stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1031 - 1040 van 1303:

Stamboom Steinbusch - www.genealogieonline.nl/stamboom-steinbusch

Een publicatie door Ger Steinbusch met gegevens over oa. de families Steinbusch, Schneiders, Ploumen, Froesch, Huyts, Hoons, Grooten, Dabekausen, Nijssen en Hupperetz.


Screenshot van website

Stamboom Steinmeier/De Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier

Een publicatie door Herman Steinmeier met gegevens over oa. de families Koster, Steinmeier, Mastenbroek, De Laat, De Vries, Van Haveren, Horst, Drost, Zweedijk en Van Driel.


Screenshot van website

stamboom Steinmeier/de vries - www.myheritage.nl/site-134426371/steinmeier

de stamboom van steinmeier/ de vries


Screenshot van website

Stamboom Steinmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeijer

Een publicatie door Herman Kristen met gegevens over oa. de families Steinmeijer, Kristen, Linderman, Heuvel Olde, Tönnies, Haer, Hartman, Lemmink, Lutke Farwick en Olde Notkamp.


Screenshot van website

Stamboom Steman Wiedenhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-steman-wiedenhoff

Een publicatie door Wim Steman met gegevens over oa. de families Cantaluppi, Altorf, Steenman, Wiedenhoff, Van der Claauw, Diks, Dix, Steman, Kalverbeld en Evers.


Screenshot van website

Stamboom Stempher - www.genealogieonline.nl/stamboom-stempher

Een publicatie door Frits Stempher met gegevens over oa. de families Stempher, Wiersma, Roskamp, Klomps, Mulder, Lavelet, Simons, Lodeweges, Fetlaar en Tromp.


Screenshot van website

Stamboom Stenekes - www.genealogieonline.nl/stamboom-stenekes

Een genealogische publicatie door Berend Stenekes met gegevens over onder andere de families Stenekes, Koster, De, Steenman, Harmsen, De Koster, Drenth, Potse, De Vries en Toren.


Screenshot van website

Stamboom Stepman-Francke - www.genealogieonline.nl/stamboom-stepman-francke

Een publicatie door Marc Stepman met gegevens over oa. de families Francke, Buck, Koole, Wisse, Stepman, Blok, Marinissen, Wondergem, Schout en Mesu.


Screenshot van website

Stamboom Sterk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-sterk

Een publicatie door Frans Sterk met gegevens over oa. de families Sterk, Van der Kooij, Bartels, Wuijts, Ten Oever, Schultze, Roelofs, Arink, Bursch en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Steurs-Dams - www.genealogieonline.nl/stamboom-steurs-dams

Een publicatie door Betti De Ryck met gegevens over oa. de families Steurs, Van Bergen, Naets, Van Trier, Van Brussel, De la Haye, Wagemans en De la Veillia.


Screenshot van website



Genealogie nieuws