stamboomgids

Familienamen » S

Websites 101 - 110 van 1240:

Genealogie Scheij - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/scheij/scheij-frm3.htm

Genealogie fam Scheij van oorsprong Vlijmen

Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.paschaschenk.nl

Een publicatie door C.P. Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, De Man, Minnesma, Kramer, Langedijk, Windsma (Wynsma), Bruinsma, Theunisz, De Vries en Post.

Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.paschaschenk.nl

Genealogie van Johan Coenraad Schenk

Screenshot van website

Genealogie Schenk - www.genealogieonline.nl/genealogie-schenk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Schenk, Brand, Barendrecht, Groeneveld, De Bruijn, Van Heeren, De Jongh, In 't Veld, Bothof en Molendijk.

Screenshot van website

Genealogie Schiepers Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-schiepers-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Vrijens, Schiepers, Daemen, Nicolaes, Fias, Hennus, Bettonville, Gilson en Gilson.

Screenshot van website

Genealogie Schimmel - www.genealogieonline.nl/genealogie-schimmel

Een genealogische publicatie door Teus Schimmel met gegevens over onder andere de families Taal, Blok, Schimmel, Bal, Vrolijk, Van Overeem, Harteveld, Pronk en Berg.

Screenshot van website

Genealogie Schmidt - www.genealogieonline.nl/genealogie-schmidt

Gegevens over oa. de families Schmidt, Middag, Boven, Temming, Boxma, Middagh, De Kreij, Mertz, Middach en Wernert.

Screenshot van website

Genealogie Scholten - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholten

Een genealogische publicatie door Jakob Scholten met gegevens over onder andere de families Scholten, Scholte, Bijker, Van der Meer, Tienstra, Steenbergen, Van Wisch, Cahais en Jagersma.

Screenshot van website

Genealogie Scholtens en Meijns - www.genealogieonline.nl/genealogie_scholtens_meijns

Gegevens over oa. de families Scholtens, Meijns, Veken, Bakker, Zeeb, Bruijn, Boot, Hartog, Roos en Punt.

Screenshot van website

Genealogie Scholtes - Meurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholtes-meurs

Een publicatie door J.L.G. Scholtes met gegevens over oa. de families Meurs, Engels, Schepers, Scholtes, Bahnen, Heering, Wolfs, Tilmans, Crijns en Weerts.

Screenshot van website



Genealogie nieuws