stamboomgids

Familienamen » S

Websites 161 - 170 van 1277:

Genealogie Soubry-Demeyer-Aneca - www.genealogieonline.nl/genealogie-soubry-demeyer-aneca

Een publicatie door Myriam Soubry met gegevens over oa. de families Soubry, Sobry, Vanraes, Aneca, Vanryckeghem, Tuytten, Vuylsteke, Degrieck, Demeyer en Tyteca.


Screenshot van website

Genealogie Spaak - www.genealogieonline.nl/genealogie-spaak

Een publicatie door Wim Spaak met gegevens over oa. de families Spaak, Falconer, Ozinga, Keiser, Vonk, Enter, Quintus, Van Iddekinge, Kramer en Sichterman.


Screenshot van website

Genealogie Spaan - www.roeling-lint.nl

Genealogie Spaan


Screenshot van website

Genealogie Spaan - www.genealogieonline.nl/genealogie-spaan

Een publicatie door Ria Spaan met gegevens over oa. de families Reij, Coorengel, De Mooij, Spaan, De Kreij, Neeskens, Momber, Groen, De Jong en Rietveld.


Screenshot van website

Genealogie Sparreboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-sparreboom

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Sparreboom, Van Driel, Huizer, Visser, Lagendijk, Noordzij, De Jong, Ouwens, Groeneweg en Bakker.


Screenshot van website

Genealogie Speek o.m. de parenteel Spee(c)k, Speexcx en Speek. - www.genealogiespeek.nl

het zijn twee boekwerken. ,In boek 1 vindt u de parenteel onder Hoofdstuk 5.1


Screenshot van website

Genealogie Spier - www.genealogieonline.nl/genealogie-spier

Een publicatie door J. Vomberg met gegevens over oa. de families Spier, Cohen, Jacobs, Van Delft, Philips, Frankfort, De Vries, Schaap, Linnewiel en Veltman.


Screenshot van website

Genealogie Spierenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-spierenburg

Een publicatie door G. Spierenburg met gegevens over oa. de families Spierenburg, Van Dijk, Van der Ende, Van Leeuwen, Van den Berg, De Jong, De Groot, Van Dam, Van der Vliet en Mastenbroek.


Screenshot van website

Genealogie Spijkman - www.huiberts.info

Via huiberts.info wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Willem Spijkman (* 15-02-1915 ? 26-11-1974).


Screenshot van website

Genealogie Split(t)hof(f) - www.genealogieonline.nl/genealogie-splithof

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Splithof, Splitthoff, Splithoff, Splitthoff (Spliethof), Bruins, Smithuis, Arentzen, Roelofs, Massup en Struttmann.


Screenshot van website



Genealogie nieuws