stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1081 - 1090 van 1258:

Stamboom Swart - www.genealogieonline.nl/stamboom-swart

Een genealogische publicatie door D.N. Swart met gegevens over onder andere de families Pot, Swart, Van Rossum, Hagebeuk, Van den Hoek, Lavoor, Eversen, Ising en Lindeboom.


Screenshot van website

Stamboom Swart-Roubos - www.genealogieonline.nl/stamboom-swart-roubos

Een publicatie door Ferry Swart met gegevens over oa. de families Roubos, Boerop, Akkerman, Van den Berg, Bokhorst, Koolhaas, Alderlieste, De Jong, Bouterse en Van Rijswijk.


Screenshot van website

Stamboom Swarttouw - www.genealogieonline.nl/stamboom-swarttouw

Een publicatie door Frans Swarttouw met gegevens over oa. de families Swarttouw, Lensink, Boshom, Pooyer, Hendriks, Van der Zwaan, Van Ouwerkerk, Gouw en Gouw.


Screenshot van website

Stamboom Sweep - www.genealogieonline.nl/stamboom-sweep

Een genealogische publicatie door John C. Sweep met gegevens over onder andere de families Sweep, Van der Sanden, Voet, V. Zuijlen, Arts, Mol, Dries, Van Dongen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Swenker - www.genealogieonline.nl/stamboom-swenker

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Swenker, Bennink, Terlingen, Van Dijk, Van den Toorn, Van der Wielen, Driessen, Grossouw, Pelt en Schwenker.


Screenshot van website

Stamboom Swennen - www.genealogieonline.nl/stamboom-swennen

Een genealogische publicatie door K. van Dijken met gegevens over onder andere de families Swennen, Swenne, Swinnen, Officier, Daane, Wierkcx, Elbers, Bongers en Brand.


Screenshot van website

Stamboom Sweron - www.genealogieonline.nl/stamboom-sweron

Een genealogische publicatie door Harrie Sweron met gegevens over onder andere de families Sweron, Kiaus en Inskeep.


Screenshot van website

Stamboom Swiers - www.genealogieonline.nl/stamboom-swiers

Een publicatie door Karina Swiers met gegevens over oa. de families Warta, Reker, Stuiver, Jansen, Jans, Bos, De Vries, Behrens, Davids en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Swijgman en Feiken(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-swijgman-en-feiken

Een publicatie door W. Swijgman met gegevens over oa. de families Jans, Boven, Swijgman, Van der Veen, Feikens, Klooster, De Vries, Schuur, Feiken en Klungel.


Screenshot van website

Stamboom Swinkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-swinkels

Een publicatie door Paul Swinkels met gegevens over oa. de families Swinkels, Van Schaick, Kipping, Willems, Hekking, Werre, Honcoop, Schellekens, Zindel en Laros.


Screenshot van website



Genealogie nieuws