stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1031 - 1040 van 1262:

Stamboom Stolle-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolle-smits

Een publicatie door T. Stolle met gegevens over oa. de families Hoedeman, Smits, Vesters, Klerkx, Flieger, Remi, Verhoeven, Stolle, Van den Hoeven en Manders.


Screenshot van website

Stamboom Stollmeyer - www.genealogieonline.nl/stamboom-stollmeyer

Een publicatie door W. Stollmeyer met gegevens over oa. de families Stollmeyer, Jansen, Ponsteen, Nijhof, Blauw, Geerling, Woolderink, Loomer, Van Heun en Mondeel.


Screenshot van website

Stamboom Stoltz - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoltz

Een genealogische publicatie door Stoltz met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Stoltz, Haccou, Brinksma, Vaupel Kleijn, Renes, Oudkerk, Brinxma en Overklift Vaupel Kleijn.


Screenshot van website

Stamboom Stomp uit Suriname - www.genealogieonline.nl/stomp-stamboom

Een publicatie door George Stomp met gegevens over oa. de families Stomp, Beerekamp, Jagershoek, Van der Peet, Oomen, Nijdam, Mompellier, Wijngaarde, Van der Bijl en Wijnsma.


Screenshot van website

Stamboom Stoop/Baardemans, Breda - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoop-baardemans

Een publicatie door Jac Schalk met gegevens over oa. de families Stoop, Baardemans, Schalk, Broeken, De Jong, Dingemans, Godschalk, Notenboom, Schuurmans en Visser(en).


Screenshot van website

Stamboom Stoorvogel-De Groot - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoorvogel-de-groot

Een genealogische publicatie door Ruurd Stoorvogel met gegevens over onder andere de families Van Driel, Van Dijck, Van Hettinga, Stoorvogel, Noort, Lammens, Rodenburg, De Gelder en De Vos.


Screenshot van website

Stamboom Stoppelenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoppelenburg

Een publicatie door John Stoppelenburg met gegevens over oa. de families Stoppelenburg, Burger, De Bruijn, Mudde, Molenaar, Speksnijder, De Bruin, Boer, Goudriaan en Den Boer.


Screenshot van website

Stamboom Storcken - www.genealogieonline.nl/stamboom-storcken

Een publicatie door Funs Storcken met gegevens over oa. de families Storcken, Smeets, Swilden, Tummers, Wilhelms, Van Gisteren, Menten, Penners, Claessenens en Laumen.


Screenshot van website

Stamboom Stork - www.genealogieonline.nl/stamboom-stork

Een publicatie door Hans Stork met gegevens over oa. de families Stork, Mostert, De Vlugt, Zijlstra, Pot, Jaarsma, Rijpstra, Boersma, De Jong en Snaphaan.


Screenshot van website

Stamboom Storm - www.genealogieonline.nl/stamboom-storm

Een publicatie door Arthur Storm met gegevens over oa. de families Van Ankeren, Storm, Kamman, Van Dijk, Varenhorst, Posthumus, Dijkhorst, Verveen, Dirks en Piehler.


Screenshot van website



Genealogie nieuws