stamboomgids

Familienamen » V

Websites 161 - 170 van 876:

Genealogie Visser - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-visser

Een publicatie door Arjan M.J. Visser met gegevens over oa. de families Visser, Bremer, Kamp, Bijleveld, Van Riel, Van Solingen, Van Elswijk, Weber, Van Leeuwen en Singels.


Screenshot van website

Genealogie Visser, van der Horst, Baas, van Steenis - www.genealogieonline.nl/genealogie-visser-van-der-horst

Een publicatie door Johan Visser met gegevens over oa. de families Visser, Van der Horst, Baas, Van den Broek, De Baar, Rietveld, Van Steenis, Verloop, Slob en Stehouwer.


Screenshot van website

Genealogie Vliegenthart - www.genealogieonline.nl/genealogie-vliegenthart

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Vliegenthart, Van Nugteren, Van Heeren, Bouman, Ponsen, Carlebur, Van Wingerden, Stam, In 't Veld en Van Dijk.


Screenshot van website

Genealogie Voeten - www.genealogieonline.nl/genealogie-voeten

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Voeten, Voet, Voets, Voete, Meeus, Simons, Dekkers, Kerstens, Van Gastel en Antonissen.


Screenshot van website

Genealogie Voets - www.genealogieonline.nl/genealogie-voets

Een publicatie door Ruud Voets met gegevens over oa. de families Voets, Osch, Larooij, Steenbruggen, Van de Veerdoncq, Van der Donk, Verberne, Spierings, Eymberts en Van Herethum.


Screenshot van website

Genealogie Vogeli - www.genealogieonline.nl/genealogie-vogeli

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Vogeli, Vogelij, Vogely, Noordergraaf, Prenen, V.


Screenshot van website

Genealogie Vonck van Lienden - www.vonk-gen.nl

Genealogie Vonk en Vonck van Lienden, kwartierstaten Vonk, van Ommeren, van de Brenk, Schoordijk, Stegehuis, van Keulen, Berger en Mulder.


Screenshot van website

Genealogie Voncken-Denessen - www.genealogieonline.nl/genealogie-voncken-denessen

Een publicatie door J.H.L. Voncken met gegevens over oa. de families Denessen, Robberts, Wilbers, Peeters, Voncken, Funcken, Frenken, Sieben, Denissen en Dinghs.


Screenshot van website

Genealogie Vonk - www.genealogieonline.nl/genealogie-vonk

Een publicatie door E. Vonk met gegevens over oa. de families Van Sikkelerus, Vonk, Michielsen, Struylaart, De Rijcke, Aerts, Van de Casteele, Tromp, Bogaart en De Rooij.


Screenshot van website

Genealogie Voorjans - www.genealogieonline.nl/genealogie-voorjans

Een genealogische publicatie door Toine Voorjans met gegevens over onder andere de families Voorjans, Snel en Dekiert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws