stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1071 - 1080 van 1241:

Stamboom Swennen - www.genealogieonline.nl/stamboom-swennen

Een genealogische publicatie door K. van Dijken met gegevens over onder andere de families Swennen, Swenne, Swinnen, Officier, Daane, Wierkcx, Elbers, Bongers en Brand.

Screenshot van website

Stamboom Sweron - www.genealogieonline.nl/stamboom-sweron

Een genealogische publicatie door Harrie Sweron met gegevens over onder andere de families Sweron, Kiaus en Inskeep.

Screenshot van website

Stamboom Swiers - www.genealogieonline.nl/stamboom-swiers

Een publicatie door Karina Swiers met gegevens over oa. de families Warta, Reker, Stuiver, Jansen, Jans, Bos, De Vries, Behrens, Davids en Klein.

Screenshot van website

Stamboom Swijgman en Feiken(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-swijgman-en-feiken

Een publicatie door W. Swijgman met gegevens over oa. de families Jans, Boven, Swijgman, Van der Veen, Feikens, Klooster, De Vries, Schuur, Feiken en Klungel.

Screenshot van website

Stamboom Swinkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-swinkels

Een publicatie door Paul Swinkels met gegevens over oa. de families Swinkels, Van Schaick, Kipping, Willems, Hekking, Werre, Honcoop, Schellekens, Zindel en Laros.

Screenshot van website

Stamboom Swint - www.stamboom.swint.nl

Genealogische informatie over de nakomelingen van Joseph Swint, de namen Robijn en Willemsen.

Screenshot van website

Stamboom Switzar - www.genealogieonline.nl/stamboom-switzar

Een publicatie door C. Switzar met gegevens over oa. de families Switzar, Zwitzer, Schwytzer, Schweizer, Van Dijk, Sauter, Wolf, Smit, Steijger en Kleef.

Screenshot van website

Stamboom Sylvia - www.genealogieonline.nl/stamboom-sylvia

Een publicatie door Sylvia met gegevens over oa. de families Vlohil, Van den Berge, Vijverberg, Scherpenisse, Sneep, Schoof, ..., Otte en Otte.

Screenshot van website

Stamboom Sülzle - www.genealogieonline.nl/stamboom-sulzle

Een publicatie door K.W. Sülzle met gegevens over oa. de families Sülzle, Waal, Sulzle, De Ruiter, Nieuwenhuijsen, Veltmeijer, Becker, Veen, Rakke en Kopp.

Screenshot van website

Stamboom Te Selle - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-selle

Een publicatie door H. Peppelenbos met gegevens over oa. de families Te Selle, Roerdinkholder, Stemerdink, Nijenhuis, Onnink, Beskers, Slotboom, Schreurs, Wassink en Te Gronde.

Screenshot van website



Genealogie nieuws