stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1061 - 1070 van 1277:

Stamboom Streulens - www.genealogieonline.nl/stamboom-streulens

Een publicatie door Godelieve Streulens met gegevens over oa. de families Struelens, Stroolens, Streulens, Lamiroy, De Rycke, Strulens, Bernaert, Crabbe, Van Aussloos en Leutenez.


Screenshot van website

Stamboom Streuper - www.genealogieonline.nl/streuper-stamboom

Een publicatie door J.C. Streuper met gegevens over oa. de families Streuper, Streuper, Hut, Dijkema, Dost, Lanenga, Mulder, Greven, Blauw en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Striekwold - www.genealogieonline.nl/stamboom-striekwold

Een publicatie door Ivo Striekwold met gegevens over oa. de families Huiskes en Luimes.


Screenshot van website

Stamboom Strijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijk

Een publicatie door Sylvia Molenberg met gegevens over oa. de families Molenberg, Strijk, Dijkema, Bakker, Huizinga, Pleijendal, Jans, Meijer, Bolhuis en Akkerman.


Screenshot van website

Stamboom Strijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijker

Een genealogische publicatie door H Strijker met gegevens over onder andere de families Strijker, Ezinga, Burema, Jans, Zomer, Veldman, Bosman, De Jonge en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Strijp (Verstrijp of Streep) - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijp

Een publicatie door M. Gerritse met gegevens over oa. de families Strijp, Santbergen, Kievits, Waas, Van Gils, Van der Pluijm, Pauwels, De Zeeuw en De Zeeuw.


Screenshot van website

Stamboom Strik - www.genealogieonline.nl/stamboom-strik

Een publicatie door Mannes Strik met gegevens over oa. de families Strik, De Vries, Van der Velde, Vos, Koops, Dalsem, Everts, Bralten, Pomper en Sickens.


Screenshot van website

Stamboom Strobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-strobbe

Een publicatie door Roger Strobbe met gegevens over oa. de families Strobbe, Alliet, Buydaert, Vooren, Van, Kimpe, Klansek, Lancker, Van, Baetens en Baetens.


Screenshot van website

Stamboom Stroo - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo

Een publicatie door P.C. Stroo met gegevens over oa. de families Stroo, Daane, Boogaard, De Rijcke, Groenleer, Theune, Maas, Schout, Van de Gruiter en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Stroo Van der Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo-van-der-leeuw

Een genealogische publicatie door Frans Stroo met gegevens over onder andere de families Stroo, Van der Leeuw, Koolen, Kroon, Van Wunnik, Dekker, De Rijcke, Theune en Suurmond.


Screenshot van website



Genealogie nieuws