stamboomgids

Familienamen » V

Websites 161 - 170 van 856:

Genealogie Vogeli - www.genealogieonline.nl/genealogie-vogeli

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Vogeli, Vogelij, Vogely, Noordergraaf, Prenen, V.

Screenshot van website

Genealogie Vonck van Lienden - www.vonk-gen.nl

Genealogie Vonk en Vonck van Lienden, kwartierstaten Vonk, van Ommeren, van de Brenk, Schoordijk, Stegehuis, van Keulen, Berger en Mulder.

Screenshot van website

Genealogie Voncken-Denessen - www.genealogieonline.nl/genealogie-voncken-denessen

Een publicatie door J.H.L. Voncken met gegevens over oa. de families Denessen, Robberts, Wilbers, Peeters, Voncken, Funcken, Frenken, Sieben, Denissen en Dinghs.

Screenshot van website

Genealogie Vonk - www.genealogieonline.nl/genealogie-vonk

Een publicatie door E. Vonk met gegevens over oa. de families Van Sikkelerus, Vonk, Michielsen, Struylaart, De Rijcke, Aerts, Van de Casteele, Tromp, Bogaart en De Rooij.

Screenshot van website

Genealogie Voorjans - www.genealogieonline.nl/genealogie-voorjans

Een genealogische publicatie door Toine Voorjans met gegevens over onder andere de families Voorjans, Snel en Dekiert.

Screenshot van website

Genealogie Vos - www.genealogieonline.nl/genealogie-vos

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Hooijboer, Vos, Rood, Der Franken, Van Vlaanderen, Van Raesfeld, Von Lothringen, Dorlant, Bentinck en Von Reventlow.

Screenshot van website

Genealogie Vos-Blekemolen - home.kpn.nl/vos00546

Blekemolen-Bruijn-Kaandorp-Groot-Vos-Iddekinge-Haijkens-Soddemann genaamd Keute-Beek-Boek-Calis-Duurland-Duif-Haijkens-Hylkema-Jacobs-Krol-Kuijer-Loman-Heiden-Hylkema-Puijk-Raven-Ruijter-Smit-Vos-v.Weel-Weide-Welle

Screenshot van website

Genealogie Vosmer - www.genealogieonline.nl/genealogie-vosmer

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Vosmer, Vosmeijer, Vosmeer, Heerbaart, Zwijnenberg, Nijland, Oude Bos, Eshuis, Scholten en Brand.

Screenshot van website

Genealogie Vreede - www.genealogieonline.nl/genealogie-vreede

Een genealogische publicatie door Hans Vreede met gegevens over onder andere de families Vreeden, Vreede, Hansen, Van Kemenade, Vreden, Flerks, Lathouwers, Van de Waarzenburg en Tielen.

Screenshot van website

Genealogie Vreriks (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-vreriks-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Vreriks, Van Egmond, Alink, Van Arkel, Van Wessex, Geisink, Schrevelius, Van Holland en Van Holland.

Screenshot van website



Genealogie nieuws