stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1001 - 1010 van 1240:

Stamboom Stoekenbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoekenbroek

Een publicatie door oosterhuis met gegevens over oa. de families Stoekenbroek, Stukenbrok, Stuckenbrock, Emous, Stukenbrock, Pommeren Van, Veenendaal, Batz, Hagebeuk en Donkersloot.

Screenshot van website

Stamboom Stoelinga - Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoelinga-bakker

Een publicatie door Hans Stoelinga met gegevens over oa. de families Stoelinga, Bakker, Paauw, Wagenaar, Jagtman, Hylkema, Brakus, Bijvoets, Ringnalda en Van Stuyling (Van Spaerwoude).

Screenshot van website

Stamboom Stoer - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoer

Een publicatie door G. Stoer met gegevens over oa. de families Stoer, Jansen, Stour, Koster, Heuveman, Woudenberg, Brom, Klaassen, Gerritsen en Smits.

Screenshot van website

Stamboom Stoffels - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoffels

Een publicatie door Maarten Stoffels met gegevens over oa. de families Bouvy, Van der Kun, Tellegen, Stoffels, Van Bommel, Phlippeau, Van Sonsbeeck, Basquin, Westerwoudt en Van Mierlo.

Screenshot van website

Stamboom Stok - www.genealogieonline.nl/stamboom-stok

Een publicatie door S. Spekman-Stok met gegevens over oa. de families Hanswijk Van, Hattem Van, Hofman, Linders, Jong De, Graaf De, Verheul, Slingerland, Mulders en Hageraats.

Screenshot van website

Stamboom Stok/Schelling - www.genealogieonline.nl/stamboom-stok-schelling

Een publicatie door Hendrik Stok met gegevens over oa. de families Arie Schelling, Gerrit Stok, Bastiaan Schelling, Stok, Hendrik Stok, Arij Schelling, Arie Van Driel, Cornelis Stok, Hendrik Cornelis Schelling en Maaike Groenenboom.

Screenshot van website

Stamboom Stoker - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoker

Gegevens over de familie STOKER met o.a. aanverwante families: Blok, Dekker, Glas, Groen, Kok, Konijn, Stooker, Wijker en Zwart, (publicatie door Chris de Rijk)

Screenshot van website

Stamboom Stolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolk

Een publicatie door R.M. Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Kroon, Visbeen, Van den Tol, Heijman, Munters, Gelok, Kaslander, Muilwijk en Smits.

Screenshot van website

Stamboom Stolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-stolk

Een publicatie door Harry Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Stolck, Polman, Polman (POLLEMAN), Kleijwegt, Roeling, Vellekoop, Bos en Bos.

Screenshot van website

Stamboom Stolk en Van Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolk-en-van-dongen

Een publicatie door Ria Huizer-Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Plaisier, Van Ree, Van Antwerpen, Van Dongen, De Klerk, Kortland, Baas, Prins en Versnel.

Screenshot van website



Genealogie nieuws