stamboomgids

Familienamen » S

Websites 181 - 190 van 1338:

Genealogie Sprengers - www.genealogieonline.nl/genealogie-sprengers

Een genealogische publicatie door Richard Sprengers met gegevens over onder andere de families Sprengers, Ober, Min, Admiraal, Vester, Rijke, Kievit, Stuijfbergen en Groot.


Screenshot van website

Genealogie Stap - www.genealogieonline.nl/genealogie-stap

Een genealogische publicatie door J. P. Stap met gegevens over onder andere de families Stap, Gerbens, Stepp, De Jong, Bokma, Dijkstra, Van der Ploeg, Van Dijk en Andringa.


Screenshot van website

Genealogie Ste(e)vers - www.genealogieonline.nl/genealogie-stevers

Een publicatie door P.Stevers met gegevens over oa. de families Steevers, Stevers, Vingerhoets, Oudejans, Donders, Spil, Grooteman, De Beer, De Leeuw en Bakker.


Screenshot van website

Genealogie Steen - www.georgesteen.nl

Kwartierstaten en Parentelen


Screenshot van website

Genealogie Stege - www.stamboomstege.nl

Genealogie van de families Stege, Stegman, Beenker, Lukkien, Dusink, Heesakkers, van Engeland en Cortjens


Screenshot van website

Genealogie Steggink - www.genealogieonline.nl/genealogie-steggink

Een publicatie door Steef Steggink met gegevens over oa. de families Steggink, Kauling, Langerbeins (Langebein), Boerrigter.


Screenshot van website

Genealogie Steijger - www.genealogieonline.nl/genealogie-steijger

Een genealogische publicatie door Peter van Markus met gegevens over onder andere de families Steijger, Rovers, Stijger, Hulsing, Steiger, Roovers, Tatti, Mokveld en Marijnissen.


Screenshot van website

Genealogie Steinebach - www.bonmama.nl/steinebach.html

Deze genealogie Steinebach betreft de nakomelingen van Johannes Steinebach, geb. Coblentz [D] 24-5-1782. Hij trouwde met Maria Catharina Elisabeth Froeling. Zij stichtten een gezin en woonden in Zwolle.


Screenshot van website

Genealogie Steinebach - www.genealogieonline.nl/genealogie-steinebach

Een publicatie door M.Hoogma met gegevens over oa. de families Steinebach, Bruggeman, Bosch, Maats, Bakker, Froeling, Hagens, Ligthart, Langereis en Wiebier.


Screenshot van website

Genealogie Sterringa - www.genealogieonline.nl/genealogie-sterringa

Een genealogische publicatie door Fedde Sterringa met gegevens over onder andere de families Sterringa, Strabbing, Glazenborg, Houter, Borchers, Kalverboer, Beckmann, Camphuis en Glazenburg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws