stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1051 - 1060 van 1253:

Stamboom Strik - www.genealogieonline.nl/stamboom-strik

Een publicatie door Mannes Strik met gegevens over oa. de families Strik, De Vries, Van der Velde, Vos, Koops, Dalsem, Everts, Bralten, Pomper en Sickens.


Screenshot van website

Stamboom Strobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-strobbe

Een publicatie door Roger Strobbe met gegevens over oa. de families Strobbe, Alliet, Buydaert, Vooren, Van, Kimpe, Klansek, Lancker, Van, Baetens en Baetens.


Screenshot van website

Stamboom Stroeks - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroeks

A genealogical publication by Finn Christoph Stroeks with information about, among others, the families Stroeks, Stroecks, Krugler, Thees, Fuenger, Cremer, Dohmen, Terhorst and F√ľnger.


Screenshot van website

Stamboom Stroo - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo

Een publicatie door P.C. Stroo met gegevens over oa. de families Stroo, Daane, Boogaard, De Rijcke, Groenleer, Theune, Maas, Schout, Van de Gruiter en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Stroom, Pruim, Bakker en Lohman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroom-pruim-bakker-lohman

Een publicatie door Marcel Van de Krol met gegevens over oa. de families Bakker, Stroom, Reus, Pruim, Pruym, Lohman, Van Spellen, Arnts, Ruiter en De Dottes.


Screenshot van website

Stamboom Strootman - www.genealogieonline.nl/stamboom-strootman

Een publicatie door Claudia Vreugdenhil met gegevens over oa. de families Strootman, Den Hollander, Hartman, Nagel, Wensink, Jans, Burgers, Smit, Lenting en Van de Meeberg.


Screenshot van website

Stamboom Stropken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stropken

Een publicatie door G. de Ridder met gegevens over oa. de families De Ridder, Docquier, Vloeberghs, Von Wernich, Elsen, Taeymans, Schul, Havenith, Laudelout en Vaes.


Screenshot van website

Stamboom Struycken - Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-struycken-jacobs

Een publicatie door Joannes Martin (Joep) Struycken met gegevens over oa. de families Jacobs, Rooijakkers, Timmers, Struijcken, Hurk Van Den, Struiken, Jansen, Vogels, Braak Van Den en Bavel Van.


Screenshot van website

Stamboom Stufken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stufken

Een publicatie door Jan Stufken met gegevens over oa. de families Stufken, Ballast, Dalm, Drogt, Van de Graaf, Mulder, Stuffken, Bos, Van de Hel en Buitenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Stufkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-stufkens

Een publicatie door Dennis Stufkens met gegevens over oa. de families Stufkens, Boudin, Van der Hoff, Van 't Hoff, Egberts, Van Leent, Best, Lobatto en Lobatto.


Screenshot van website



Genealogie nieuws