stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1061 - 1070 van 1307:

Stamboom Stoker - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoker

Gegevens over de familie STOKER met o.a. aanverwante families: Blok, Dekker, Glas, Groen, Kok, Konijn, Stooker, Wijker en Zwart, (publicatie door Chris de Rijk)


Screenshot van website

Stamboom Stolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-stolk

Een publicatie door Harry Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Stolck, Polman, Polman (POLLEMAN), Kleijwegt, Roeling, Vellekoop, Bos en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Stolk en Van Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolk-en-van-dongen

Een publicatie door Ria Huizer-Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Plaisier, Van Ree, Van Antwerpen, Van Dongen, De Klerk, Kortland, Baas, Prins en Versnel.


Screenshot van website

Stamboom Stoll - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoll

Een publicatie door Cornelis Stoll met gegevens over oa. de families Wijker, Zwart, Visser, Dekker, Groen, Stam, Groot, Prins en Prins.


Screenshot van website

Stamboom Stolle-Schwarz - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolle-schwarz

Een publicatie door Walter Stolle met gegevens over oa. de families Stolle, M Stolle, Schwarz, V Hoedeman, Hoenig, Marquard, Bohle, Schmidtman, Stolle (Stoll) en Claudius.


Screenshot van website

Stamboom Stolle-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolle-smits

Een publicatie door T. Stolle met gegevens over oa. de families Hoedeman, Smits, Vesters, Klerkx, Flieger, Remi, Verhoeven, Stolle, Van den Hoeven en Manders.


Screenshot van website

Stamboom Stollmeyer - www.genealogieonline.nl/stamboom-stollmeyer

Een publicatie door W. Stollmeyer met gegevens over oa. de families Stollmeyer, Jansen, Ponsteen, Nijhof, Blauw, Geerling, Woolderink, Loomer, Van Heun en Mondeel.


Screenshot van website

Stamboom Stoltz - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoltz

Een genealogische publicatie door Stoltz met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Stoltz, Haccou, Brinksma, Vaupel Kleijn, Renes, Oudkerk, Brinxma en Overklift Vaupel Kleijn.


Screenshot van website

Stamboom Stomp uit Suriname - www.genealogieonline.nl/stomp-stamboom

Een publicatie door George Stomp met gegevens over oa. de families Stomp, Beerekamp, Jagershoek, Van der Peet, Oomen, Nijdam, Mompellier, Wijngaarde, Van der Bijl en Wijnsma.


Screenshot van website

Stamboom Stoop/Baardemans, Breda - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoop-baardemans

Een publicatie door Jac Schalk met gegevens over oa. de families Stoop, Baardemans, Schalk, Broeken, De Jong, Dingemans, Godschalk, Notenboom, Schuurmans en Visser(en).


Screenshot van website



Genealogie nieuws