stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1081 - 1090 van 1293:

Stamboom Strik - www.genealogieonline.nl/stamboom-strik

Een publicatie door Mannes Strik met gegevens over oa. de families Strik, De Vries, Van der Velde, Vos, Koops, Dalsem, Everts, Bralten, Pomper en Sickens.


Screenshot van website

Stamboom Strobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-strobbe

Een publicatie door Roger Strobbe met gegevens over oa. de families Strobbe, Alliet, Buydaert, Vooren, Van, Kimpe, Klansek, Lancker, Van, Baetens en Baetens.


Screenshot van website

Stamboom Stroo - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo

Een publicatie door P.C. Stroo met gegevens over oa. de families Stroo, Daane, Boogaard, De Rijcke, Groenleer, Theune, Maas, Schout, Van de Gruiter en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Stroo Van der Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo-van-der-leeuw

Een genealogische publicatie door Frans Stroo met gegevens over onder andere de families Stroo, Van der Leeuw, Koolen, Kroon, Van Wunnik, Dekker, De Rijcke, Theune en Suurmond.


Screenshot van website

Stamboom Stroom, Pruim, Bakker en Lohman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stroom-pruim-bakker-lohman

Een publicatie door Marcel Van de Krol met gegevens over oa. de families Bakker, Stroom, Reus, Pruim, Pruym, Lohman, Van Spellen, Arnts, Ruiter en De Dottes.


Screenshot van website

Stamboom Strootman - www.genealogieonline.nl/stamboom-strootman

Een publicatie door Claudia Vreugdenhil met gegevens over oa. de families Strootman, Den Hollander, Hartman, Nagel, Wensink, Jans, Burgers, Smit, Lenting en Van de Meeberg.


Screenshot van website

Stamboom Stropken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stropken

Een publicatie door G. de Ridder met gegevens over oa. de families De Ridder, Docquier, Vloeberghs, Von Wernich, Elsen, Taeymans, Schul, Havenith, Laudelout en Vaes.


Screenshot van website

Stamboom Struiksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-struiksma

Een genealogische publicatie door Gerrit met gegevens over onder andere de families Struiksma, Dijkstra, Krips, Talsma, De Jong, Van der Meulen, Homsma, Meindertsma en Metzlar.


Screenshot van website

Stamboom Struycken - www.genealogieonline.nl/stamboom-struycken

Een genealogische publicatie door H. J. M. Struycken met gegevens over onder andere de families Keijsers, Terwindt, Feldbrugge, Poels, Struycken, Bentinck, Van Spaendonck, Vroom en Van Ittersum.


Screenshot van website

Stamboom Stufken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stufken

Een publicatie door Jan Stufken met gegevens over oa. de families Stufken, Ballast, Dalm, Drogt, Van de Graaf, Mulder, Stuffken, Bos, Van de Hel en Buitenhuis.


Screenshot van website



Genealogie nieuws