stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1051 - 1060 van 1258:

Stamboom Strijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijk

Een publicatie door Sylvia Molenberg met gegevens over oa. de families Molenberg, Strijk, Dijkema, Bakker, Huizinga, Pleijendal, Jans, Meijer, Bolhuis en Akkerman.


Screenshot van website

Stamboom Strijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijker

Een genealogische publicatie door H Strijker met gegevens over onder andere de families Strijker, Ezinga, Burema, Jans, Zomer, Veldman, Bosman, De Jonge en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Strijp (Verstrijp of Streep) - www.genealogieonline.nl/stamboom-strijp

Een publicatie door M. Gerritse met gegevens over oa. de families Strijp, Santbergen, Kievits, Waas, Van Gils, Van der Pluijm, Pauwels, De Zeeuw en De Zeeuw.


Screenshot van website

Stamboom Strik - www.genealogieonline.nl/stamboom-strik

Een publicatie door Mannes Strik met gegevens over oa. de families Strik, De Vries, Van der Velde, Vos, Koops, Dalsem, Everts, Bralten, Pomper en Sickens.


Screenshot van website

Stamboom Strobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-strobbe

Een publicatie door Roger Strobbe met gegevens over oa. de families Strobbe, Alliet, Buydaert, Vooren, Van, Kimpe, Klansek, Lancker, Van, Baetens en Baetens.


Screenshot van website

Stamboom Stroeks - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroeks

A genealogical publication by Finn Christoph Stroeks with information about, among others, the families Stroeks, Stroecks, Krugler, Thees, Fuenger, Cremer, Dohmen, Terhorst and F√ľnger.


Screenshot van website

Stamboom Stroo - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo

Een publicatie door P.C. Stroo met gegevens over oa. de families Stroo, Daane, Boogaard, De Rijcke, Groenleer, Theune, Maas, Schout, Van de Gruiter en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Stroom, Pruim, Bakker en Lohman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroom-pruim-bakker-lohman

Een publicatie door Marcel Van de Krol met gegevens over oa. de families Bakker, Stroom, Reus, Pruim, Pruym, Lohman, Van Spellen, Arnts, Ruiter en De Dottes.


Screenshot van website

Stamboom Strootman - www.genealogieonline.nl/stamboom-strootman

Een publicatie door Claudia Vreugdenhil met gegevens over oa. de families Strootman, Den Hollander, Hartman, Nagel, Wensink, Jans, Burgers, Smit, Lenting en Van de Meeberg.


Screenshot van website

Stamboom Stropken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stropken

Een publicatie door G. de Ridder met gegevens over oa. de families De Ridder, Docquier, Vloeberghs, Von Wernich, Elsen, Taeymans, Schul, Havenith, Laudelout en Vaes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws