stamboomgids

Familienamen » S

Websites 961 - 970 van 1265:

Stamboom Spronk - www.genealogieonline.nl/stamboom-spronk

Een publicatie door Claudia Vreugdenhil met gegevens over oa. de families Spronk, Sprong, Spronck, Jansen, De Jong, Van Dijk, Van Buuren, Spijkerboer, Van den Berg en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Spronk - de Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-spronk-de-leeuw

Een publicatie door Engelbert Spronk met gegevens over oa. de families De Leeuw, Spronk, Middelkoop, Brouwer, Van Mourik.


Screenshot van website

Stamboom Spronk, Ottevanger, Van Westrenen, Meijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-spronk-ottevanger-van-westrenen-meije ...

Een genealogische publicatie door Claudia Ballijns-Spronk met gegevens over onder andere de families Ottevanger, Ottervanger, Van Westrenen, Meijer, Meyer, Meyer (Meijer), Spronk, Van Westreenen en Van Andel.


Screenshot van website

Stamboom Spronk-Van Helden - www.genealogieonline.nl/stamboom-spronk-van-helden

Een publicatie door Marc Ballijns met gegevens over oa. de families Van Helden, Bouman, Van Rijswijk, Vos, Van Andel, Van der Pol, Den Dekker, Van Wijk, Schouten en Bijl.


Screenshot van website

Stamboom Spruijt - www.genealogieonline.nl/stamboom-spruijt

Een genealogische publicatie door L. Spruijt met gegevens over onder andere de families Spruijt, Mantoua, De Groot, Coens, Boling, Gorissen, Vat, De Koninck en Geerligs.


Screenshot van website

Stamboom Spruit - www.genealogieonline.nl/stamboom-spruit

Een publicatie door T.L. Spruit met gegevens over oa. de families Commissaris, Bakker, Dictus, Oomen, Schaffels, Boon, Suijkerbuijk, Keijser, Dingenouts en Van Oosterbosch.


Screenshot van website

Stamboom Staarthof - www.genealogieonline.nl/stamboom-staarthof

Een publicatie door Sonja Assenberg-Staarthof met gegevens over oa. de families Staarthof, Noordermeer, Visser, Euser, Noordam, Van der Waal, Kruller, Van Zonneveld, Hagenbeek en Van der Stelt.


Screenshot van website

Stamboom Stadhouders - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadhouders

Een publicatie door Jeanne Stadhouders met gegevens over oa. de families Stadhouders, Poppelaars, In de Weij, Smits, Heck, Schijven, Koevoets, Dam, Hopstaken en Van Agtmaal.


Screenshot van website

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.


Screenshot van website

Stamboom Stahli - www.genealogieonline.nl/stamboom-stahli

Een publicatie door L. Verpalen met gegevens over oa. de families Doornekamp, Blom, Leenders, Spruijt, Stahli, Recter, Palland, Leenderts, Hartogsveld en Zoun.


Screenshot van website



Genealogie nieuws