stamboomgids

Familienamen » S

Websites 931 - 940 van 1240:

Stamboom Spiller-Searle - www.genealogieonline.nl/stamboom-spiller-searle

Een publicatie door Miriam Bruinsma met gegevens over oa. de families Searle, Spiller, Blackmore, Foxwell, Pomoroy, Lumbard, Rowland, Turner, Holt en .

Screenshot van website

Stamboom Spin - www.genealogieonline.nl/stamboom-spin

Een publicatie door Anja van Denderen-Gerrits.

Screenshot van website

Stamboom Spit uit Vollenhove - www.genealogieonline.nl/stamboom-spit-uit-vollenhove

Een genealogische publicatie door Henk Thedoor Spit met gegevens over onder andere de families Spit, Kwak, Huigen, Hondema, De Kort, Vellinga, Langenberg, Wallis en Van Kranenburg.

Screenshot van website

Stamboom Spliethof - www.genealogieonline.nl/stamboom-spliethof

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Spliethof, Visser, Bosman, Wassink, Huijink, Adams, Van Glabbeek, Senten, Altink en Van Aalst.

Screenshot van website

Stamboom Spoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-spoel

Een publicatie door Carina Spoel met gegevens over oa. de families Spoel, Van Eerden, Selier, Hasebos, Rijvordt, Haagen, Putman, Hulscher, Van der Heide en Kloosterman.

Screenshot van website

Stamboom Spoelstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-spoelstra

Een publicatie door F. Muntinga met gegevens over oa. de families Spoelstra, De Vries, Postma, De Jong, Visser, Veenstra, Zwerver, Vegelin, Klaver en Klazinga.

Screenshot van website

Stamboom Spraakman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spraakman

Een publicatie door John Spraakman met gegevens over oa. de families Hoogendijk, Van der Loos, Boekhoff, De Jong, Spraakman, Harder, Derriks, Ooms, Blokker en Dorlandt.

Screenshot van website

Stamboom Sprangers met Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-sprangers-met-boersma

Een publicatie door Inge Sprangers met gegevens over oa. de families Sprangers, Stulp, Boersma, Van Loo, In 't Veld, Schotel, Pol, Paauwe, Van der Graaf en Hederik.

Screenshot van website

Stamboom Sprengers - www.genealogieonline.nl/stamboom-sprengers

Een publicatie door A.R. Sprengers met gegevens over oa. de families Norbruis, Hiemstra, Dijkstra, Huigen, Terpstra, Bilkert, Westra, Prosje, Sprengers en Wetterauw.

Screenshot van website

Stamboom Spriensma en Heidstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-spriensma-en-heidstra

Een genealogische publicatie door Willem Spriensma met gegevens over onder andere de families Glastra, Spriensma, Heidstra, De Jong, Steenhuisen, Dijkstra, Viersen, De Haas en Holwerda.

Screenshot van website



Genealogie nieuws