stamboomgids

Familienamen » S

Websites 971 - 980 van 1252:

Stamboom Stappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-stappers

Een publicatie door Frits Stappers met gegevens over oa. de families Stappers, Brussel, Benoist, Van der Bom, Meinderts De Boer, De Jonge, De Rober, Pietje, Abrahams en Ras.


Screenshot van website

Stamboom Stappers - gw1.geneanet.org/fritss?lang=nl

Familie Stamboom


Screenshot van website

Stamboom Stappershoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-stappershoef

Een publicatie door M. Stappershoef met gegevens over oa. de families Stappershoef, Van Stappershoef, Van Tussenbroek, Van Gameren, De Jong, Middelkoop, Jansen, Van Horsen, Van Hienen en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Stass - www.genealogieonline.nl/stamboom-stass

Een publicatie door Meneer Stasz met gegevens over oa. de families Stass, Stassen, Steven, Heyden, Staß, Strauch, König, Hupertz, Gotzgen en Keyser.


Screenshot van website

Stamboom Stecher - www.genealogieonline.nl/stamboom-stecher

Een publicatie door Arthur Stecher met gegevens over oa. de families Stecher, Lammerding, Visser, Stubert, Nohr, Alexander, Heijligers, Rademakers, Andriesse en Laurens.


Screenshot van website

Stamboom Stechman in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-stechman-in-nederland

Een publicatie door Rodion Farjon met gegevens over oa. de families Stechman, Bois, Bos, Veelwaard, Farjon, Spijker, Hoekstra, Van Engelsdorp, Sparenberg en Binzer.


Screenshot van website

Stamboom Stechman in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-stechman-in-nederland

Een publicatie door Rodion Farjon met gegevens over oa. de families Stechman, Bois, Bos, Farjon, Veelwaard, Spijker, Hoekstra, Van Engelsdorp, Sparenberg en Binzer.


Screenshot van website

Stamboom Steegmans - www.genealogieonline.nl/steegmans-stamboom

Een publicatie door Thomas Steegmans met gegevens over oa. de families Doisy, Jourdan, Reumont, Lasselin, Praden, Degos, Verstiggelen, Bisiaux, Delattre en Sorlin.


Screenshot van website

Stamboom Steegmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-steegmans

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Steegmans, Collier, Reweghs, Kellers, Vanspauwen, Ory, Panis, Van den Bossche, Vandebrouck en Slechten.


Screenshot van website

Stamboom Steegs - www.genealogieonline.nl/stamboom-steegs

Een publicatie door Ellen Steegs met gegevens over oa. de families Steegs, Bartels, Kohlen, Vallen, Rademakers, Beekman, Van Beljouw, Soligers, Basten (Alias Oversteegh) en Mulkens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws