stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1001 - 1010 van 1252:

Stamboom Stepman-Francke - www.genealogieonline.nl/stamboom-stepman-francke

Een publicatie door Marc Stepman met gegevens over oa. de families Francke, Buck, Koole, Wisse, Stepman, Blok, Marinissen, Wondergem, Schout en Mesu.


Screenshot van website

Stamboom Sterk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-sterk

Een publicatie door Frans Sterk met gegevens over oa. de families Sterk, Van der Kooij, Bartels, Wuijts, Ten Oever, Schultze, Roelofs, Arink, Bursch en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Steurs-Dams - www.genealogieonline.nl/stamboom-steurs-dams

Een publicatie door Betti De Ryck met gegevens over oa. de families Steurs, Van Bergen, Naets, Van Trier, Van Brussel, De la Haye, Wagemans en De la Veillia.


Screenshot van website

Stamboom Stevens - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-stevens

Een publicatie door Stevens met gegevens over oa. de families Claessen, Stevens, Hendrix, Haemers, Hamers, Frantzen, Wilms, Bree, Sibels en Heinrichs.


Screenshot van website

Stamboom Stevens - www.genealogieonline.nl/stamboom-stevens

Een genealogische publicatie door Jean Stevens met gegevens over onder andere de families Stevens, Hendrix, Wachelder, Schelberg, Ruiters, Bovendeaard, Stijnen, Houben en Vanloo.


Screenshot van website

Stamboom Stevens en Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stevens-janssen

Een publicatie door Peter Stevens met gegevens over oa. de families Janssen, Stevens, Jansen, Joosten, Peters, Beurskens, Haazen, Evers, Konings en Van Heugten.


Screenshot van website

Stamboom Stevens-Pordon - www.genealogieonline.nl/stamboom-stevens-pordon

Een genealogische publicatie door Ger Stevens met gegevens over onder andere de families Oonincx, Stevens, Jansen, Van den Boom, Pordon, Dirven, Van den Berg, De Helt en Bosch.


Screenshot van website

Stamboom Steverink-Dortmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-steverink-dortmans

Een publicatie door Nardi Steverink en Ardi Dortmans met gegevens over oa. de families Steverink, Van Dillen, Dortmans, Messink, Stevens, Winters, Bongers, Van Uem, Harmsen en Rabelink.


Screenshot van website

Stamboom Stijntje Cornelia Schol - www.genealogieonline.nl/stamboom-stijntje-cornelia-schol

Een publicatie door Willem Verbeek met gegevens over oa. de families Schol, Van Pel, Kentin, Broek, Zwart, Kentijn, Kok, Visser en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Stitselaar/Stittelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-stitselaar

Een publicatie door Peter Stitselaar met gegevens over oa. de families Stittelaar, Stitselaar, Van Crachtinchuizen, Stitteler, Vlieck, Van Hennekeler, Vredenberg, Schuurman, Van Kommer en Rengerink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws