stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1051 - 1060 van 1240:

Stamboom Stumpf - www.genealogieonline.nl/stamboom-stumpf

Een publicatie door R. Mostert met gegevens over oa. de families Stumpf, Stumpff, Van Kempen, Smits, Van Erp Taalman Kip, Van Osch, De Vries, Van Kol, Scott en Muller.

Screenshot van website

Stamboom Stupers - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/stupers/stupers-frm3.htm

Stamboom Stupers

Screenshot van website

Stamboom Sturk - www.genealogieonline.nl/stamboom-sturk

Een publicatie door E. Sanders met gegevens over oa. de families Sturk, Groen, Valk, Van der Wolt, Kraft, Krigee, Jonker, Heijn, Raap en Schmidt.

Screenshot van website

Stamboom Stutz - www.genealogieonline.nl/stamboom-stutz

Een publicatie door Emile Stutz met gegevens over oa. de families Stutz, Manns, Van Ingen, Wassenaar, Van der Kolk, Heinze, Meijer, Den Haan, Bertling en Goerkin.

Screenshot van website

Stamboom Stuut - www.genealogieonline.nl/stamboom-stuut

Een publicatie door J. Stuut met gegevens over oa. de families Stuut, Jans, Willems, Geuchies, Koerts, Hindriks, Stuit, Liefers, Boswijk en Veendam.

Screenshot van website

Stamboom Sudmeijer, Boere, van Egdom, Roekel, van der Star, van der Stroom - www.genealogieonline.nl/stamboom-sudmeijer

Een publicatie door Nicky Sudmeyer met gegevens over oa. de families Van Egdom, Van Roekel, Boere, Hessing, Sudmeijer, De Winter, Suttmeyer, Van der Star, Van Dam en Hoonakker.

Screenshot van website

Stamboom Suers - www.genealogieonline.nl/stamboom-suers

Een publicatie door Frits Suers met gegevens over oa. de families Suers, Jolink, Bosch, Kwant, Schmidt, Boll, Silberkuhl, Van Seggere, Berndsen en Eelkema.

Screenshot van website

stamboom Suhlmann - www.jomar.nl/stamboom

Stamboom van de familie Suhlmann, Suelmann, Sulmann, Soelman, Zoelman uit duitsland en Nederland (Drenthe, Groningen, Limburg).

Screenshot van website

Stamboom Suijkerbuijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-suijkerbuijk

Een publicatie door P.J.Suijkerbuijk met gegevens over oa. de families Suijkerbuijk, Raats, Raets, Claesen Raets, De Weert, Christianssen Raets, Van Eester, Heijnen, Christiani Raets en Wiercks.

Screenshot van website

Stamboom Suijkerbuijk - www.genealogieonline.nl/suijkerbuijk-stamboom

Een publicatie door P. Suijkerbuijk met gegevens over oa. de families Suijkerbuijk, Schuurbiers, Franken, Suykerbuyk, Suijckerbuijck, Becht, Tacx, Tax, Suijkerbuijck en Tebbens.

Screenshot van website



Genealogie nieuws