stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1061 - 1070 van 1253:

Stamboom Stuijt - www.genealogieonline.nl/stamboom-stuijt

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Stuijt, Wortel, Van Baar, Renckens, Stuijt (Stuijdt), Bibo, Koopman, Berkhout, Van Diepen en Karels.


Screenshot van website

Stamboom Stuijver - www.genealogieonline.nl/stamboom-stuijver

Een publicatie door Hanneke Stuijver met gegevens over oa. de families Stuijver, Van der Stam, Vlug, De Boer, Ketelaar, Hazelager, De Beer, Haarman, Saras en Lucassen.


Screenshot van website

Stamboom Stuivenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-stuivenberg

Een genealogische publicatie door Enoch Stuivenberg met gegevens over onder andere de families Jans, De Jong, De Vries, Stuivenberg, De Graaf, Diepeveen, Pool, Slotboom en Van der Veur.


Screenshot van website

Stamboom Stumpf - www.genealogieonline.nl/stamboom-stumpf

Een publicatie door R. Mostert met gegevens over oa. de families Stumpf, Stumpff, Van Kempen, Smits, Van Erp Taalman Kip, Van Osch, De Vries, Van Kol, Scott en Muller.


Screenshot van website

Stamboom Stupers - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/stupers/stupers-frm3.htm

Stamboom Stupers


Screenshot van website

Stamboom Sturk - www.genealogieonline.nl/stamboom-sturk

Een publicatie door E. Sanders met gegevens over oa. de families Sturk, Groen, Valk, Van der Wolt, Kraft, Krigee, Jonker, Heijn, Raap en Schmidt.


Screenshot van website

Stamboom Stutz - www.genealogieonline.nl/stamboom-stutz

Een publicatie door Emile Stutz met gegevens over oa. de families Stutz, Manns, Van Ingen, Wassenaar, Van der Kolk, Heinze, Meijer, Den Haan, Bertling en Goerkin.


Screenshot van website

Stamboom Stuut - www.genealogieonline.nl/stamboom-stuut

Een publicatie door J. Stuut met gegevens over oa. de families Stuut, Jans, Willems, Geuchies, Koerts, Hindriks, Stuit, Liefers, Boswijk en Veendam.


Screenshot van website

Stamboom Sudmeijer, Boere, van Egdom, Roekel, van der Star, van der Stroom - www.genealogieonline.nl/stamboom-sudmeijer

Een publicatie door Nicky Sudmeyer met gegevens over oa. de families Van Egdom, Van Roekel, Boere, Hessing, Sudmeijer, De Winter, Suttmeyer, Van der Star, Van Dam en Hoonakker.


Screenshot van website

Stamboom Suers - www.genealogieonline.nl/stamboom-suers

Een publicatie door Frits Suers met gegevens over oa. de families Suers, Jolink, Bosch, Kwant, Schmidt, Boll, Silberkuhl, Van Seggere, Berndsen en Eelkema.


Screenshot van website



Genealogie nieuws