stamboomgids

Familienamen » S

Websites 921 - 930 van 1248:

Stamboom Spek - www.genealogieonline.nl/stamboom-spek

Een publicatie door Marion Spek met gegevens over oa. de families Spek, Spronk, Sloof, Sprong, Plomp, Speksnijder, Burggraaf, Bosschaart, Van Klarenbosch en Corevaar.


Screenshot van website

Stamboom Spek - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spek

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Spek, Van der Munnik, Van Zijl, Goor, Rijweg, Edelman, Bohree, Bosselaarr en Govers.


Screenshot van website

Stamboom Spek,Nijsen,Kalkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spek-nijsen-kalkman

Een publicatie door J.K.Nijsen-Kalkman met gegevens over oa. de families Nijsen, Spek, Miedema, Noorlander, Schut, Meijer, De Beer, Klooster, Kaastra en V Ham.


Screenshot van website

Stamboom Spekman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman

Een publicatie door Willem Spekman met gegevens over oa. de families Spekman, Wesling, Groeneweg, Goetzee, Raadgever, Speelmans, Vermeer, Boechta en Cousijnse.


Screenshot van website

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-spelbrink

Een publicatie door J. Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Slingerland en Van Eijzeren.


Screenshot van website

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spelbrink

Een publicatie door Jacques Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Scheffers, Flikweert, Onnekink, Pijpers, Van Rijnswoud, De Vries, Haze, De Jong en Vreezen.


Screenshot van website

Stamboom Spencer - www.genealogieonline.nl/stamboom-spencer

Een publicatie door Danielle Spencer (nee Tempels) met gegevens over oa. de families Maycock, Street, Holden, Spencer, Tydeman, Tempels, Joosten, Swift, Osborne en Bernaerts.


Screenshot van website

Stamboom Speur - www.myheritage.nl/site-136819721/speur

Deze site is aangemaakt bij Family Tree. Hoewel af en toe niet echt consequent waar het gaat om benoemen van personen en/of het benoemen dan wel invoegen van foto's geeft het geheel in ieder geval een beeld van de geschiedenis.


Screenshot van website

Stamboom Speur - www.genealogieonline.nl/stamboom-speur

Een publicatie door R. Speur met gegevens over oa. de families Paarlberg, Speur, Klaver, Lely, Van Rinsum, Greeuw, Slootemaker, Kroon, Muntjewerf en Pater.


Screenshot van website

Stamboom Spiegelberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-spiegelberg

Een publicatie door Joop Spiegelberg met gegevens over oa. de families Spiegelberg, Stol, Meer, Van Der, Ladiges, Emke, Koopmans, Modderman, Stemes en Stemes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws