stamboomgids

Familienamen » S

Websites 961 - 970 van 1252:

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.


Screenshot van website

Stamboom Stahli - www.genealogieonline.nl/stamboom-stahli

Een publicatie door L. Verpalen met gegevens over oa. de families Doornekamp, Blom, Leenders, Spruijt, Stahli, Recter, Palland, Leenderts, Hartogsveld en Zoun.


Screenshot van website

Stamboom Staijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-staijen

Een genealogische publicatie door Tom Staijen met gegevens over onder andere de families Staijen, Mensink, Reijmer, De Haan, Veldkamp, Stajen, Lucassen, Hermsen en Verhoeven.


Screenshot van website

Stamboom Staller - www.genealogieonline.nl/stamboom-staller

Een publicatie door Rembrandt Staller met gegevens over oa. de families Van Essenberg, Ockeloen, Staller, Götte, Drewes, Goos, Vleesch, Van Oostveen, Eggink en Hoendervanger.


Screenshot van website

Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper - www.genealogieonline.nl/stamboom-stam

Een genealogische publicatie door Peter Stam met gegevens over oa. de families Stam, Paardekoper, De Jong, Verhaar, Elshout, Den Ouden, Bakker, Paardekooper en Paardekooper.


Screenshot van website

Stamboom Stams - www.genealogieonline.nl/stamboom-stams

Een publicatie door M.A.C. de Graaf met gegevens over oa. de families Stams, Jacquemont, Diels, Roemen, Peeters, Mols, Mestrum, De Graaf, Aen Den Boom en Schmitz.


Screenshot van website

stamboom Staneke - www.staneke.net

Staneke, Stavinga, Salverda, Buijs (Amsterdam), van Liefland, Nesselaar, Stavenga, de Noe en de vele aanverwante families


Screenshot van website

Stamboom Stapel - www.genealogieonline.nl/stamboom-stapel

Een publicatie door Jaap Stapel met gegevens over oa. de families Ooms, Stapel, Kruithof, Bakker, Schraven, Konijn, Boonstra, Kerkhof, Van den Haak en Schuil.


Screenshot van website

Stamboom Stapelbroek Voorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-stapelbroek-voorst

Een genealogische publicatie door Jan Stapelbroek met gegevens over onder andere de families Stapelbroek, Rosendaal, D'Herripon, Nuijen, Van Haaren, Elbers, Metz, Nieuwenhuis en Hengstermann.


Screenshot van website

Stamboom Stapper - de Valk - members.home.nl/jstapper

Familienamen Stapper, Wilms, Nussbaum, Schers, de Valk, Cornet, Boelders en Geraets


Screenshot van website



Genealogie nieuws