stamboomgids

Familienamen » S

Websites 161 - 170 van 1351:

Genealogie Slot - www.genealogieonline.nl/genealogie-slot

Een publicatie door Fake Slot met gegevens over oa. de families Slot, Padding, Booij, Schonewille, Blokzijl, Marissen, Boer, Groote, Kleine en Kamman.


Screenshot van website

Genealogie Slot - www.genealogieonline.nl/genealogie_slot

Een genealogische publicatie door Fake Slot met gegevens over onder andere de families Schonewille, Booij, Slot, Kleine, Benjamins, Smit, Vos, Van der Weide en Kroezen.


Screenshot van website

Genealogie Sluijtman - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluijtman

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Sluijtman, Sluitman, Sluijteman, Drost, Janssen, Holthuijsen, Middelman, Spaan, Voster en Walraven.


Screenshot van website

Genealogie Sluiter (Gouda), Richter (Amsterdam), van de Peppel (Geldermalsen), Kusters (Tricht) - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluiter

Een genealogische publicatie door Marjan Sluiter met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Sluiter, Van de Peppel, Kusters, Ross, Richter, Van der Snoek, Griepink (Grijpink) en Vermeij.


Screenshot van website

Genealogie Smak / Smak Gregoor - www.genealogieonline.nl/genealogie-smak

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Smak, Van Strij, Smak Gregoor, Smack, Carlebur, Roodakker, Van der Koogh, Van Dalen, Giltaij en De Haan.


Screenshot van website

Genealogie Smeets - www.genealogieonline.nl/genealogie-smeets

Een publicatie door J.P. Smeets met gegevens over oa. de families Dohmen, Smeets, Vroomen, Theunissen, Bisschops, Knubben, Cox, Joosten, Gebben en Velraeds.


Screenshot van website

Genealogie Smit - www.genealogieonline.nl/genealogie-smit

Een genealogische publicatie door Jan Beekman met gegevens over onder andere de families Smit, Stoppels, Noorman, Bos, Jans, Buitenwerf, Dijksterhuis, Jacobs en Scheltens.


Screenshot van website

Genealogie Smits revisited - www.genealogieonline.nl/genealogie-smits-revisited

Een publicatie door J.W.Smits met gegevens over oa. de families Smits, Rooijen, van, Bogers, Anemaet, Oerlemans, Stam, Verhagen, Heisterkamp en Heisterkamp.


Screenshot van website

Genealogie Snikkers en Van het Hof - www.genealogieonline.nl/genealogie-snikkers-en-van-het-hof

Een publicatie door Pem Kalshoven met gegevens over oa. de families Snikkers, Van 't Hof, De Wit, Boele, Halff, Van Hoorn, Van het Hof, Van Loenen, Kleer en Boelee.


Screenshot van website

Genealogie Snippert (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-snippert-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Snippert, Uit het Broek, Nijhuis, Gervink, Monninkhof, Olde Hengel, Ter Huurne, Kuipers en Kuipers.


Screenshot van website