stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1041 - 1050 van 1253:

Stamboom Straver - Sodderland - nostra-sod.nl

De website van de stamboom Straver - Sodderland. Deze stambomen hebben hoofdlijnen. Straver, Den Hollander en Straver/van Rooijen Straver, Sodderland, Esman en Straver, Sodderland, De Zwart/ van der Werf


Screenshot van website

stamboom straver/den Hollander - sodderland/de Zwart - nostra-sod.nl

De site bevat naast de stamboom straver - sodderland ook een paar andere sites welke nog geen verbinding hebben met elkaar. Tevens een link site naar spoorwegen/spoormusea in europa.


Screenshot van website

Stamboom Stravers - www.genealogieonline.nl/stamboom-stravers

Een publicatie door Maarten Stravers met gegevens over oa. de families Stravers, Verheul, Van Herwaarden, Beers, Koorn, Van Hoorik, Van Goorn, Berendsen, en .


Screenshot van website

Stamboom Stremmelaar / Van den Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stremmelaar-van-den-dongen

Een publicatie door Jan van Veen met gegevens over oa. de families Stremmelaar, Van den Dongen, Van den Dungen, Kwint, Roepert, Kok, Moes, Hersevoort, Stoter en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Streng - www.genealogieonline.nl/stamboom-streng

Een publicatie door Frank Drion met gegevens over oa. de families Streng, Gerritsen, Lansheer (Landsheer), Smit, Wijsman, Van der Straaten, Hogersdijk, Scheer, Visser en Smink.


Screenshot van website

Stamboom Streulens - www.genealogieonline.nl/stamboom-streulens

Een publicatie door Godelieve Streulens met gegevens over oa. de families Struelens, Stroolens, Streulens, Lamiroy, De Rycke, Strulens, Bernaert, Crabbe, Van Aussloos en Leutenez.


Screenshot van website

Stamboom Streuper - www.genealogieonline.nl/streuper-stamboom

Een publicatie door J.C. Streuper met gegevens over oa. de families Streuper, Streuper, Hut, Dijkema, Dost, Lanenga, Mulder, Greven, Blauw en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Striekwold - www.genealogieonline.nl/stamboom-striekwold

Een publicatie door Ivo Striekwold met gegevens over oa. de families Huiskes en Luimes.


Screenshot van website

Stamboom Strijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijk

Een publicatie door Sylvia Molenberg met gegevens over oa. de families Molenberg, Strijk, Dijkema, Bakker, Huizinga, Pleijendal, Jans, Meijer, Bolhuis en Akkerman.


Screenshot van website

Stamboom Strijp (Verstrijp of Streep) - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijp

Een publicatie door M. Gerritse met gegevens over oa. de families Strijp, Santbergen, Kievits, Waas, Van Gils, Van der Pluijm, Pauwels, De Zeeuw en De Zeeuw.


Screenshot van website



Genealogie nieuws