stamboomgids

Familienamen » S

Websites 911 - 920 van 1253:

Stamboom Somers - www.genealogieonline.nl/stamboom-somers

Een publicatie door Jos Peters met gegevens over oa. de families Sommers, Somers, Zomers, Soomers, Van den Heuvel, Van Boxtel, Kerkhof, Van der Pol, Van den Berg en Callaars.


Screenshot van website

Stamboom Sondag - www.genealogieonline.nl/stamboom-sondag

Een publicatie door Fren Sondag met gegevens over oa. de families Duif, Sondagh, Posch, Postma, Sondag, Zondag, Senders, Duijv, Koning en Boerboom.


Screenshot van website

Stamboom Sonke - www.genealogieonline.nl/stamboom-sonke

Een publicatie door Paul Sonke met gegevens over oa. de families Sonke, Soncke, Kosten, De Jonge, Van Oosten, Paauwe, Volmer, Bruijs, Hoogstrate en Koolaard.


Screenshot van website

Stamboom Sonneveld - www.genealogieonline.nl/sonneveld-stamboom

Een publicatie door T. Limburg met gegevens over oa. de families Sonneveld, Limburg, Bout, Verkade, Metselaar, Koster, Van Dijk, .


Screenshot van website

Stamboom Sonneveld en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-sonneveld-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door Jan Joost Sonneveld met gegevens over onder andere de families Sonneveld, Zonneveld, Roerink, De Jong, Pierik, Sonneveldt, Van den Berg, Mersmann en Naafs.


Screenshot van website

Stamboom Sonneveld en verwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-sonneveld

Een publicatie door Jan Joost Sonneveld met gegevens over oa. de families Sonneveld, Roerink, Pierik, Zonneveld, Ooms, De Jong, Nijhuis, Scholten, Bos en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Sonnius-Rijnberg - getuigen Himphelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-sonnius-rijnberg

Een genealogische publicatie door BW Hinfelaar met gegevens over onder andere de families Sonnius, Himpelaar, Reegon, Leenders, Beukers, Janse, Van Rijnberg, Rijnberg en Post.


Screenshot van website

Stamboom Soulier - www.genealogieonline.nl/stamboom-soulier

Een publicatie door Rene Soulier met gegevens over oa. de families Soulier, Souilljee, Hartendorf, Hartelo, SoulliƩ, Lelivelt, Bouwman, Van Ooijen, Solien en Engelaar.


Screenshot van website

Stamboom Spaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-spaan

Een publicatie door S. Pepping met gegevens over oa. de families Spaan, Hartman, Ruiter, Waterman, Hazewinkel, Ten Hove, Speelman, Luttje, Telkamp en Tuin.


Screenshot van website

Stamboom Spaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-spaan

Een genealogische publicatie door Ferry Spaan met gegevens over onder andere de families Spaan, Willemsen, Jansen, Sluiter, Lo en Senhorst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws