stamboomgids

Familienamen » S

Websites 931 - 940 van 1252:

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-spelbrink

Een publicatie door J. Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Slingerland en Van Eijzeren.


Screenshot van website

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spelbrink

Een publicatie door Jacques Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Scheffers, Flikweert, Onnekink, Pijpers, Van Rijnswoud, De Vries, Haze, De Jong en Vreezen.


Screenshot van website

Stamboom Spencer - www.genealogieonline.nl/stamboom-spencer

Een publicatie door Danielle Spencer (nee Tempels) met gegevens over oa. de families Maycock, Street, Holden, Spencer, Tydeman, Tempels, Joosten, Swift, Osborne en Bernaerts.


Screenshot van website

Stamboom Speur - www.myheritage.nl/site-136819721/speur

Deze site is aangemaakt bij Family Tree. Hoewel af en toe niet echt consequent waar het gaat om benoemen van personen en/of het benoemen dan wel invoegen van foto's geeft het geheel in ieder geval een beeld van de geschiedenis.


Screenshot van website

Stamboom Speur - www.genealogieonline.nl/stamboom-speur

Een publicatie door R. Speur met gegevens over oa. de families Paarlberg, Speur, Klaver, Lely, Van Rinsum, Greeuw, Slootemaker, Kroon, Muntjewerf en Pater.


Screenshot van website

Stamboom Spiegelberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-spiegelberg

Een publicatie door Joop Spiegelberg met gegevens over oa. de families Spiegelberg, Stol, Meer, Van Der, Ladiges, Emke, Koopmans, Modderman, Stemes en Stemes.


Screenshot van website

Stamboom Spier - www.genealogieonline.nl/stamboom-spier

Een publicatie door Jan Nienhuis met gegevens over oa. de families Spier, Cohen, De Vries, Meijer, Polak, Frank, Jacobs, Plaut, Levie en Speijer.


Screenshot van website

Stamboom Spijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-spijker

Een publicatie door Hermien Spijker met gegevens over oa. de families Spijker, Wolbert, Bargerink, Spik, Baarink, Ten Vuylkate, Wolfkate, Wulfkate, Wulfkatte en Spikkers.


Screenshot van website

Stamboom Spijker - www.genealogieonline.nl/spijker-stamboom

Een genealogische publicatie door Frank Spijker met gegevens over oa. de families Spijker, Spiering, Banga, Boonstra, De la Rie, Rodermans, Van Wissen, Perez Vargas en Perez Vargas.


Screenshot van website

Stamboom Spijker - Wekking - De Jong - Tiecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-spijker-wekking

Een publicatie door Astrid Spijker met gegevens over oa. de families Wekking, De Jong, Keppels, De Vries, Tijdhof, Wekking (K), Kotterink, Ter Ellen, Tiecke en Tithof.


Screenshot van website



Genealogie nieuws