stamboomgids

Familienamen » S

Websites 971 - 980 van 1260:

Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper - www.genealogieonline.nl/stamboom-stam

Een genealogische publicatie door Peter Stam met gegevens over oa. de families Stam, Paardekoper, De Jong, Verhaar, Elshout, Den Ouden, Bakker, Paardekooper en Paardekooper.


Screenshot van website

Stamboom Stams - www.genealogieonline.nl/stamboom-stams

Een publicatie door M.A.C. de Graaf met gegevens over oa. de families Stams, Jacquemont, Diels, Roemen, Peeters, Mols, Mestrum, De Graaf, Aen Den Boom en Schmitz.


Screenshot van website

stamboom Staneke - www.staneke.net

Staneke, Stavinga, Salverda, Buijs (Amsterdam), van Liefland, Nesselaar, Stavenga, de Noe en de vele aanverwante families


Screenshot van website

Stamboom Stapel - www.genealogieonline.nl/stamboom-stapel

Een publicatie door Jaap Stapel met gegevens over oa. de families Ooms, Stapel, Kruithof, Bakker, Schraven, Konijn, Boonstra, Kerkhof, Van den Haak en Schuil.


Screenshot van website

Stamboom Stapel - www.genealogieonline.nl/stapel-stamboom

Een genealogische publicatie door Hans Stapel met gegevens over onder andere de families Stapel, Kievit, Van Heemst, Schellevis, Holleman, Groenendijk, Van Antwerpen, Abeele en Kalle.


Screenshot van website

Stamboom Stapelbroek Voorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-stapelbroek-voorst

Een genealogische publicatie door Jan Stapelbroek met gegevens over onder andere de families Stapelbroek, Rosendaal, D'Herripon, Nuijen, Van Haaren, Elbers, Metz, Nieuwenhuis en Hengstermann.


Screenshot van website

Stamboom Stapper - de Valk - members.home.nl/jstapper

Familienamen Stapper, Wilms, Nussbaum, Schers, de Valk, Cornet, Boelders en Geraets


Screenshot van website

Stamboom Stappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-stappers

Een publicatie door Frits Stappers met gegevens over oa. de families Stappers, Brussel, Benoist, Van der Bom, Meinderts De Boer, De Jonge, De Rober, Pietje, Abrahams en Ras.


Screenshot van website

Stamboom Stappers - gw1.geneanet.org/fritss?lang=nl

Familie Stamboom


Screenshot van website

Stamboom Stappershoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-stappershoef

Een publicatie door M. Stappershoef met gegevens over oa. de families Stappershoef, Van Stappershoef, Van Tussenbroek, Van Gameren, De Jong, Middelkoop, Jansen, Van Horsen, Van Hienen en Van Leeuwen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws