stamboomgids

Familienamen » S

Websites 971 - 980 van 1240:

Stamboom Steenbergen - www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom

Een publicatie door R. Steenbergen met gegevens over oa. de families Van Steenbergen, Steenbergen, Van Iterson, De Smit, Schouten, Van Kimmenaede, Struuck, Van Leeuwen, Van Tol en Hordijk.

Screenshot van website

Stamboom Steenbergen en De Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenbergen-de-vries

Een publicatie door Marcel Steenbergen met gegevens over oa. de families De Vries, Ooms, Brink, Terpstra, Westhoff, Steenbergen, Bakker, Minet, Arends en Götzken.

Screenshot van website

Stamboom Steenhagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhagen

Een publicatie door J. Steenhagen met gegevens over oa. de families Steenhagen, Ribbink, Veldhuis, Lankamp, Oostendorp, Witvoet, Roodakker, Grobben, Hinnen en Eshuis.

Screenshot van website

Stamboom Steenhagen - www.steenhagen.com

Dit is de stamboom van de Fam Steenhagen uit Twente. Met gegevens van de familie die via Twente is uit gewaaid naar Noord Brabant,Duitsland en de USA

Screenshot van website

Stamboom Steenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhof

Een publicatie door A.W. Steenhof met gegevens over oa. de families Steenhof, Steenhoff, Sleenhoff, Fluit, Oude Steenhof, Zweers, Van Brakel, Sleenhof, Janssen en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Steenstra/Douma - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenstra-douma

Een publicatie door G.R. Klandermans met gegevens over oa. de families Steenstra, Douma, Bijl, Hoekstra, Tjalstra, Bouma, Tromp, Cnossen, De Boer en Van Schooneveld.

Screenshot van website

Stamboom Steenvoorden - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenvoorden

Een publicatie door Sylvia met gegevens over oa. de families Steenvoorden, Aalbers, Kirchhoff, Boettcher, Hollander Den, Dulk, Van der Waard, Ploeg, Ternedde en Roozekrans.

Screenshot van website

Stamboom Steffens Steenwijk, Genealogie Steffens - www.genealogieonline.nl/stamboom-steffens-steenwijk

Een publicatie door Klaas Steffens met gegevens over oa. de families Steffens, Stevens, Heinhuis, De Vos, Nijdam, Broen, Kok, Kanon, Simons en De Vries.

Screenshot van website

Stamboom Stehouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-stehouwer

Een publicatie door P. Ouwens met gegevens over oa. de families Stehouwer, Steehouwer, Ouwehand, Visser, Scheerhoorn, De Jong, Plaisier, Doyer, Burggraaf en Boer.

Screenshot van website

Stamboom Stein - von Woringen - de Jaegher - www.genealogieonline.nl/stamboom-stein-von-woringen-de-jaegher

Een publicatie door Eyk Stein met gegevens over oa. de families Stein, (vom) Stein, Von Woringen, De Jaegher, Feldhaus, Petit, Carp, Gohr en Gohr.

Screenshot van website



Genealogie nieuws