stamboomgids

Familienamen » S

Websites 911 - 920 van 1240:

Stamboom Spaans - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spaans

Een genealogische publicatie door Ron Spaans met gegevens over onder andere de families Spaans, Tap, Meijer, Van der Harst, Sloendregt, Ros, Pollie, Schaap en Korving.

Screenshot van website

Stamboom Speckmann - www.genealogieonline.nl/stamboom-speckmann

Een publicatie door G.J. Speckmann met gegevens over oa. de families Speckmann, Brauckman, Bac, Van der Weg, Van der Kwast, Van Ingen, Pieke, Belius, Smith en Everts.

Screenshot van website

Stamboom Spee - www.genealogieonline.nl/stamboom-spee

Een publicatie door René Spee met gegevens over oa. de families Spee, Bloemers, Janssen, Gitmans, Peeters, Bloemaerts, Schreurs, Geurts en Geurts.

Screenshot van website

Stamboom Speijers, Steinmeier - www.genealogieonline.nl/stamboom-speijers-steinmeier

Een publicatie door Edwin Speijers met gegevens over oa. de families Speijers, Jansen, Seegers, Van Lonkhuizen, Sipman, Van de Westeringh, Sanders, Van de Pol, Van de Wal en Roos.

Screenshot van website

Stamboom Spek - www.genealogieonline.nl/stamboom-spek

Een publicatie door Marion Spek met gegevens over oa. de families Spek, Spronk, Sloof, Sprong, Plomp, Speksnijder, Burggraaf, Bosschaart, Van Klarenbosch en Corevaar.

Screenshot van website

Stamboom Spek - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spek

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Spek, Van der Munnik, Van Zijl, Goor, Rijweg, Edelman, Bohree, Bosselaarr en Govers.

Screenshot van website

Stamboom Spek,Nijsen,Kalkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spek-nijsen-kalkman

Een publicatie door J.K.Nijsen-Kalkman met gegevens over oa. de families Nijsen, Spek, Miedema, Noorlander, Schut, Meijer, De Beer, Klooster, Kaastra en V Ham.

Screenshot van website

Stamboom Spekman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman

Een publicatie door Willem Spekman met gegevens over oa. de families Spekman, Wesling, Groeneweg, Goetzee, Raadgever, Speelmans, Vermeer, Boechta en Cousijnse.

Screenshot van website

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-spelbrink

Een publicatie door J. Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Slingerland en Van Eijzeren.

Screenshot van website

Stamboom Spelbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spelbrink

Een publicatie door Jacques Spelbrink met gegevens over oa. de families Spelbrink, Scheffers, Flikweert, Onnekink, Pijpers, Van Rijnswoud, De Vries, Haze, De Jong en Vreezen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws