stamboomgids

Familienamen » S

Websites 901 - 910 van 1277:

Stamboom Smits/Buwalda & Wielinga/Broersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-smits-buwalda-wielinga-broersmaNieuw!

Een genealogische publicatie door MW met gegevens over onder andere de families Broersma, Dijkstra, Wiersma, Jans, Piers, Heineman, Reitsma, Sybrens en Haitsma.


Screenshot van website

Stamboom Smulders - www.genealogieonline.nl/stamboom-smulders

Een publicatie door Sharon Smulders met gegevens over oa. de families Van Bussel, Smulders, Van Lokven, Van Doorn, Van Rijt, Werts, Walford, Van Rosmalen, Verhoeven en Waals.


Screenshot van website

Stamboom Smulders - www.genealogieonline.nl/smulders-stamboom

Een genealogische publicatie door Els Smulders-Bouma met gegevens over onder andere de families Smulders, Van Hal, Van Os, Van Eeuwijk, Bottema, Bouma, Senserol, Ras en Van den Dungen.


Screenshot van website

Stamboom Smulders-Gemert - www.genealogieonline.nl/stamboom-smulders-gemert

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Smulders, Verhoeven, Van Hoek, Van Deursen, Van den Elzen, Van den Elsen, Slaats, Boudewijns, Van Dooren en Van den Acker.


Screenshot van website

Stamboom Snakenborg - www.genealogieonline.nl/stamboom-snakenborg

Een publicatie door J. Snakenborg met gegevens over oa. de families Beuving, Leeuwerik, Suk, Snakenborg, Noor, Leeuwerke, Beerthuis, Spelde, De Groot en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Sneijders - www.genealogieonline.nl/stamboom-sneijders

Een publicatie door Frank Sneijders met gegevens over oa. de families Ansems, Sneijders, Mustert, Smulders, Gielgens, Schneiders, Kolen, Verplak, Maes en Van de Sanden.


Screenshot van website

Stamboom Snel - www.genealogieonline.nl/stamboom-snel

Een publicatie door Robert Snel met gegevens over oa. de families Snel, Barten, Van Ark, Van Hulst, Knaven, Koldenhof, Van Eijck, Bijl, Van Aalst en Waltje.


Screenshot van website

Stamboom Snelder - Versteegh - www.genealogieonline.nl/stamboom-snelder-versteegh

Een genealogische publicatie door Roel Snelder met gegevens over onder andere de families Versteegh, Snelder, Roes, Geelen, Gaasbeek, Smit, Van Leeuwen, Verstraelen en Inberg.


Screenshot van website

Stamboom Snetselaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-snetselaar

Een publicatie door Jan H Snetselaar met gegevens over oa. de families Schnitzler, Snetselaar, Snitselaar, Bos, Van Bennekom, Van de Pol, Schnitseler, Snitsler, Davelaar en Bakkenes.


Screenshot van website

Stamboom Snier - www.genealogieonline.nl/stamboom-snier

Een publicatie door E. Snier met gegevens over oa. de families Snier, Brinks, Nienhuis, Puister, Orsel, Oosting, Wagt, De Groot, Van Essen en Hulzebos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws