stamboomgids

Familienamen » S

Websites 961 - 970 van 1293:

Stamboom Spijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-spijker

Een publicatie door Hermien Spijker met gegevens over oa. de families Spijker, Wolbert, Bargerink, Spik, Baarink, Ten Vuylkate, Wolfkate, Wulfkate, Wulfkatte en Spikkers.


Screenshot van website

Stamboom Spijker - www.genealogieonline.nl/spijker-stamboom

Een genealogische publicatie door Frank Spijker met gegevens over oa. de families Spijker, Spiering, Banga, Boonstra, De la Rie, Rodermans, Van Wissen, Perez Vargas en Perez Vargas.


Screenshot van website

Stamboom Spijker - Wekking - De Jong - Tiecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-spijker-wekking

Een publicatie door Astrid Spijker met gegevens over oa. de families Wekking, De Jong, Keppels, De Vries, Tijdhof, Wekking (K), Kotterink, Ter Ellen, Tiecke en Tithof.


Screenshot van website

Stamboom Spijkerman - johnanker.woelmuis.nl/Index.htm

Deze stamboom gaat over de familie Spijkerman in de omgeving van Hoogeveen. Enkele voorkomende namen zijn: Snippe, Anker, v.d. Weide, Peetsma, Eding, Middel ....


Screenshot van website

Stamboom Spijkerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spijkerman

Een publicatie door John en Jannie Anker-Snippe met gegevens over oa. de families Spijkerman, Oelen, Koekoek, Schonewille, Krikken, Strijker, Van der Weide, Boer, Corba, Peetsma, Eding, Okken....


Screenshot van website

Stamboom Spiller-Searle - www.genealogieonline.nl/stamboom-spiller-searle

Een publicatie door Miriam Bruinsma met gegevens over oa. de families Searle, Spiller, Blackmore, Foxwell, Pomoroy, Lumbard, Rowland, Turner, Holt en .


Screenshot van website

Stamboom Spin - www.genealogieonline.nl/stamboom-spin

Een publicatie door Anja van Denderen-Gerrits.


Screenshot van website

Stamboom Spit uit Vollenhove - www.genealogieonline.nl/stamboom-spit-uit-vollenhove

Een genealogische publicatie door Henk Thedoor Spit met gegevens over onder andere de families Spit, Kwak, Huigen, Hondema, De Kort, Vellinga, Langenberg, Wallis en Van Kranenburg.


Screenshot van website

Stamboom Spliethof - www.genealogieonline.nl/stamboom-spliethof

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Spliethof, Visser, Bosman, Wassink, Huijink, Adams, Van Glabbeek, Senten, Altink en Van Aalst.


Screenshot van website

Stamboom Spoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-spoel

Een publicatie door Carina Spoel met gegevens over oa. de families Spoel, Van Eerden, Selier, Hasebos, Rijvordt, Haagen, Putman, Hulscher, Van der Heide en Kloosterman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws