stamboomgids

Familienamen » S

Websites 201 - 210 van 1339:

Genealogie Stutvoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-stutvoet

Een publicatie door Ferry Stutvoet met gegevens over oa. de families Stutvoet, Rooijen, van, Boer, den, Bulthuis, Wit, de, Driessen, Bothoff, Kooten, van en Kooten, van.


Screenshot van website

Genealogie Stuurman - www.genealogieonline.nl/genealogie-stuurman

Een publicatie door E. van Twist-Stuurman met gegevens over oa. de families Stuurman, Joosse, Bisenberger, Bruijn, Hennepe, Klap, Polderdijk, Baas, Beek en Jungheim.


Screenshot van website

Genealogie Stuurstraat - www.genealogieonline.nl/genealogie-stuurstraat

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Stuurstraat, Jabaaij, Streefkerk, Reijerkerk, Moret, Rijerkerk, Tierstraat, Van der Giessen, De Jong en Troost.


Screenshot van website

Genealogie Swaab-Hoogland tot 14 verwantschappen - www.genealogieonline.nl/genealogie-swaab-hoogland

Een genealogische publicatie door Fred Swaab met gegevens over onder andere de families Swaab, Cohen, Fruitman, Hemelrijk, Willemsen, Blazer, Van Biene, Hoogland en Roozeboom.


Screenshot van website

Genealogie Swang / Zwang uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-swang-zwang

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Swang, Vrolijk, Zwang, Barto, De Bres, Roos, Morang, Engels, Swan en Hardenbol.


Screenshot van website

Genealogie Swaters van Schaumburg - www.stamboomonderzoek.com/marius

Ik heb als doel gesteld om alle leden van de familie Swaters van Schaumburg en hun nakomelingen te traceren. Bent u ook een afstammeling, dan kom ik graag met u in contact!


Screenshot van website

Genealogie Swidde - www.genealogieonline.nl/genealogie-swidde

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Swidde, Moerland, Kruijer, Averink, Roggeveen, Beers, Van der Vliet, Mensink en Onstenk.


Screenshot van website

Genealogie Teunis Willemsz van Schie - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunis-willemsz-van-schie

Een genealogische publicatie door Bert van Schie met gegevens over onder andere de families Van Schie, Capitain, Heemskerk, Vink, Alkemade, Van der Meer, Van Steenvoorde, Van Rijn en Langeveld.


Screenshot van website

Genealogie uit Stekene en omgeving - www.genealogieonline.nl/genealogie-uit-stekene-en-omgeving

Een publicatie door Bram De Baere met gegevens over oa. de families Geerinckx, De Block, Verschueren, Baert, Kiekens, Boon, Schelfhout, Van Gavere, Van Hooste en Bosman.


Screenshot van website

Genealogie van de Familie De Swart - gw.geneanet.org/index.php3?b=josdeswart

Stamboom van de families De Swart-Biemans-Vissenberg en vele anderen. Aanvullingen welkom.


Screenshot van website



Genealogie nieuws