stamboomgids

Familienamen » S

Websites 181 - 190 van 1246:

Genealogie Stoop uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-stoop

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Stoop, Onderwater, Van de Graef, Van den Santheuvel, Van Duijnen, Van der Lind, Van Gijn, Van de Graeff, Van Nieustad en Schuijl.


Screenshot van website

Genealogie Stoops Dissen van Gils Verver (van) Vaneveld - members.chello.nl/~l.nelissen1/stamreeks%20stoops.html

Ben be


Screenshot van website

Genealogie Stork - www.genealogieonline.nl/genealogie-stork

Een publicatie door H. Stork met gegevens over oa. de families Stork, Spelde, Heuckelbach, Kelderman, Rohlfs, Van Soest, Marquerink, Van den Brink, Van Muijden en Raatsie.


Screenshot van website

Genealogie Stork (Joods) - www.genealogieonline.nl/genealogie-stork-joods

Een publicatie door H. Stork met gegevens over oa. de families Stork, Koster, Bonte, Van Moppes, Polak, Hamel, Heertje, Stork(Sturk), De Jong en Slomper.


Screenshot van website

Genealogie Storm - www.genealogieonline.nl/genealogie-storm

Een publicatie door Thea Storm met gegevens over oa. de families Geffen, van, Allon, Storm, Emmerik, van, Meents, Lap, K.


Screenshot van website

Genealogie Straatman - www.genealogieonline.nl/genealogie-straatman

Een publicatie door Betty Straatman-de Witte met gegevens over oa. de families Van der Linde, De Witte, Van Ewijk, Berkelaar, Straatman, Van Herwaarden, Oosterveer, Van den Broek, Meijer en Van Beijnen.


Screenshot van website

Genealogie Strickland/Kluit - www.genealogieonline.nl/genealogie-strickland-kluit

Een publicatie door Debra van Driel Kluit met gegevens over oa. de families Dalton, Stickland, Freeman, Challis, Glasson, Bromby, Kluit, Popplewell, Teerlinck en Van der Waal.


Screenshot van website

Genealogie Stroink - www.genealogieonline.nl/genealogie-stroink

Een publicatie door Hans Stroink met gegevens over oa. de families Stroink, Becker, Blijdenstein, Lasonder, Stroynck, Ten Cate, Pennink, Van Heek, Leurink en Elshof.


Screenshot van website

Genealogie Stutvoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-stutvoet

Een publicatie door Ferry Stutvoet met gegevens over oa. de families Stutvoet, Rooijen, van, Boer, den, Bulthuis, Wit, de, Driessen, Bothoff, Kooten, van en Kooten, van.


Screenshot van website

Genealogie Stuurman - www.genealogieonline.nl/genealogie-stuurman

Een publicatie door E. van Twist-Stuurman met gegevens over oa. de families Stuurman, Joosse, Bisenberger, Bruijn, Hennepe, Klap, Polderdijk, Baas, Beek en Jungheim.


Screenshot van website



Genealogie nieuws