Steijger - www.genealogieonline.nl/genealogie-steijger

Een genealogische publicatie door Peter van Markus met gegevens over onder andere de families Steijger, Rovers, Stijger, Hulsing, Steiger, Roovers, Tatti, Mokveld en Marijnissen.


Screenshot van website

Genealogie Steinebach - www.bonmama.nl/steinebach.html

Deze genealogie Steinebach betreft de nakomelingen van Johannes Steinebach, geb. Coblentz [D] 24-5-1782. Hij trouwde met Maria Catharina Elisabeth Froeling. Zij stichtten een gezin en woonden in Zwolle.


Screenshot van website

Genealogie Steinebach - www.genealogieonline.nl/genealogie-steinebach

Een publicatie door M.Hoogma met gegevens over oa. de families Steinebach, Bruggeman, Bosch, Maats, Bakker, Froeling, Hagens, Ligthart, Langereis en Wiebier.


Screenshot van website

Genealogie Sterringa - www.genealogieonline.nl/genealogie-sterringa

Een genealogische publicatie door Fedde Sterringa met gegevens over onder andere de families Sterringa, Strabbing, Glazenborg, Houter, Borchers, Kalverboer, Beckmann, Camphuis en Glazenburg.


Screenshot van website

Genealogie Stoel - www.genealogieonline.nl/genealogie-stoel

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Stoel, Van der Stoel, Van der Elst, Van Dijk, Scheepbouwer, Prenger, Van der Ven, Van Doorn, Van Rijswijk en Van de Ven.


Screenshot van website

Genealogie Stoop uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-stoop

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Stoop, Onderwater, Van de Graef, Van den Santheuvel, Van Duijnen, Van der Lind, Van Gijn, Van de Graeff, Van Nieustad en Schuijl.


Screenshot van website

Genealogie Stoops Dissen van Gils Verver (van) Vaneveld - members.chello.nl/~l.nelissen1/stamreeks%20stoops.html

Ben be


Screenshot van website

Genealogie Stork - www.genealogieonline.nl/genealogie-stork

Een publicatie door H. Stork met gegevens over oa. de families Stork, Spelde, Heuckelbach, Kelderman, Rohlfs, Van Soest, Marquerink, Van den Brink, Van Muijden en Raatsie.


Screenshot van website

Genealogie Stork (Joods) - www.genealogieonline.nl/genealogie-stork-joods

Een publicatie door H. Stork met gegevens over oa. de families Stork, Koster, Bonte, Van Moppes, Polak, Hamel, Heertje, Stork(Sturk), De Jong en Slomper.


Screenshot van website

Genealogie Straatman - www.genealogieonline.nl/genealogie-straatman

Een publicatie door Betty Straatman-de Witte met gegevens over oa. de families Van der Linde, De Witte, Van Ewijk, Berkelaar, Straatman, Van Herwaarden, Oosterveer, Van den Broek, Meijer en Van Beijnen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws